Alicja Golonka

Dietetyk

9 opinii

Adresy i kontakt

Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł licencjata oraz Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym obroniłam tytuł magistra na wydziale Lekarskim. Ponadto jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

  Pomimo zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim, wciąż poszerzam swoją wiedzę z zakresu medycyny i dietetyki uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz pisząc publikacje naukowe do renomowanych czasopism.

  Moją szczególną pasją jest gotowanie, co w połączeniu z wiedzą jaką uzyskałam na studiach medycznych, pozwala mi skomponować jadłospisy dostosowane do współistniejących chorób oraz możliwości kulinarnych każdego pacjenta. Ponadto, uwielbiam podróże, które bardzo często stają się inspiracją w mojej kuchni.

Choroby

więcej

Usługi

pin-iconCreated with Sketch.

Gabinet Dietetyczny PROPORCJA

29 Listopada 27, 32-050 Skawina, małopolskie

Pierwsza wizyta + analiza składu ciała 60 zł
Dieta 7 dniowa 80 zł
Dieta 14 dniowa 120 zł
Zakupy z dietetykiem 60 zł
Zwykła wizyta

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani Alicja,dla mojego męża skomponowała dietę cud, łatwa w przygotowaniu, co najważniejsze przepyszna

  Alicja Golonka2015-12-04

  Dziękuję Pani Barbaro! Ślę pozdrowienia dla Męża :)

 • I

  Dieta dobrana idealnie do pogrzeb i stylu życia. Bardzo łatwa w przygotowaniu oraz jasno rozpisana. KOpalnia wiedzy. POLECAM!

  Alicja Golonka2015-12-04

  Dziękuję Pani Izabelo! :)

 • M

  Dieta szyta na miarę! Pani Alicja spisała się bardzo dobrze w dobraniu jej pod mój organizm, który chciałem skatować na siłowni i trochę urosnąć. Udało się szybciej niż myślałem - najważniejsze to się nie poddać w połowie realizacji swojego planu :) Pozdrawiam!

  Alicja Golonka2015-12-04

  Tak jest! Wytrwałość to podstawa ;)

 • Naprawdę super Pani dietetyk. Wysłucha i poradzi, a co najważniejsze to skutecznie. Kilka wskazówek i od razu lepie się czuję. Gorąco polecam!

  Alicja Golonka2015-12-04

  Dziękuję :)

 • B

  Po namowach dziewczyny, żebym udał się do specjalisty, wybrałem się do gabinetu Proporcja. Trochę byłem wkurzony, bo myślałem, że wydam kasę na bajdurzenie i parę słów porad, które mogę poczytać w internecie, jak dobrze poszukam. Jednakże po wyjściu z wizyty jestem bardzo zaskoczony, jak profesjonalnie i indywidualnie podeszła do mnie dietetyk. Myślałem, że to będzie ogólna podręcznikowa śpiewka, a okazało się, że porządnie zostałem przestudiowany i dostałem konkretne zalecenia ściśle pode mnie, pod mój organizm itp. Dodatkowo otrzymane materiały świadczą o podejściu do pacjenta / klienta na wysokim poziomie. Gorąco zachęcam do wizyty tych, którzy błędnie tak jak ja myślałem, uważają, że sami sobie poradzą z problemem.

  Alicja Golonka2015-02-04

  bardzo się cieszę, że zdobyłam Pana zaufanie. Trzymam kciuki i czekamy na kolejne efekty!

 • Ł

  Ja bardzo polecam Panią Alicję, po konsultacjach i zastosowaniu się do porad pani Alicji w końcu moje kłopoty trawienne uległy niemal całkowitemu zredukowaniu a jakość życia i samopoczucie znacznie wzrosły. Pani Alicja to specjalistka z prawdziwego zdarzenia a także osoba potrafiąca słuchać i rozumieć potrzeby pacjenta.

  Alicja Golonka2015-02-04

  Bardzo dziękuję, za pozytywną opinię. W razie jakichkolwiek problemów, zapraszam do kontaktu.

 • O

  Byłem u Pani Ali i jestem bardzo zadowolony. Podeszła do tematu bardzo profesjonalnie i dość szybko przekonałem się że posiada duże doświadczenie. W związku z tym iż posiadam pewne nietolerancje pokarmowe nie potrafiłem sam sobie skonstruować zbilansowanej diety, Pani Ala bardzo mi w tym pomogła i dzięki temu dość szybko zaobserwowałem rezultaty, bez nadzwyczajnych wyrzeczeń. Na prawdę gorąco polecam, już dziś wiem że kontrolnie będę się tam pojawiał :-)

  Alicja Golonka2015-01-31

  Dziękuję bardzo i życzę wytrwałości! :)

 • W

  Jestem bardzo zadowolony ! Chudnę, a do tego czuje się znacznie lepiej niż przed zastosowaniem diety, to chyba dobry wykładnik kompetencji przesympatycznej Pani dietetyk!

  Pozdrawiam
  MJ

  Alicja Golonka2014-12-10

  Bardzo dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam

 • A

  Z czystym sumieniem polecam Panią Alicję! Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Dieta dobrana indywidualnie, dopasowana do trybu życia, z uwzględnieniem wszystkich moich uwag - przy tym bardzo smaczna, szybka i łatwa w przygotowaniu.

  Alicja Golonka2014-12-10

  Bardzo dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam!