Ameera Ibrahim verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Seksuolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S

  Pani Amira to osoba, która od początku emanuje od siebie życzliwość i empatię, co wydaję mi się, było kluczem do tego, że mogłem się otworzyć i mówić o sprawach, które wydawały mi się trudne. Muszę przyznać, że praca nad sobą to nie jest łatwy bądź szybki proces, ale dzięki zdolonściom Pani Amiry czuję zmiany dające mi wiarę i siłę do działania. Z pełnym przekonaniem polecam i życzę sukcesów w dążeniu do szczęścia xD.

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Julita Godzisz - Brede
  Julita Godzisz - Brede
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Puławska 11, lok. 11, Warszawa
  Pani Julita jest świetną specjalistką, ciepłą, rozsądną i normalną, naprawdę słuchającą, a jednocześnie z poczuciem… więcej

  Agnieszka Pączkowska
  Agnieszka Pączkowska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Puławska 11, lok. 11, Warszawa
  Przemiła osoba, bardzo otwarta, dzięki czemu atmosfera skłania do swobodnej rozmowy, co zaowocowało zupełnym brakiem… więcej

  Katarzyna Zatoń
  Katarzyna Zatoń
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  ul.Chocimska, 35 m 16, Warszawa
  Pani Kasia to świetny specjalista. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie co przekłada się najlepsze efekty jej pracy.… więcej

  Agnieszka Maślik
  Agnieszka Maślik
  Psycholog, Psychoterapeuta
  al.J.Szucha 2/4 lok. 45, klatka E, VIp, Warszawa
  Na ZnanymLekarzu jest sporo psychologów z dobrymi opiniami, więc wybór nie jest łatwy, ale uspokajam - możesz przestać… więcej

  Agata Groszek
  Agata Groszek
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Puławska 43 m. 7, Warszawa
  Jeśli można porównać życie do podróży to myślę, że terapię można porównać do drogi, która z czasem się rozprostowuje… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ameera Anna Ibrahim - psycholog, seksuolog
   Ukończyłam psychologię kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz seksuologię kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Swoje doświadczenie zdobywałam w wielu placówkach szpitalnych oraz pozaszpitalnych. Pracowałam z młodzieżą i osobami dorosłymi w kryzysie psychologicznym m. in. Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej w Zagórzu oraz Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Przez pewien czas byłam również związana z więziennictwem jako psycholog na oddziale terapii uzależnień. Umiejętności seksuologiczne doskonaliłam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie. Obecnie współpracuje przy tworzeniu opinii sądowo - seksuologicznych. W swojej pracy duży nacisk kładę na zrozumienie oraz analizę zgłaszanego problemu, a metody dostosowuję indywidualnie do potrzeb klienta. Chętnie pomogę w zrozumieniu własnej seksualność, a także w przezwyciężaniu frustracji związanych z tą ważną sferą życia. Oprócz konsultacji i terapii indywidualnej, prowadzę terapię zaburzeń seksualnych dla par. W wolnym czasie uwielbiam podróżować i próbować nowych przysmaków kulinarnych.

   Mogę pomóc osobom z:

   trudnościami w relacjach partnerskich
   zaburzeniami identyfikacji płciowej
   bolesnością przy współżyciu (dyspareunia)
   niemożnością odbycia stosunku seksualnego (pochwica)
   przedwczesnym wytryskiem
   zaburzeniami erekcji
   trudnościami w akceptacji orientacji seksualnej
   zaburzeniami preferencji seksualnych
   awersją seksualną
   zaburzeniami lękowymi
   kryzysem w związku

   Zgodnie z regulaminem placówki bardzo proszę o odwoływanie umówionych wizyt najpóźniej do godziny 20.00 w dniu roboczym poprzedzającym termin wizyty. Nie można odwołać wizyty odpowiadając na sms przypominający z portalu Znany Lekarz. Prosimy o powiadomienie recepcji: 48_601_88_99_27

  Specjalizacje

  • Seksuologia

  Choroby

  • pochwica
  • dyspareunia
  • bolesność przy współżyciu (dyspareunia)
  • niemożność odbycia stosunku seksualnego (pochwica)
  • przedwczesny wytrysk
  • zaburzenia erekcji
  • trudności w akceptacji orientacji seksualnej
  • zaburzenia preferencji seksualnych
  • awersja seksualna
  • odmienność potrzeb seksualnych partnerów
  • brak przyjemności z seksu
  • problemy z tożsamością płciową
  • nietypowe zachowania seksualne
  • zaburzenia orgazmu
  • nadmierny popęd seksualny
  • brak lub utrata potrzeb seksualnych
  • uzależnienie od masturbacji
  • zaburzenia pożądania
  • zaburzenia pobudzenia seksualnego
  więcej

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Ameera Ibrahim
  Ameera Ibrahim
  Psycholog, Seksuolog
  Warszawa
  Dzień dobry,
  niestety nie znam żadnego seksuologa, który prowadzi terapię w języku francuskim lub włoskim. Mogę jednak zaproponować konsultację u mnie w języku angielskim.
  Pozdrawiam serdecznie,… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S

   Pani Amira to osoba, która od początku emanuje od siebie życzliwość i empatię, co wydaję mi się, było kluczem do tego, że mogłem się otworzyć i mówić o sprawach, które wydawały mi się trudne. Muszę przyznać, że praca nad sobą to nie jest łatwy bądź szybki proces, ale dzięki zdolonściom Pani Amiry czuję zmiany dające mi wiarę i siłę do działania. Z pełnym przekonaniem polecam i życzę sukcesów w dążeniu do szczęścia xD.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wlasna inicjatywa

   Mam przyjemnosc uczesticzyc w spotkaniach z Pania Ameera Ibrahim I jestem zadowolona z naszych spotkan.. Po kazdej rozmowie wynosze cos nowego i ucze sie jak sobie radzic z pewnymi sprawami, a tym samym pracuje nad soba, jak byc lepsza dla siebie i innych. Pani Ameera jest mila, przyjaznie nastawiona do rozmowcy, potrafi sluchac i w trakcie rozmowy umie w umiejetny sposob nakierowac osobe do podjecia dalszych dzialan w kierunku siebie, posiada doswiadczenie. Wie co robi i jak pomoc czlowiekowi. Dziekuje, ze mialam okazje traffic na Pania Ameere.

   Ameera Ibrahim2017-09-25

   Dziękuję Pani Kasiu za opinię oraz wspólną pracę. Do zobaczenia na następnej konsultacji :)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Ameera to prawdziwa profesjonalistka w tym co robi. Przeprowadza pełny wywiad z pacjentem,nieważne czy to konsultacja psychologiczna, czy jak było w moim przypadku - seksuologiczna. Zdaje sobie sprawę z tego, że kłopoty natury seksualnej wynikają często z tego co mamy w głowie, a nie zawsze w ciele. Oprócz tego jest miłą i ciepłą osobą, dlatego też z przyjemnością oprócz terapii seksuologicznej, która przynosi zamierzone efekty, korzystam również z psychoterapii, bo wszystko jakoś jest ze sobą powiązane.

   Zdecydowanie polecam Panią Ameerę zarówno jako seksuologa jak i psychoterapeutę.

   Ameera Ibrahim2017-09-25

   Bardzo dziękuję Panie Mateuszu :). Pozdrawiam serdecznie !

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Obecnie pracuję z Panią Ameerą nad moimi trudnościami. To bardzo miła i serdeczna osoba. Już po pierwszym spotkaniu zrobiło mi się lżej i poczułem się lepiej. Pani Ameera obecnie pomaga mi znaleźć rozwiązania, które stopniowo wprowadzają realne zmiany do mojego życia. Polecam i pozdrawiam.

   Ameera Ibrahim2017-07-13

   Bardzo dziękuję i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu :) !

  • K

   Niedawno zakończyłam spotkania z Panią Ameerą i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Ameera jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą, dzięki czemu łatwiej się przed nią otworzyć i zmierzyć z własnymi demonami. Praca z nią sprawiła, że znów poczułam się sobą i mogę na nowo cieszyć się życiem. Obecnie staram się mierzyć z każdym dniem i nawet w trudnych chwilach szukać pozytywów. Cieszę, że w trudnym dla mnie czasie trafiłam na P. Ameerę, bo to ona pomogła mi odzyskać siebie. Dziękuję!

   Ameera Ibrahim2017-07-13

   Bardzo dziękuję za opinię i wspólną pracę :). Pozdrawiam serdecznie !

  • Szczerze mówiąc razem z mężem bardzo się baliśmy wizyty u seksuologa. Pani Ameera przyjęła nas ciepło za co niezmiernie dziękujemy. Otworzyła nam oczy na pewne sprawy i teraz pomaga nam wrócić na dobrą drogę w naszym związku. Współpraca z Panią Ameerą jest jedną z lepszych decyzji jaką podjęliśmy z mężem. Bardzo dziękujemy.

   Ameera Ibrahim2017-09-25

   Dziękuję za opinię i życzę dalszej satysfakcji z podjętych zmian. Pozdrawiam :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG