dr n. med.

Alicja Goszczańska-Ciuchta

Neurolog, Pediatra, Neurolog dziecięcy

Obecnie – Starszy Asystent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie; poprzednio – Starszy Asystent w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Obecnie – Starszy Asystent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie; poprzednio – Starszy Asystent w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu koło Warszawy. Jest autorem i współautorem wielu publikacji i prac naukowych z neurologii i neurologii dziecięcej.
  W Centrum Terapii DIALOG Pani Doktor Alicja Goszczańska-Ciuchta przyjmuje jako neurolog dziecięcy.

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor rzeczowo odpowiada na pytania cierpliwa i wyrozumiała wszelkie moje obawy zostały wyjaśnione. To jest lekarz z powołania

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła i cierpliwa. Poświęciła nam dużo czasu i dokładnie zbadała dziecko. Odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Polecam

 • A
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: kontrola neurologiczna

  Świetna Pani Doktor! Bardzo polecam, Pani jest bardzo sympatyczną i ciepłą kobietą. Ma świetne podejście do dzieci. Dokładnie bada, wszystko tłumaczy i pokazuje jak należy ćwiczyć z dzieckiem. Wizyta na medal. Oby było więcej takich lekarzy!

 • Lokalizacja: Rodzinne Centrum Medyczne eMKmedUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

  Bardzo miła i rzetelna Pani dr, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i badanie dziecka, bez pośpiechu, jako rodzić czułam się komfortowo, odpowiadała na każde pytanie w sposób wyczerpujący. Naprawdę polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ELF Centrum Mowy i Ruchu wczesne wspieranie rozwoju dzieckaUsługa: badanie neurologiczne

  Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, bardzo dokładnie i wnikliwie badała naszego 1,5 miesięcznego maluszka nawiązując przy tym bardzo dobry kontakt z dzieckiem.. Pokazała wiele metod i ćwiczeń wspierających prawidłowy rozwój maleństwa. Chętnie polecimy Panią Doktor naszym znajomym:)

 • A
  Lokalizacja: ELF Centrum Mowy i Ruchu wczesne wspieranie rozwoju dzieckaUsługa: tiki

  Pani doktor bardzo miła. Słuchała z uwagą wszystkiego co mieliśmy do powiedzenia. Badanie neurologiczne dziecka bardzo dokładne. Baz pośpiechu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pani doktor powiedziała dokładnie co mamy robić.

 • A
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: Konsultacje neurologiczne dzieci i młodzieży do 18 r. ż.

  Specjalista godny polecenia: dokładny wywiad, analiza dokumentacji medycznej oraz nagrań z napadów, sprawne badanie, propozycja modyfikacji leczenia oraz wyczerpująca odpowiedź na pytania, dodatkowo w przyjaznej atmosferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: Konsultacje neurologiczne dzieci i młodzieży do 18 r. ż.

  Wizyta z 7-mio tyg niemowlakiem. Bardzo miła Pani doktor, zbiera solidny wywiad, wszystko tłumaczy. U nas wszystko w porządku, więc trudno ocenić jak w przypadku nieprawidłowości

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: Konsultacje neurologiczne dzieci i młodzieży do 18 r. ż.

  Pacjentem Pani doktor był nasz kilkumiesięczny synek. Otrzymaliśmy w pełni wyczerpujące informacje, zostaliśmy skierowani na dodakowe badania, Pani dokotor pokazała nam ćwiczenia do wykonywania w domu. Bardzo dobrze oceniamy zarówno podejście do synka, jak i do rodziców.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Okazało się, że córka nie ma większych problemów neurologicznych więc niewiele mam do powiedzenia ale podejście pani doktor było bardzo dobre, wszystko nam powiedziała i wytłumaczyła, sprawnie zajmowała się dzieckiem. Polecam.