Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pan Doktor jak mało który lekarz zna się na tym, co robi. Jego diagnozy, w moim przypadki, sa zawsze trafne. Jest to bardzo kulturalny człowiek, który rzetelnie objaśnia możliwe przyczyny zachorowania. Mogłabym dosłownie stwierdzić, że Dr Bednarz uratował mnie, gdy byłam bardzo poważnie chora, a inni specjaliści nie potrafili stwierdzić, co mi dolega. Bardzo polecam. Moj ulubiony lekarz

 • Pan Doktor jest najlepszym fachowcem . Nie leczy od tak sobie, tylko najpierw bada przyczynę. Już wielokrotnie na pomógł. Jest rzeczowy i ma ogromną wiedzę . Ja go będę zawsze wszystkim polecać .

 • U Pana Andrzeja byłem po raz kolejny na wizycie (nie była to wizyta prywatna). Wiedzę z zakresu alergii i innych schorzeń alergicznych Pan Andrzej ma bardzo dużą. Ale wiedza to nie wszystko ważny też jest komfort psychiczny pacjenta i zrozumienie go i jego dolegliwości... Opinia NEUTRALNA z powodu bardzo słabej komunikacji werbalnej z lekarzem. Pan Andrzej jest nie miły i odpowiada na pytania zbywając pacjenta. Przykro mi to stwierdzić ale to była moja ostatnia wizyta u tego Pana!! Możliwe że wizyta prywatna gdzie w grę wchodzą pieniądze całkiem inaczej wygląda ze strony Pana Andrzeja.
  Osobiście z mojej strony ''zwykłego śmiertelnika'' nie miło wspominam te spotkania tylko i wyłącznie ze względu na nie miłą atmosferę panującą w gabinecie .

 • Pan Dr Bednarz jest jedynym specjalistą, który wie o czym mówi i jak nikt inny trafia w sedno ze swoimi diagnozami. Leczę całą rodzinę u Pana Doktora przyjeżdżając spod Wrocławia - rekomenduję specjalistę który potrafi rozmawiać z ludźmi i ich wysłuchać.

 • Pan doktor przez kilka lat mnie "odczulał" i tak mu się to udało, że już na szczęście nie muszę się udawać do jego gabinetu jako pacjent! Chociaż chętnie udał bym się tam na kawę, gdyż zgadzam się z powyższymi opiniami. Pan doktor to rzetelny i kompetentny lekarz oraz bardzo sympatyczny człowiek. Polecam!

 • Pan doktor Bednarz jest człowiekem bardzo uprzejmym i kompetentnym. Po sporządzeniu dokładnego wywiadu szczegółowo zbadał moją córeczkę, przy czym dodam, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Dysponuje też specjalistycznym sprzętem diagnostycznym. Po badaniu spokojnie i rzeczowo objaśnia problem, jego możliwe przyczyny i metody leczenia. Nie zapisuje leków "na wyrost". Trafiliśmy do niego po poradę laryngologiczną ale na pewno zostaniemy też stałymi pacjentami z uwagi na podejrzenie astmy spowodowanej alergią u naszej córeczki. Pan doktor w zrozumiały sposób wyjaśnił nam jakie testy warto zrobić a jakich robić nie ma sensu. Swoim podejściem do pacjenta i wysokim poziomem kompetencji wzbudził nasze zaufanie i na pewno zostaniemy jego stałymi pacjentami.

 • FANTASTYCZNY LEKARZ!!!
  Jako jeden z naprawdę niewielu mógłby nauczać właściwego kontaktu z pacjentem, przeprowadzania wywiadu, dokładnego diagnozowania. Zadaje sporo pytań, słucha i uwzględnia informacje o odporności na niektóre leki (które inni lekarze zbagatelizowali). Wykonuje baaaaardzo dokładne badanie, cierpliwie i z humorem pomaga pacjentowi w trakcie (nie jest prosto nie reagować na wziernik w gardle). po badaniu sam z siebie udziela czytelnej informacji oraz objaśnia zalecenia. Co do leków - omawia co daje, jak lek działa, w czym pomoże. W życiu mnie nikt tak wyczerpująco nie poinformował o wyniku badania i zaleceniach. Zrezygnowałam z przychodni i wizyt u internistów, teraz moim lekarzem jest dr Bednarz - WSPANIAŁY CZŁOWIEK i SUPER DIAGNOSTA! Leczenie u niego to przyjemność.

 • byłam u innych świdnickich alergologów, naprawdę polecam tego. Wizyty bardzo konkretne dużo rozmawia wszystko wytłumaczy.Pomógł mi już kilka razy, dziecko z okropnym kaszlem , po wizycie efekt już był następnego dnia.Polecam bardzo.

Jesteś tym lekarzem?

183

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.