Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Alina Szabłowska jest psychologiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym, pracuje w nurcie Teorii Relacji z Obiektem. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoa... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej

  Emilii Hoene 3a/1
  80-041 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Przelew na konto

  Usługi

  Konsultacja indywidualna: pierwsza wizyta 80 zł
  Konsultacja pary: pierwsza wizyta (60 min.) 100 zł
  Sesja terapeutyczna: (50 min.) 80 zł
  Sesja terapeutyczna pary (90 min.) 100 zł
 • Gabinet Psychoterapii

  134 Hertford Road, N14LP, Londyn, Wielka Brytania
  N14LP

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Przelew na konto

  Usługi

  Konsultacja dla pary (60 min.): pierwsza wizyta 100 zł
  Konsultacja psychologiczna (50 min.) 80 zł
  Psychoterapia przez skype (50 min.) 80 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Alina Szabłowska jest psychologiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym, pracuje w nurcie Teorii Relacji z Obiektem. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoanalityczną terapię par w gabinecie w Gdańsku (telefon Współpracuje ze Swissmed Centrum Zdrowia, zaś od 2011 roku pracuje w zespole Psychoanalitycznego Punktu Konsultacyjnego w Sopocie. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada certyfikat psychoterapeuty psychoanalitycznego nr 131. Swoją pracę poddaje superwizji. Pracuje z pacjentami w języku polskim i angielskim. Interesują ją relacje interpersonalne, ich tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie. Zdobyła doświadczenie w zakresie stosowania psychoterapii w różnych kontekstach kulturowych oraz w pracy z wieloma grupami pacjentów w obszarze rozwojowym cyklu życia. Od dwóch lat poszerza wiedzę i rozwija swoje umiejętności w Brytyjskim Towarzystwie Psychoanalitycznym w Instytucie Psychoanalizy w Londynie, uczestnicząc raz w tygodniu w seminarium teoretycznym i klinicznym. W pracy kieruje się zasadą poufności i dyskrecji. Przestrzega kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Sesje terapeutyczne mają miejsce raz lub dwa razy w tygodniu, chociaż częstsze sesje są możliwe po uprzednim przedyskutowaniu ich potrzeby.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, Psychologia (dyplom magistra psychologii 1995r.).
 • Ośrodek Psychoterapii Psychoanalitycznej (dyplom psychoterapeuty PTPP 2012r.).

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Alina Szabłowska, psycholog w mieście Gdańsk - Certyfikaty

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej

  Polecam - kompetentna psychoterapeutka. Nie wiem jak innym, ale bardzo odpowiada mi podejście jakie prezentuje - widać, że jest zaciekawiona i słucha uważnie. Kiedy trzeba - mówi, tłumaczy i pyta. Korzystałem z psychoterapii w tym gabinecie i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Dzięki tej terapii uporządkowałem swoje sprawy. Po każdej wizycie stopniowo wracały mi pewność siebie, chęć i energia do wprowadzenia koniecznych zmian.

 • K

  Bardzo obawiałam się, czy będę potrafiła opowiadać obcej osobie o problemach z którymi borykam się od dawna. Rozmowa rzuciła światło na to, co się ze mną aktualnie dzieje, a czego nie umiałam zrozumieć bez pomocy drugiej osoby. Pomogło mi, że terapeutka odniosła się do mojej sytuacji i pokazała mi mój konflikt wewnętrzny jak na mapie, a potem to już sama umiałam sobie poradzić z tą sytuacją i naprawić związek, a niewiele brakowało i byśmy się rozwiedli. Teraz żałuję tylko, że zmarnowałam tyle lat i nie przyszłam wcześniej. Specjalistka godna polecenia. Skutecznie mi pomogła. Komu mogę polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco Polecam Panią terapeutkę - potrafi wysłuchać i profesjonalnie podchodzi do ludzkich problemów. Pomogła mi wyleczyć się z depresji. Nie zamieniłabym Pani na innego terapeutę. Jeśli ktoś z moich znajomych będzie poszukiwać psychologa z pewnością Panią polecę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trudno oceniać psychologa po jednej wizycie. Na razie jestem zadowolona. Zostałam potraktowana profesjonalnie życzliwie.

 • M

  Żyłam w ciągłym napięciu nerwowym i stresie, który powodował u mnie poważne dolegliwości. Wizyty u Pani pomogły mi się otworzyć i omówić moje wewnętrzne konflikty. Zrozumiałam, że przyczyną moich trudności byłam ja sama. Dzięki Pani nauczyłam się, jak spojrzeć na swoje problemy pod innym kątem oraz jak wyłapać powtarzające się wzorce. Nauczyłam się również stawiać granice i brać odpowiedzialność za wybory, których dokonuję.

 • B

  Pani Alina to prawdziwy specjalista! Chodziłem do niej z powodu kłopotów rodzinnych. Terapia trwała kilka miesięcy i bardzo wiele zawdzięczam tej psycholog. Jest wszechstronna, szybko znajduje odpowiednie podejście. Jestem bardzo zadowolony z terapii z Panią Aliną! Dzięki tym spotkaniom nauczyłem się, jak panować nad swoimi emocjami. Potrafię kontrolować siebie, pochopne i nieprzemyślane decyzje to już przeszłość. ... a zgłosiłem się z diagnozą depresji od lekarza i zaleceniem podjęcia terapii.

 • A

  Świetna psycholog, pomogła mi podnieść się z trudnego okresu w moim życiu. Gorąco polecam, polecam również terapię - każdemu, kto ma cel, potrzebuje zmian w życiu i chce w aktywny sposób rozwiązywać swoje problemy.

 • P

  Po roku intensywnej terapii (3 razy w tygodniu) oceniam Panią Alinę na 5 i serdecznie dziękuję za pomoc.

 • Być może ponad dwie godziny spotkania to za mało, żeby wystawić rzetelną opinię. Niemniej jednak temu służy ten portal. Po spotkaniu wyszłam z przekonaniem, że większego problemu w moim życiu nie ma i jak większości zawsze jakaś terapia (rozmowy) się przyda. ... Dwa tygodnie temu postanowiłam pójść do kogoś innego, bo jednak czuję (czułam), że coś musi być na rzeczy. Jakże inne sugestie i trafna ocena ... po godzinie rozmowy ... Problem jest, nawet spory, bo trzeba pozamykać sporo spraw z dzieciństwa i wtedy zabrać się za budowanie czegokolwiek w teraźniejszości. Może gdyby podczas spotkania nawiązana została rozmowa a nie tylko stanowisko słuchacza, to może doszłybyśmy do tych samych wniosków, co obecny terapeuta. Niestety, ale ja nie jestem zadowolona.

 • Opinia z dnia 11-09-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej