dr n. med.

Alicja Goszczańska-Ciuchta

Neurolog, Pediatra, Neurolog dziecięcy

Obecnie – Starszy Asystent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie; poprzednio – Starszy Asystent w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Obecnie – Starszy Asystent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie; poprzednio – Starszy Asystent w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu koło Warszawy. Jest autorem i współautorem wielu publikacji i prac naukowych z neurologii i neurologii dziecięcej.
  W Centrum Terapii DIALOG Pani Doktor Alicja Goszczańska-Ciuchta przyjmuje jako neurolog dziecięcy.

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu

Choroby

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: Konsultacje neurologiczne dzieci i młodzieży do 18 r. ż.

  Pacjentem Pani doktor był nasz kilkumiesięczny synek. Otrzymaliśmy w pełni wyczerpujące informacje, zostaliśmy skierowani na dodakowe badania, Pani dokotor pokazała nam ćwiczenia do wykonywania w domu. Bardzo dobrze oceniamy zarówno podejście do synka, jak i do rodziców.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Okazało się, że córka nie ma większych problemów neurologicznych więc niewiele mam do powiedzenia ale podejście pani doktor było bardzo dobre, wszystko nam powiedziała i wytłumaczyła, sprawnie zajmowała się dzieckiem. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: ocena rozwoju dziecka

  Do Pani dr zgłosiliśmy się z 9miesięczną córcią, którą przez ostatnie pół roku oglądało dwóch innych neurologów i każdy miał dwie skrajne opinie - jeden kazał dać dziecku rozwijać się w swoim tempie, drugi kazał rehabilitować pod względem asymetrii i wzmożonego napięcia mięśniowego.
  Pani dr przede wszystkim wytłumaczyła nam wszelkie nasze wątpliwości, począwszy od szczegółowego opisu wyniku USG przezciemiączkowego (nikt wcześniej nam nie wyjaśnił tego tak wzorowo jak ta lekarka!), a skończywszy na ocenie dotychczasowej fizjoterapii. Genialne podejście do dziecka, bardzo wyrozumiałe dla rodzica - nie straszy, wyjaśnia i odpowiada wyczerpująco na pytania. Polecamy z całego serca i jeśli kiedykolwiek przyjdzie nam jeszcze odwiedzić neurologa dziecięcego, to będzie to nasz pierwszy wybór

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ELF Centrum Mowy i Ruchu wczesne wspieranie rozwoju dzieckaUsługa: badanie neurologiczne

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona . Corka ma 8 mc i bylam z nia u wielu lekarzy ale rzadnemu nie zaufalam tak jak tej wlasnie pani doktor . Podejscie do corki bardzo dobre i prowesjonalnie wytlumaczyla krok po kroku jak postepowac .
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo dobre podejście do dziecka, otrzymanie niezbędnych dodatkowych informacji na temat dalszych badań, zrozumiała treść rozmowy, fachowa i rzetelna pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo kompetentna, jeden z najlepszych specjalistów z którymi mieliśmy do czynienia. Wszystko dokładnie wyjaśni, doradzi a przede wszystkim uspokoi. Lekarz z powołania! Polecamy wszystkim na pewno spotkamy się z Panią Doktor jeszcze nie raz

 • A

  Byliśmy dwukrotnie na wizycie u pani doktor i jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebowali konsultacji neurologa dziecięcego to na pewno do niej wrócimy. Rozwiała nasze wątpliwości, których jako młodzi rodzice mieliśmy my sporo, cierpliwie i kompetentnie wszystko wyjaśniła. Ma doskonałe podejście do małego pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr była bardzo miła i dokładna w badaniu mojego synka. Wskazała, jak należy z nim ćwiczyć, jak nosić, jak układać. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam tego lekarza.

 • J

  Witam, dr Goszczańska jest jednym z niewielu specjalistów którym mozna bezwzglednie zaufac. Jest przesympatyczna i ma ogromna wiedze oraz Jej jako jedynymu lekarzowi udalo sie trafnie zdiagnozowac moja siostre gdzie inni rozkladali rece lub podawali zle leki. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci, nawet tych malutkich:) Jak dla mnie 11/10.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U pani doktor pojawiłam się z 5cio letnią córką w celu wykluczenia nieprawidłowości neurologicznych w jej rozwoju (dziecko chodzi na palcach). Szczegółowo omówiła ze mną historię dziecka, wyjaśniła wątpliwości, pomogła w nakreśleniu dalszych kroków. Pani doktor szybko złapała kontakt z dzieckiem. Cała wizyta w tym badanie odbywało się w przyjaznej atmosferze. Polecam :)