Umów wizytę Zapytaj lekarza 919 odwiedzin w ciągu 30 dni

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA. Chirurg ogólny pracujący od 8 lat w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Mój ulubiony lekarz, a byłam już u wielu :) Choruję przewlekle na chorobe jelit i byłam u kilkunastu lekarzy, którzy bagatelizowali moje objawy. Wmawiali mi choroby psychiczne lub mówili, że taka uroda. Dopiero pan doktor Berman się mną zaopiekał, podszedł do mojego przypadku holistycznie, okazał mi zrozumienie. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i nie zlecił mi tylu badań, jak doktor Berman. Wspaniały specjalista, do tego empatyczny i ciepły człowiek, z którym można pogawędzić i pożartować. Nadal borykam się z problemami jelitowymi, bo okazało się, że w moim przypadku wynikają one z innej choroby, ale przynajmniej wiem, że jestem w dobrych rękach i że w przypadku zaostrzenia objawów będą pod najlepsza opieką.

  Dodatkowo doktor Berman gastroskopię i kolonoskopię wykonuje bardzo profesjonalnie.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Dawno nie spotkałem tak profesjonalnego , a jednocześnie sympatycznego lekarza. Czułem się bardzo komfortowo . Pan doktor zrobił wnikliwy wywiad i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Klasa !!!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Wyszlam z wizyty z poczuciem wysłuchania i zaopiekowania.Otrzymałam jasne wskazówki jak postępować. Pierwszy lekarz,który skrupulatnie wysłuchał moich dolegliwości i wdrożył leczenie.Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Pan doktor to wyjątkowa osoba. Miły, kompetentny, zawsze uśmiechnięty. Świetnie rozpoznaje chorobę, którą skutecznie leczy. Bardzo gorąco polecam !!!

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: zaburzenia pracy przewodu pokarmowego

  Wizyta bardzo konstruktywna. Otrzymałam bardzo czytelne odpowiedzi na pytania oraz wyjaśnienie procesów mogących mieć miejsce w moim organizmie.Zostałam dodatkowo zbadana proktologicznie. Pan doktor przemiły i uważny oraz co bardzo ważne, kompetentny w swojej dziedzinie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: przetoka

  Pan Berman to prawdziwy lekarz z powołaniem. Niezwykle wnikliwy i rzeczowy. Przeanalizował dokładnie wszystkie wyniki badań, zalecił dalszą diagnostykę a następnie przedstawił opcje leczenia. Pierwszy lekarz, który w ogóle zareagował na moje dolegliwości i nie odesłał mnie z kwitkiem. Dodatkowo wielki plus za empatię i uśmiech na twarzy :)

 • Ł
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: kolonoskopia

  Kolonoskopia w znieczuleniu przebiegła całkowicie bezstresowo. Duże poczucie humoru doktora niwelowało stres przed badaniem. Duży plus bo zauważył niewielką zmianę i pozbył się jej od razu. Badanie bez komplikacji. Obudziłem się jeszcze w trakcie, ale nie było mowy o bólu. Pozdrowienia.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Doktor przeprowadzał u mnie skomplikowany, jak się później okazało, zabieg. Nie było to ani miłe, ani przyjemne a na domiar złego, po dwóch dniach po zabiegu nastąpiła wznowa. Pewnie zupełnie bym się załamała, gdyby nie postawa doktora Bermana. Czułam się zaopiekowana, i mimo bólu i dyskomfortu, wiedziałam, że zrobił wszystko co możliwe by mi ulżyć. Pomimo, iż poza samym zabiegiem, wszystkie wizyty kontrolne były bezpłatne, doktor poświęcał mi tyle czasu i uwagi ile wymagał mój przypadek. A tak z ludzkiego punktu widzenia, jest on miłym, kontaktowym człowiekiem, z dużą wiedzą, profesjonalizmem i tak rzadko spotykaną już dziś empatią.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy, jasno tłumaczy przyczyny choroby i zalecaną terapie, wiedzą i sposobem podejścia do pacjenta budzi zaufanie. Skutecznie leczy.

 • S

  Lekarz bardzo profesjonalny i rzeczowy, dokładnie ocenia problem, trafnie dobiera leczenie w moim przypadku już kilkukrotnie pomimo różnych dolegliwości. Wizyta zawsze przebiega w bardzo miłej atmosferze! A sam Pan doktor jest bardzo sympatycznym czlowiekiem, polecam każdemu kto szuka profesjonalnego lekarza!

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.
  Chirurg ogólny pracujący od 8 lat w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Propagator mini inwazyjnych technik zabiegowych w proktologii, gastrologii, chirurgii ogólnej i endoskopii. Brał udział w pierwszym na Świecie Endoskopowym przeszczepie wysp trzustkowych pod błonę śluzową żołądka. Uczestnik licznych kursów i zjazdów z zakresu chirurgii mini inwazyjnej, proktologii, gastrologii. Współtwórca i realizator programu przeszczepiania wysp trzustkowych w Polsce oraz współtwórca Stowarzyszenia Aktywni z Cukrzycą.

  Hobby: Wędkarstwo, archeologia, żeglarstwo, strzelectwo, narciarstwo

  Badanie lub zabieg można umówić wyłącznie po kontakcie telefonicznym z Przychodnią.

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (Warszawa, 2007)

Publikacje

 • Mysterious Knowledge – Qualification of Pancreata Suitable For Transplantation: review (Medtube Science, 2015)
 • Allogeneic transplantation of isolated islet cells in clinical practice (Archiwum Medycyny Wewnętrznej, 2009)

Nagrody i wyróżnienia

 • I Nagroda za publikację z zakresu videochirurgii i endoskopii na Zjeździe Sekcji Videochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich - 2011 Gdynia
 • Naukowa nagroda zespołowa pierwszego stopnie rektora WUM za wdrożenie programu przeszczepiania auto i allogenicznego izolowanych wysp trzustkowych (Warszawa, 2008)
 • Dydaktyczna nagroda zespołowa rektora WUM za współautorstwo podręcznika pt. "Medycyna katastrof - kompendium edukacyjno-szkopeniowe" (Warszawa, 2012)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Ospedale San Rafaelle (Mediolan, 2008)
 • Szpital Czerniakowski (Warszawa, 2008)
 • ISMETT (Palermo, 2007)

Certyfikaty

Choroby

Zdjęcia