lek.

Alicja Parysek-Burdach

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

32 opinie +dodaj

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwestytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pracuję w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz w sposób kulturalny przywitał mnie przedstawiając się, co nie zdarzyło się w żadnym dotychczas odwiedzanym gabinecie lekarskim, po czym bardzo konkretnie, przeprowadził dokładny wywiad dotyczący mojej przypadłości. Wyjaśnił co mi dolega, zalecił stosowną kurację. Na koniec wizyty zapytał czy jest coś czego nie zrozumiałem, czy sposób aplikowania leków jest czytelny. Wizyta była krótka ale wyszedłem z poczuciem, że lekarz był zainteresowany problemem pacjenta i zrobił to profesjonalnie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: łysienie, krostki na owłosionej skórze

  Szybka i fachowa porada. Pani od razu mówi na co człowiek jest chory, nic nie kręci, przepisuje leki nie naciągając na bardzo drogie środki.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor byla profesjonalistką. Postawiła diagnozę i wyjaśniła mi na czym to polega następnie po kolei rozpisana i opowiedziała jak się wyleczyć i co robic aby wiecej sie to nie powtórzyło. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor sporządza skrupulatne notatki dotyczące pacjenta co pozwala jej lepiej stawiać diagnozę przy kolejnych wizytach. Ma przemyślany plan leczenia i bardzo dokładnie tłumaczy dlaczego wybiera takie, a nie inne rozwiązania. Do tego jest szczerze uprzejma i zaangażowana. Mogę z czystym sercem polecić Panią doktor.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: dermatoskopia

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor od razu zbadała moje zmienione ostatnio znamię, a potem w profesjonalny, ale prosty sposób wytłumaczyła mi, co się dzieje i jakie dalsze kroki podjąć. W czasie wizyty czułam, że jestem po prostu w dobrych rękach. Gorąco polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (dzieci, młodzieży, dorosłych)

  U Pani Doktor byłam zaledwie dwa razy, ale niech to będzie najlepszym dowodem tego, że jest konkretnym i znającym się na rzeczy lekarzem. Za pierwszym razem pojawiłam się w celu diagnostyki znamion. Badanie było dokładne i uzyskałam wszelkie niezbędne informacje. Drugi raz pojawiłam się z problemami skórnymi, które miałam od kilku lat. Pokazywałam je wielu dermatologom, ale oni albo przepisywali maść, która eliminowała problem tylko na jakiś czas, albo mówili mi, że taka moja uroda (czerwone, piekące plamy pod pachami) i powinnam używać dezodorantów w kulce zamiast sztyfcie i będzie trochę lepiej. Pani Alicja przedstawiła mi kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Dostałam maść, która szybko zlikwidowała problem i zaczęłam stosować emolienty do mycia ciała. Minął rok i problem nie wraca. Niezależnie od temperatury czy sytuacji moja skóra wygląda normalnie i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Wydawałoby się, że błahostka, a jednak Pani Alicja była piątym dermatologiem, u którego byłam z tym problemem. Jestem zadowolona i zdecydowanie nie widzę potrzeby szukania nowego dermatologa :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  zdecydowanie Pani Dr trafiła w sedno problemu. Polecam . Problem skórny zniknął - nie można się z niego całkowicie wyleczyć powraca co jakiś czas ale dzięki prostemu rozwiązaniu skóra ma się dużo lepiej :) Miałam na swojej drodze wielu dermatologów - do Pani dr będę wracać - o ile będzie potrzeba :)

 • A

  Po wielu wcześniejszych konsultacjach u innych lekarzy, którzy nie potrafili postawić diagnozy i przepisywali mojemu synkowi różne leki, Pani Alicja zaproponowała lek, który okazał się skuteczny. Ma dużą wiedzę medyczną. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Szybka diagnoza, dopasowanie odpowiednich lekarstw, cała wizyta bez żadnego zarzutu. Gorąco polecam!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani była miła, szybko postawiła diagnozę i przepisała lekarstwa. Dostałam także kilka darmowych próbek. Na tym etapie ciężko jest oceniać skuteczność metody leczenia, gdyż dopiero rozpoczynam kurację. Konsultacja mogłaby być tańsza...

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwestytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

  Pracuję w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie specjalizuję się w dermatologii i wenerologii oraz prowadzę badania naukowe z zakresu łuszczycy. Pracuję przy Zespole Koordynacyjnym Do Spraw Leczenia Biologicznego Ciężkiej Postaci Łuszczycy Plackowatej.

  Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

  Posiadam dyplomy i certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, leczenia dermatologicznego oraz dermatoskopii.

  Swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej stale poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach polskich oraz zagranicznych

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny