Lek. dent.

Anas Haj Obeid

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dentus

  Fantastyczny lekarz z powołania. Przysłano mnie do Niego z poleceniem usunięcia 6-tki, którą uratował! Profesjonalne i ludzkie podejście. Oby więcej na świecie takich osób.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Usługi

  Centrum Stomatologii Dentus

  Chełmińska 21, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

  Zwykła wizyta
  Lakowanie poszerzone
  Lakierowanie
  Scalling
  Polerowanie zębów
  Impregnacja
  Leczenie próchnicy, wypełnianie ubytków materiałami kompozytowymi najnowszej generacji
  Odbudowa złamanych zębów
  Rekonstrukcje zębów na włóknie szklanym
  Zmiana kształtu i koloru zębów
  Wybielanie wewnętrzne zęba przebarwionego
  Estetyczne wypełnienia kompozytowe
  Licówki porcelanowe (cienki płatek porcelany naklejany na zęby w celu poprawy jego wyglądu)
  Wkłady koronowe typu inlay, onlay (wypełnienia pełnoceramiczne wykonane w laboratorium)
  Wybielanie (jednowizytowe laserowe lub nakładkowe – nocne)
  Zabiegi higieniczno-profilaktyczne (usuwanie kamienia ultradźwiękami, piaskowanie, fluoryzacja)
  Wkłady koronowe – korzeniowe
  Korony
  Licówki
  Mosty
  Protezy szkieletowe
  Protezy osiadające
  Protezy acetalowe/elastyczne
  Korony protetyczne
  Korona porcelanowa na metalu
  Korona ceramiczna pełna
  Korony ceramiczne pełne na cyrkonie
  Korony ceramiczne „lava”
  Licówka ceramiczna
  Protezy akrylowe
  Zdjęcie rtg wewnątrzustne (zdjęcie punktowe zęba)
  Zdjęcie rtg zgryzowo – skrzydłowe
  Zdjęcie pantomograficzne
  Zdjęcie cefalometryczne
  Zdjęcie zatok
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dentus

   Fantastyczny lekarz z powołania. Przysłano mnie do Niego z poleceniem usunięcia 6-tki, którą uratował! Profesjonalne i ludzkie podejście. Oby więcej na świecie takich osób.

  • Lokalizacja: Centrum Stomatologii DentusUsługa: Ekstrakcja

   Polecam w 100% :) Pan doktor bardzo miły i rozluźnia atmosferę. Prawie nic nie czułam przy wyrywaniu zęba, mimo że się strasznie bałam patrząc na moje doświadczenie z innymi dentystami. Na pewno wrócę do Pana doktora na inne leczenie :)

  • Opinie na temat dr Anasa nie są przesadzone. Jak usuwać zęby to tylko u niego :) Profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Polecam.

  • A

   Jestem właśnie po wizycie u Pana doktora. To lekarz z prawdziwego zdarzenia. Dba o dobro pacjenta. Miałam do wyrwania ząb, nie było to łatwe, bo był połamany. Pan doktor poradził sobie z nim fachowo, ostrożnie i momentalnie, a co najważniejsze dla mnie - bezboleśnie. Polecam i jeszcze na pewno nie raz Pana doktora odwiedzę.

  • L

   Byłam u Pana dr Anasa z trudnym przypadkiem 6, której korzenie zrośnięte były z kością. Pan dr świetnie sobie z zębem poradził. Raz dwa i pozostałości po zębie już nie było. Bardzo miły, rozmowny człowiek i świetny specjalista !! Z fachowym podejściem do pacjenta.Inni dentyści nie wiedzieli nawet co mi jest i namawiali na leczenie kanałowe zepsutego zęba (leczenie wahało się w granicach 1500-2000zł !!!) albo próbowali coś z nim zrobić, co skończyło się rozciętym dziąsłem przez co musiałam mieć je szyte. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana dr Anasa ! Już nie boję się dentysty i na pewno będę tu wracać z przyjemnością !

  • Super specjalista, usuwałem zęba szóstkę ciężki przypadek złamany ząb sam korzeń, ale doktor mimo trudu w złapaniu zęba, bez problemu sobie z nim poradził. Bardzo dobre i przyjazne podejście do pacjenta bez gryszmaszenia. Polecam

  • K

   Na początek zaznaczę ze nastawienie do stomatolog mam strasznie złe bo mam straszne doświadczenia i równie przerażona poszłam na wyrwanie ósemki do dr Obeida. Strach minął bardzo szybko, pan doktor jest cudotwórca który przywraca mi wiarę w stomatologów ! Zgodnie z tym co powiedział było bezbolesnie, a w samym gabinecie byłam moze 7 minut ! Nigdy nie pójdę juz do nikogo innego ! POLECAM !!!

  • D

   Byłem u dr Obeida w 2008roku w Toruniu. Pan doktor załadował mi znieczulenie i wyprosił do poczekalni, aby w międzyczasie znieczulić kolejnego pacjenta. Po 10 minutach doktor zaprosił mnie spowrotem i zapytał czy kiedykolwiek wczesniej o nim słyszałem. Odpowiedziałem że nie, a pan doktor powiedział że na pewno go nie zapomnę, bo rwanie zębow to trzeba mieć nie tu (i tu wskazał swój biceps) tylko tu (i ty wskazał na swoją głowę). Poprosił asystentkę aby podała mu cośtam i 4sekundy później nie było śladu po dolnej, lewej ósemce. Słowa doktora mają pokrycie. Mamy 2014 rok i ja nadal o nim pamiętam. POZDROWIENIA Z GRODZISKA MAZOWIECKIEGO. Do zobaczenia wkrótce na kolejne rwanie.

  • K

   Ten dentysta usunął mi dwie górne ósemki. Każdą z nich chwycił i dwoma ruchami wyjął! Nawet nie zdążyłam się zastanowić, czy już czas się bać. Wróciłam do pracy, wyplułam wacik i zapomniałam o sprawie. To było FANTASTYCZNE!
   Teraz idę do niego z dolnymi. Ponoć jest inaczej niż z górnymi - zobaczymy.

  • K

   Ósemki wyrwane z przyjemnością :) jeśli można mówić o jakiejkolwiek przyjamności u dentysty;) Bardzo miły, rozmowny, fachowy. Mój mąż miał wstawiany ząb, i zrobione to jest rewelacyjnie. Bardzo polecam, pierwszy stomatolog, do którego nie boję się iść i wiem, że mnie uspokoi:)