Alicja Paciejewska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

6 opinii +dodaj

Nazywam się Alicja Paciejewska jestem psychologiem dziecięcym i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja psychologiczna

  Polecam.Bardzo miła i kompetentna osoba.Do pacjenta podchodzi profesjonalnie i z sercem.Ma super podejście do dzieci.

  Alicja Paciejewska2018-09-17

  Dziękuję i pozdrawiam ????

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Nie polecam.. Czekam już bardzo długi czas na opinie o dziecku. Pani Alicja co chwile przekłada termin jej wydania! Bo albo zapomina jej napisać albo jeździ co chwile na urlop. Gdy już ostatecznie ja poprosiłam żeby była na piątek bo w poniedziałek mam kolejną wizytę bardzo długo wyczekiwana u innego lekarza to Pani napisała że nie sprosta moim wymaganiom bo wyjeżdża na urlop. Serdecznie nie polecam :)

 • O
  Lokalizacja: Centrum Pomocy Rodzinie i SzkoleUsługa: psychoterapia

  Jestem bardzo zadowolona z terapii. Przynosi ona etekty. Pani psycholog daje dobre rady i z uwagą wysłuchuje problemów, ale również jest godna zaufania. Jej sugestie i uwagi w zdecydowanej większości są trafne. Bardzo serdecznie polecam.

  Alicja Paciejewska2018-03-14

  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :-)

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zaczelam terapie u Alicji Paciejewskiej trzy m-ce temu gdy w moim malzenstwa rozpoczal sie olbrzymi kryzys. Bardzo mi pomogla zrozumiec niektore kwestie i dojsc do ladu z wlasnymi myslami. Pomaga mi rowniez wychwycic bledy wyuczone z dziecinstwa, ktore nieswiadomie wnosilam do naszego malzenstwa. Umiejetnosc sluchania Ali, wychwytywania, analizowania i laczenia kluczowych aspektow do dzis mnie zaskakuje. Dobra cena i elastycznosc w dopasowaniu terminow rowniez zasluguje na duzy plus. Polecam ja bardzo szczerze. Ula

  Alicja Paciejewska2018-03-12

  Dziękuję Ula i cieszę się, że mogę Ci pomóc. Pozdrawiam

 • R
  Lokalizacja: Centrum Pomocy Rodzinie i Szkole

  Bardzo cenię sobie wizyty u pani Alicji, spotkania są owocne i bardzo inspirujące,a wiedza pani psycholog w wielu dziedzinach pomocna w problemach i wspierająca na codzień.Polecam.

  Alicja Paciejewska2018-02-12

  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Pomocy Rodzinie i SzkoleUsługa: psychoterapia

  Przemila osoba, budzaca zaufanie a jednoczesnie pelen profesjonalizm, po pierwszej wizycie z polecenia zdecydowalam sie na dalsza wspolprace-terapie.

  Alicja Paciejewska2018-02-12

  Dziękuję serdecznie, pozdrawiam.

Pytania pacjentów (15)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Alicja Paciejewska jestem psychologiem dziecięcym i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji.

  Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu.
  Swoją wiedzę uzupełniam i udoskonalam biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach organizowanych m.in. przez UH SWPS, Fundację Autika, Publiczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, Wrocławski Instytut Psychoterapii i in.
  Jestem entuzjastką psychologii rozwojowej, w której się specjalizuję i regularnie uzupełniam wiedzę w tym zakresie.
  Moją pracę poddaję regularnej superwizji. Współpracuję z certyfikowanymi psychoterapeutami, psychologami i lekarzem o specjalizacji neurologia dziecięca.
  Umiejętności praktyczne nabywałam w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym w Jeleniej Górze pracując z osobami dorosłymi na Oddziale Dziennym, a następnie z dziećmi na Oddziale Dziennym Rehabilitacyjnym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży.

  Obecnie szkolę się w zakresie psychoterapii. Jestem uczestniczką 4-letniego całościowego kursu psychoterapii, organizowanego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Kurs ten posiada akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Ukończyłam również Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii
  Kontakt: 502*780*559

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii
 • Politechnika Wrocławska

Staże

 • SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze, Oddział dla Dzieci i Młodzieży