dr hab. n. med.

Alina Minarowska

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Alergolog, Pulmonolog

13 opinii +dodaj

Specjalizacje: Specjalista Pediatrii Specjalista Alergologii Specjalista Chorób Płuc Dzieci więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Super Doktorka-w sekundę złapany kontakt z panikujaca 4-letnia córką, Wiem z kad moja córka od 3 lat ma zapalenie oskrzeli połączone z zapaleniem uszu, przytykajacy kaszel i na deser doszedł nam ból oczu, przerobiłam super leczenie szpitalne, po którym na następny dzień znowu zapalenie uszu, medycynę naturalna,sugerowano podłoże psychiczne, do tego jeszcze kilku lekarzy, masa antybiotyków,gdzie ogólnie dziecko z całego miesiąca -3 tygodnie w domu, ja powiedziałam połowę rzeczywistości chorobowej mojej córki, a Doktorka -druga jakby w tej rzeczywistości uczestniczyła,polecam za "samo podejście" jako do pacjenta-pelen profesjonalizm.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na wizycie z 9 mies. dzieckiem. Pani Doktor była cierpliwa, przyjazna w stosunku do malucha jak i do rodzica. Była to nasza pierwsza wizyta, więc przeprowadzony został dokładny wywiad, dziecko dokładnie zbadane. Niektóre leki przepisane z refundacją. Będziemy kontynuować leczenie u Pani Doktor. Polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Byłam na wizycie z synem-nastolatkiem. Pani Doktor bardzo miła, konkretna, zdecydowana. Rzetelnie i w zrozumiały sposób wytłumaczyła nam na czym polega problem, z którym się zgłosiliśmy. Jesteśmy zadowoleni z wyboru Pani Doktor. Odnosimy wrażenie, że jest wspaniałym lekarzem- z wielkim sercem. Polecam;

 • M

  Pani doktor jest nie oceniona, bardzo dokładna i rzeczowa, dzięki Pani doktor wiem jak mam leczyć syna, polecam z całego serca!!!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacje alergologiczne

  Pierwszy lekarz,któremu udało się skutecznie zdiagnozować przypadłość mojego dziecka.Leki przypisane poskutkowały momentalnie,niektórych zapewne nie dostała bym od rodzinnego lekarza.chyba z drugim dzieckiem też pójdę.Polecam każdemu kto chce profesjonalnej opieki.

 • A

  Najlepszy specjalista z jakim kiedykolwiek miałam doczynienia. Pani doktor jest niezwykle dokładna, zawsze przeprowadza długi i drobiazgowy wywiad. Leczyłam się u niej jako dziecko i wracam jako dorosła kobieta. Ona jedyna umiała zdiagnozować moje alergiczne dolegliwości i jedynie leczenie pod jej kierunkiem przynosiło bardzo dobre efekty. Pani doktor jest jedynym lekarzem, który zdobył moje pełne zaufanie. Dzięki niej nie mam problemu z astmą. Polecam ze wszystkich sił wszystkim alergikom!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacje alergologiczne

  Polecam lekarza. Poświęciła nam dużo czasu. Liczę, iż diagnoza co do źródeł alergii jest właściwa. Na wynik trzeba będzie poczekać trochę, ale póki co widać, iż zmiany na skórze "gasną".

 • M

  Świetny lekarz. Bardzo skrupulatna pani doktor i widać ze bardzo doświadczona.puerwszy raz lekarz tak dokładniej odsłuchiwał nasze dziecko. Bardzo zaangażowana a dobrego bardzo miła.

 • K

  Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem nie dość że przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad to jeszcze stwierdziła że wcześniejsza diagnoza lekarza była zła i wyprowadziła synka z ostrego juz zapalenia oskrzeli. Tłumaczyła jak mamy go leczyć dostałam bardzo dokładną rozpiskę na kolejne dwa tygodnie, dostałam również zwolnienie na dziecko. Pani doktor na wizycie kontrolnej była przygotowana znała przypadek synka i zwracała sie do niego po imieniu. Jeśli chodzi o jedną z opinii z 7 tygodniowym dzieckiem nie idzie się do pediatry tylko neonatologa.
  Kasia

 • A

  Bardzo dobry Lekarz, który przede wszystkim słucha i rozmawia z rodzicami. W centrum Medicover to najlepszy pediatra .
  Agnieszka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizacje:
  Specjalista Pediatrii
  Specjalista Alergologii
  Specjalista Chorób Płuc Dzieci

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria
 • Choroby płuc