Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Daszyńskiego 2A, Oleśnica

Centrum Usług Medycznych Q-Med


ul. Fiołkowa 19/1B, Bielany Wrocławskie

Poradnia ginekologiczna Bielany A. Banaszak

50 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia ginekologiczna Bielany A. Banaszak prowadzenie ciąży

Prowadziłam drugą ciążę u dr. Banaszaka. Byłam bardzo zadowolona z podejścia.
Jestem w trakcie trzeciej ciąży i również prowadzę ją u Pana doktora. Jest małomówny ale zarazem konkretny. Tłumaczy co będzie robił albo jakie zaleca badania do kolejnej wizyty. Są rzeczy dodatkowo płatne jak np. USG 3D/4D itd natomiast Pan doktor nigdy nie naciska ani nie narzuca, że trzeba wykonać coś odpłatnie, raczej jest to wola przyszłych rodziców.
Nie mam zastrzeżeń i polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Usług Medycznych Q-Med pomiary ciała

W moim przypadku dr Banaszak okazał się mistrzem w swoim fachu. Będąc w ciąży dokonał najtrafniejszej diagnozy. Mam zaufanie do doktora i szczerze polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia ginekologiczna Bielany A. Banaszak kontrola

Pod opieką doktora byłam przez 4 lata. Po ostatniej wizycie u Pana Doktora podjęłam decyzję o zmianie lekarza. Jestem po chorobie onkologicznej, a Pan Doktor od 3 lat nie przeprowadził badania piersi. Zdecydowanie odradzam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia ginekologiczna Bielany A. Banaszak

Zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże właśnie na Pana Andrzeja Banaszaka. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nawet jeśli coś opisywał językiem medycznym to za chwilkę tłumaczył, żeby pacjentka mogła zrozumieć o co chodzi, wyjaśniał wszystko bardzo dokładnie. Badanie na fotelu wykonał bardzo delikatnie oraz mówił co robił w danej chwili. Lekarz bardzo konkretny i sympatyczny. To była moja pierwsza wizyta, na której nie czułam się zestresowana. Bardzo polecam tego ginekologa :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Przez 20 tygodni mojej ciąży byłam z Pana doktora bardzo zadowolona. Na wizytach był życzliwy, spokojny, wszystko tłumaczył mi i mężowi, ktory bez problemu mógł być obecny na każdej wizycie. Pan doktor szybko reagował gdy coś się działo, gdy za dużo wymiotowałam i wyniki były fatalne od razu byłam kierowana do szpitala. Nagle na USG połówkowym stwierdził, że nie podoba mu się obraz serduszka naszego dziecka. Skierował nas do innego specjalisty nawet nie chcąc nam powiedzieć co podejrzewa, wybraliśmy najlepszych specjalistów w Warszawie. Na Echo serca okazało się, że nasze dziecko ma zespół 7 poważnych, wrodzonych wad serca. To nie był koniec. Natychmiast zostałam skierowana do szpitala na kordocentezę, która wykazała że występuje również trisomia 21 i nasze dziecko oprócz chorego serduszka ma również Zespół Downa. Gdy przyszliśmy do Doktora przekazać mu te informacje rozkładał ręce... on nic nie widział, nie podejrzewał, nie było przesłanek, jesteśmy młodzi, ryzyko nie występowało... Jak to nie widział?? Mógł chociaż poinformować, że jest możliwość zrobienia dodatkowych badań. A my mu ufaliśmy... bo przecież idąc do lekarza człowiek mu ufa i słysząc, że dziecko jest zdrowe i wzorowo się rozwija wierzy w te słowa. Chodziłam na prywatne wizyty co 3 tygodnie i dlatego mam żal, że nawet nas nie doinformowywał o możliwościach dodatkowych badań jakie mamy... Jakby tego było mało nie zauważył, że szyjka się stopniowo skracała. Dopiero lekarz, na którego zmieniłam dr Banaszaka już po diagnozach stwierdził, że zakładamy natychmiast szew, bo źle się to skończy. I źle się skończyło. Także podsumowując, jeśli ciąża rozwija się dobrze, nie ma problemów to proszę bardzo, ale nie ufajcie, konsultujcie, róbcie dodatkowe badania.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, polecam! Prowadził moje obie ciąże. Każda wizyta przebiegała spokojnie, bez pośpiechu, mimo kolejek za drzwiami. Często przyjmuje spanikowane ciężarne bez umówionych wizyt. Doktor nie panikuje, rzetelnie dzieli się swoją wiedzą, zleca wszystkie badania, rozwiewa wątpliwości. Bardzo gorąco polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Widzę, że dawno nie było pozytywnej opinii, tak więc wyrzeźbiłam swoją ;-)) Trafiłam do Dr. Andrzeja Banaszaka w 32 tygodniu ciąży (po zmianie swojego już BYŁEGO lekarza ginekologa), ze skłonnością do porodu przedwczesnego na skutek skracającej się szyjki macicy. Pan Doktor wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wizyta u niego trwała około 40 minut- nie spieszył się. Wyjaśniał wszystko rzeczowo, konkretnie, jasno i rzetelnie. Podczas badania ginekologicznego okazał się być bardzo delikatny. Pytał o moje odczucia, o to jak się czuje. Na każde pytanie odpowiadał skrupulatnie, z wielka uwagą. Widać było pełne zaangażowanie. Gabinet ginekologiczny w pełni funkcjonalny. Położna, która zajmuje się rejestracją rewelacyjna babeczka, bardzo pozytywna osóbka. Cóż więcej pisać: Żałuje, że nie trafiłam do Dr. Banaszaka wcześniej. Nie żałuje wydanych 120 zł za wizytę - było naprawdę warto. Mało tego, następna wizyta (tu miła niespodzianka) na NFZ. Jest możliwość poproszenia o zdjęcie USG 3D, 4D rozwijającego się maluszka. GORĄCO POLECAM!


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Banaszak prowadził moją ciąże. Zlecał wszystkie potrzebne badania, co drugą wizytę robił USG, na każdej sprawdzał tętno dziecka. Nie kończy wizyty dopóki wszystko nie zostanie omówione, nie śpieszy się. W kolejce trzeba czekać długo, ponieważ albo się spóźni, albo wizyty się przedłużają. Jest mało rozmowny, o wszystko trzeba pytać. Mimo wszystko bardzo go polecam, ma bardzo duże doświadczenie i przede wszystkim nie straszy, że jest coś nie tak z dzieckiem tak jak inni lekarze


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz prowadził moją 1 ciąże, zlecał wszystkie badania wg kalendarza Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest kompetentny i bardzo konkretny. Nie marnuje czasu na pogawędki.


O
Użytkownik zweryfikowany

Niby wizyta prywatna, ale mimo umawiania na konkretną godzinę czeka się w poczekalni stanowczo za długo. Lekarz nie wyczytuje imion pacjentek, trzeba pilnować kolejki. Sam lekarz kompetentny, ale stanowczo niedelikatny. Trochę oschły.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia