mgr

Alicja Naruć

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

25 opinii +dodaj

Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Łaciarska 28 lok. 309, Stare Miasto
  50-146 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Wizyta kontrolna dla par (60-80 min.) 150 zł
  Wizyta kontrolna (40-60 min.) 100 zł
  Jadłospis 14-dniowy od 140 zł
  Pierwsza wizyta z 14-dniowym jadłospisem (70-90 min.) 200 zł
  Pierwsza wizyta z 7-dniowym jadłospisem (70-90 min.) 150 zł
  Jadłospis 7-dniowy od 70 zł
  Pakiety wizyt dla nowych oraz stałych klientów (www.dietlicious.pl)

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: wizyta

  Pani Alicja ma bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta, a przepisy przez nią proponowane są proste i niedrogie w przygotownaniu. Gorąco polecam

  Alicja Naruć2017-12-31

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię :) Pozdrawiam!

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Pani Alicja bardzo skrupulatnie podchodzi do każdego problemu, niezależnie od tego czy chodzi o zrzucenie zbędnych kilogramów, o ich przybranie czy też ogólną poprawę zdrowia. Wypytuje o wszystkie szczegóły, wyłapuje chociażby najmniejsze niuanse, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że o czymś zapomniało się powiedzieć :-) Poświęca dużo czasu na rozmowę, badania i analizę. Widać, że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Zarówno podczas pierwszej wizyty, jak i kolejnych - kontrolnych czułam, że jestem pod dobrą opieką. Myślałam, że ze swoją przemianą materii i uwarunkowaniami genetycznymi nie uda mi się zdrowo przybrać na wadze. Dzięki Pani Alicji jest to możliwe!

  Alicja Naruć2017-11-17

  Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa! Jestem pewna, że kolejne spotkania zaowocują jeszcze lepszymi rezultatami :) Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: nieznaczna utrata wagi i zmiana nawyków żywieniowych

  Gorąco polecam Panią Alicję. Wizyty przebiegają profesjonalnie, odpowiedzi na wszelkie pytania są wyczerpujące. Uzyskiwane wskazówki i zalecenia są skuteczne i pomocne. A efekt współpracy z Panią Alicją jest w moim przypadku bardzo satysfakcjonujący!

  Alicja Naruć2017-11-08

  Bardzo dziękuję za opinię i gratuluję osiągniętych rezultatów :) Pozdrawiam!

 • Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Pani Alicja jest bardzo ciepłą,serdeczną osobą:)Po wejściu do gabinetu swoim podejściem sprawia że opuszcza człowieka trema.Bardzo szczegółowo,bez pośpiechu przeprowadziła wywiad,okazując zrozumienie,wsparcie,akceptację.Widać że jest całą sobą zainteresowana pomocą pacjentowi.Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na współpracę z Panią Alicją:)Jej wiara,energia motywuje do pracy :)oraz wsparcie,możliwość kontaktu między wizytami - korekty,zmiany w diecie na bieżąco są super.Polecam serdecznie :):):)

  Alicja Naruć2017-10-04

  Serdecznie dziękuję za tak pozytywne i miłe słowa i oczywiście do zobaczenia na wizycie kontrolnej :) Pozdrawiam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: wizyta kontrolna

  Szczerze polecam Panią Alicję pomaga i motywuje do dalszej pracy widać efekty mojej pracy po figurze i wynikach.

  Alicja Naruć2017-09-05

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa :) Pozdrawiam!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: wizyta kontrolna

  Gorąco polecam wizytę u p. Alicji . Jest dietetykiem profesjonalnym o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu. Jeśli masz problemy w zrzuceniu zbędnych kilogramów , a nie lubisz diet , to p. Alicja przekona Cię do zmiany złych nawyków żywieniowych i wskaże właściwą drogę do zdrowego sposobu odżywiania się. Imponuje wiedzą medyczną i właściwym doborem potraw.
  Ponadto jest osobą bardzo kulturalną , która dobrze potrafi analizować psychikę swoich pacjentów i w sposób miły przedstawić drogę do szczupłej , zdrowej sylwetki.

  Alicja Naruć2017-09-05

  Serdecznie dziękuję za opinię i gratuluję osiągniętych rezultatów! Pozdrawiam :)

 • M
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia DietetycznaUsługa: odchudzanie, insulinooporność

  Bardzo dobra dietetyczka. Pani Alicja w moim przypadku pokazała pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pomogła mi nie tylko schudnąć ale rownież poprawić znacznie wyniki i zmienić dotychczasowy sposób odżywiania. Słucha pacjenta i dokłada wszelkich starań aby dieta była nie tylko skuteczna ale i przyjemna. Polecam.

  Alicja Naruć2017-08-23

  Dziękuję za opinię i jeszcze raz gratuluję fantastycznych rezultatów! Każdemu życzę tak konsekwentnego dążenia do celu! Pozdrawiam :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do wizyty u pani Alicji skłoniły mnie złe wyniki badań. Chciałam skonsultować z dietetykiem prawidłowe odżywianie w przypadku zapalenia tarczycy oraz kandydozy. Wizyta u pani Alicji spełniła moje oczekiwania: miła atmosfera w kameralnym gabinecie, profesjonalny sprzęt do badania składu ciała, ponad 2 godziny omawiania zasad żywienia w bardzo jasny i przystępny sposób. W końcu mam poukładane informacje, co powinnam jeść i czego powinnam unikać. O efektach współpracy z panią Alicją będę mogła powiedzieć za jakiś czas, ale wierzę, że będzie ona owocna i uda mi się zredukować masę ciała, jak i poprawić samopoczucie.

  Alicja Naruć2017-08-18

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Ogromnie cieszy mnie to, że udało mi się przekazać informację w tak przystępny sposób. Trzymam kciuki za efekty i oczywiście do zobaczenia na wizycie kontrolnej :) Pozdrawiam.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Ala to wspaniały fachowiec. Bardzo dobrze "prowadzi" swoich pacjentów. Do każdego ma indywidualne podejście i zalecenia. Dostosowuje dietę dla każdego wg jego upodobań żywieniowych. Razem z jej zaleceniami i dietą schudłam 22 kg - rezultaty bardzo mnie zadowoliły. Dzięki diecie wyuczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych. Poznałam też dużo nowych, smacznych i prostych przepisów, które nadal figurują w moim jadłospisie. Szczególną zaletą jest to, że na konsultacjach zawsze była bardzo miła i przyjazna atmosfera. Polecam usługi Pani Ali

  Alicja Naruć2017-08-11

  Bardzo dziękuję, ale przede wszystkim gratuluję efektów, determinacji i tak bezproblemowego wdrożenia nowych nawyków żywieniowych! Wspaniałe rezultaty, które z pewnością utrzymają się już na stałe! Pozdrawiam :)

 • I
  Lokalizacja: Dietlicious Poradnia Dietetyczna

  Pełen profesjonalizm! Gabinet wyposażony w najnowocześniejszy i najdokładniejszy sprzęt pomiarowy, którego wyniki są niezbędne do dalszej pracy dobrego dietetyka. Przebieg wizyty na celujący z plusem - profesjonalny wywiad, wspólne ustalanie celów oraz szczegółowe omówienie pomiarów (w przystępnej dla laika formie) a wszystko to w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.!Sama dieta bardzo smakowita i prosta w wykonaniu. Gorąco polecam!

  Alicja Naruć2017-08-01

  Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa! Pozdrawiam :)

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku dietetyka, oraz Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie uczyłam się psychologicznych aspektów odżywiania oraz skutecznego motywowania w zmianie zachowań zdrowotnych. W ramach pracy magisterskiej prowadziłam badania na temat stosowania znanych diet alternatywnych wśród Polek, analizując ich popularność, wpływ na masę ciała oraz zdrowie. W trakcie studiów odbywałam liczne praktyki, m.in. w szpitalach, poradniach specjalistycznych, domach opieki społecznej, przedszkolach oraz szkołach.

  W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie dostosowanie planu żywieniowego do indywidualnych preferencji, umiejętności kulinarnych oraz współistniejących schorzeń. Nie uznaję tzw. „diet cud”, głodówek oraz niekonwencjonalnych metod redukcji masy ciała, zmuszających pacjenta z rezygnacji z jego ulubionych potraw.

  Podejmowana przeze mnie w trakcie studiów 4-letnia praca w Kuchniach Świata pozwoliła mi na poznanie bogatego asortymentu zdrowej żywności, produktów orientalnych ich właściwości odżywczych, zdrowotnych oraz sposobów wykorzystania w kuchni, a także pozwoliła na wzbogacenie układanych jadłospisów oraz rozwijanie pasji, jaką jest gotowanie.

  W trakcie swojej kariery współpracowałam z:
  - Centrum Medycznym EuroMediCare – przychodnią we Wrocławiu
  - Poradnią dietetyczną Akademia Diety
  - Placówkami komercyjnymi promującymi zdrowy styl życia:

  Na bieżąco biorę udział w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu żywienia człowieka.

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny we Wrocławiu, kierunek Psychodietetyka, studia podyplomowe (2015)
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu; wydział Lekarski II, kierunek Dietetyka, studia magisterskie (2014)
 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek Dietetyka, studia licencjackie (2012)

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Najbliższe terminy:

kolejne dni