dr n. med.

Alina Kuryłowicz

Internista, Endokrynolog, Dietetyk

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2002 r. ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Warszawie. Od 2002 r. związana z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika FemmedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor życzliwie i z zainteresowaniem przeprowadziła wywiad na temat objawów, które skłoniły mnie do wizyty u endokrynologa. Dokładnie wypytała również o inne problemy zdrowotne i przyjmowane leki. Udzieliła szczegółowych wyjaśnień na temat choroby i dalszego postępowania, pozostawiła do siebie kontakt mailowy i telefoniczny. Doradziła również kontakt z innym specjalistą. Nieczęsto spotykane empatyczne podejście do pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz jestem tak bardzo zadowolona z wizyty u endokrynologa, mimo że leczę się już od dawna. Pani doktor przeprowadziła przy pierwszej wizycie bardzo szczegółowy wywiad, niczego nie ignorowała i nie bagatelizowała, wszelkie niejasności natychmiast wyjaśniała a obawy rozwiewała. Przy kolejnej wizycie była znakomicie przygotowana, nie musiałam wszystkiego powtarzać. Dobrane przez nią leczenie przynosi u mnie wymierne skutki (to najważniejsze) ale także mam poczucie, że jestem pod dobrą opieką.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSAUsługa: konsultacje endokrynologiczna

  Bardzo dobry specjalista. Cierpliwie tlumaczy co oznacza dana choroba, robi bardzo szczegolowy wywiad i ma calosciowe spojrzenie na pacjenta. Goraco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika FemmedUsługa: konsultacje endokrynologiczna

  Pani doktor jest bardzo dokładna, wszystko sprawdza, przeprowadza wywiad i nie boi się pytań. Do tego jest bardzo sympatyczna

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr Kuryłowicz jest bardzo otwarta na uwagi pacjenta. Nie opiera się tylko na wynikach badań. Jasno tłumaczy zalecenia i odpowiada na wszystkie wątpliwości.

 • K

  Pani doktor bardzo dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega mój przypadek choroby Hashimoto. To pozwoliło mi zrozumieć "logikę" leczenia. Zwróciła uwagę na dodatkowe ewentualne inne przyczyny dotyczące mojego złego samopoczucia. Zbadała moją tarczycę, ciśnienie, osłuchała mnie. Prześledziła przyniesione wyniki badań. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, więcej niż określał to grafik. Wizyta trwała blisko godzinę! Mam również możliwość skontaktowania się telefonicznie lub mailowo z panią doktor, ponieważ propozycja wyszła od samej lekarki. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ pani doktor: odpowiadała wyczerpująco na wszelkie moje pytania, zbadała mnie odpowiednio, dała pełny obraz mojej choroby. Mogę szczerze polecić! Kamila

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjna Pani doktor. Bardzo uprzejma, serdeczna, słucha pacjenta. Mój problem trwa od 20 lat, byłam u wielu endokrynologów ale Pani Kuryłowicz jako pierwsza nie zbagatelizowała moich objawów. Wzięła pod uwagę wyniki badań zrobionych na przestrzeni kilku lat, wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, ustaliła plan działania. Nareszcie czuję, że ktoś chce mi pomóc. Dziękuję!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor, posiada szeroką wiedzę w zakresie endokrynologii. Empatycznie wysłuchała, zbadała, i oceniła przedstawione wyniki badań. Rzeczowo i wyczerpująco wytłumaczyła specyfikę choroby. Cierpliwie odpowiadała na pytania pacjenta. Poświęciła odpowiednio tyle czasu, ile wymagała sytuacja. Jest dostępna poza gabinetem (zostawiła swój kontakt e-mail w celu monitorowania wyników zleconych badań). Serdecznie polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika FemmedUsługa: konsultacje endokrynologiczna

  Bardzo kompetentna i miła pani Doktor. Dowiedziałam się o wiele więcej na temat mojego przypadku niż przez ostatnie pół roku. Wspaniały kontakt z pacjentem. Bardzo rzeczowa i posiadająca bardzo dużą wiedzę. Polecam ją z całym zaangażowaniem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Femmed

  Cudowna Pani nie tylko jako lekarz, ale również jako człowiek. Cierpliwie wysłuchała problemu, nie oceniała. Rzetelnie, kompetentnie, ale i zrozumiale wytłumaczyła dlaczego coś się dzieje w organizmie (w konkretnym przypadku) i jak temu zaradzić. Bardzo miła, energiczna, rozmowa z Panią to sama przyjemność, ma dobre, psychologiczne podejscie do pacjenta. Pomogła mi zrozumieć mój stan, uspokoila i dobrała dietę. Polecam Panią doktor każdemu!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2002 r. ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Warszawie. Od 2002 r. związana z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych, a następnie endokrynologii; a obecnie jest zatrudniona na stanowisku starszego asystenta. Doświadczenie zawodowe zdobywała również szkoląc się w szpitalach uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii (Manchester, Glasgow) oraz w Niemczech (Frankfurt nad Menem). W 2006 r. obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Polskiej Akademii Nauk, gdzie zatrudniona jest na stanowisku adiunkta. Autorka licznych prac naukowych z dziedziny endokrynologii. W 2012 r. nagrodzona, za całokształt działalności naukowej nagrodą Akademii Grupy Wyszehradzkiej dla młodych naukowców przyznawanej za osiągnięcia w dziedzinie Medycyny.
  W 2007 r. ukończyła podyplomowe studia z zakresu Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • Otyłość
 • Cukrzyca
 • Choroby nadnerczy
 • Choroby tarczycy

Zdjęcia