Alicja Świątek-Juncewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog

12 opinii +dodaj

Przyjmuję w dwóch placówkach: 1. Centrum Psychoterapii Libero. Gabinety znajdują się we Wrocławiu na ul.Bocznej 15/2. więcej www.centrumlibero.pl 2. Centrum Medyczne LUX MED we Wrocławiu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Libero

  Dziękuję za otrzymaną pomoc. Ponad dwa lata terapii pozwoliły mi spojrzeć na siebie samą i swoje życie z innej perspektywy. Pani Alicja to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Wspierająca, zaangażowana i co bardzo ważne - dobry człowiek! Z całego serca polecam.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny LiberoUsługa: konsultacja psychologiczna

  Chodziłam na terapię do Pani Alicji przez prawie pół roku. Bardzo mi pomogła. Pani Alicja bardzo profesjonalne prowadziła terapię, z dużym wyczuciem i empatią, jednocześnie umiejętnie nakierowując mnie na dobre rozwiązania. Jestem jej wdzięczna za pomoc i polecam ją jako świetną terapeutkę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Mateusz
  Pani Alicja jest ciepłą osobą,można powierzyć swoje problemy z pozytywnym skutkiem....Co pozwala nam spojrzeć na życie z innej perspektywy....Polecam wszystkim jeżeli się borykacie z problemami życiowymi....Co tak naprawdę z czasem problemy już nie będą problemami-:)

 • P

  Dwu i pół letnia terapia u Pani Alicji zakończona powodzeniem. Sama terapia zmieniła moje życie, sposób myślenia i patrzenia na różne sprawy, pomogła mi zrozumieć pewne rzeczy i zaakceptować przeszłość. Dzięki temu stałam się praktycznie nową osobą. Pani Alicja jest bardzo ciepłą, miłą i wrażliwą osobą, przy tym w 100% profesjonalną. Jak najbardziej polecam!!!

 • B

  Chodząc na wizyty do Pani Alicji moje problemy stały w miejscu i coraz gorzej się czułam. Spotkania były drogie w stosunku do jakości przeprowadzanej rozmowy, a pani Alicja sprawiała wrażenie osoby odciętej emocjonalnie i spoglądała na zegarek. Zostałam również poinformowana, że moje problemy "są we mnie" bez wyjaśnienia o co chodzi. Jeśli mogę coś zasugerować, to nie radzę z poważnymi sprawami odwiedzać pani psycholog.

 • K

  Polecam tę psychoterapeutkę. Można jej zaufać i powierzyć swe problemy. Doświadczona, ciepła, profesjonalna.

 • A

  Nigdy nie pomyślałam, ze terapia może być taka skuteczna i rzeczywiście pomóc. Zawsze mi się wydawało, ze sprawy które mnie dręczyły są zamknięte i sobie z nimi poradziłam. Jednak w pewnym momencie mojego życia poczułam potrzebę pójścia do terapeuty. Potrzebowałam po prostu kogoś „zewnątrz” do rozmowy. Szukałam przez Internet terapeutę i trafiłam na stronę internetową Pani Alicji. Od razu odniosą wrażenie profesjonalnej i miłej osoby do której chce pójść i uzgodniłam termin. Jak już siedziałam w poczekalni tuz przed pierwszą konsultacją, to byłam zdenerwowana i nie wiedziałam jak bym mogła nawet zacząć rozmowę. Ale jak już weszłam, to nagle bez problemu opowiadałam i 50 min jak nic mi zleciały a nadal miałam tyle do opowiadania. Te uczucie towarzyszyło mi przez całą terapię. A jednak te 50 min dały mi wiele do myślenia. Pani Alicja potrafi słuchać, ma świetną pamięć, zadaje trafne pytania, nie ocenia i w świetny sposób potrafi pobudzić podświadomość .Bardzo mi pomogła i nawet jeżeli niektóre konsultacje byłe dla mnie bolesne, bardzo lubiłam do niej chodzić, bo jest godną zaufania, profesjonalną, ciepłą i miłą osobą. Polecam Panią Alicję i tez zachęcam do odwiedzenia jej strony internetowej.

 • K

  Przed tygodniem miałam ostatnie spotkanie z Panią Alicją po 2 lata terapii. To była ciężka praca, ale najważniejsze, że się udało. Nie mam objawów. Dziękuję za pomoc.

 • M

  Polecam panią Alicję! Trafiłam do Niej dość przypadkowo szperając w internecie (nie byłam gotowa robić rozeznania wśród znajomych!). Okazała się osobą kompetentną, na której pomoc mogłam liczyć!

 • Cudowna, mądra, ciepła... Naprawdę jeśli szukanie pomocy to u niej ją otrzymacie. Powiem szczerze, że powaliłamnie negatywna opinia o tej kobiecie, bo jest naprawdę świetnym specjalistom. Jednakżke wiele zależy od nas samych a szczególnie wtedy kiedy mówimy o chorobach duszy.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przyjmuję w dwóch placówkach:
  1. Centrum Psychoterapii Libero. Gabinety znajdują się we Wrocławiu na ul.Bocznej 15/2. więcej www.centrumlibero.pl
  2. Centrum Medyczne LUX MED we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 40 (Renoma).

  O mnie
  Jestem psychoterapeutką, socjoterapeutką, biblioterapeutką, pedagogiem w zakresie resocjalizacji. Mam ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów związanych z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego i Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, W pracy psychoterapeutycznej stosuję podejście psychodynamiczne oparte o paradygmat psychoanalityczny. Hołduję standardom uprawiania zawodu zgodnym z kryteriami przyjętymi przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Uniwersytet Warszawski
 • Szkoła Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii w Krakowie
więcej