Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam serdecznie, Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Rocznik 1997. Staż podyplomowy odbyłem w Szpitalu Miejskim nr. 1 w Gliwicach. Po czym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie,

  Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Rocznik 1997. Staż podyplomowy odbyłem w Szpitalu Miejskim nr. 1 w Gliwicach. Po czym w poszukiwaniu oddziału chirurgicznego w 1999r. natrafiłem na Klinikę Chirurgii Przewodu Pokarmowego ŚUM w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach. Jako niespokojny duch w poszukiwaniu nowych wyzwań i doświadczeń w medycynie podjąłem dodatkową pracę w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przy Szpitalu Wielospecjalistyczny w Jaworznie oraz w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Gliwicach przez 4 lata. Od 2009r do dnia dzisiejszego z 2,5 letnią przerwą ponownie przyjmuję pacjentów w ramach Poradni Chirurgii Ogólnej oraz Proktologicznej w Mekmed s.c. w Katowicach. W 2009 rozpocząłem podróż w dziedzinie medycyny estetycznej w Centrum Estetyki Ciała w Katowicach. W 2012 ukończyłem studia podyplomowe z kosmetologii dla lekarzy medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach. Uczestniczyłem w wielu szkolenia i kursach krajowych i międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej. Moje zainteresowanie w szczególności to konturowanie sylwetki ciała (Vaser Lipo, Liposukcja laserowa, Nici liftingujące PDO, Happylift, Aqualyx). Od 2010r. również pracuję jako chirurg dyżurny w Szpitalu Bonifratrów w Katowicach. Obecnie pracuję jako asystent na Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Katowicach.

  Może wystarczy o mnie. Liczą się czyny. Zapraszam.  Alex Alli-Balogun

  www.allibalogun.pl

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w umówionym terminie, lekarz miły, tłumaczył co robi, wyjaśnił swoją diagnozę. Miły o otwarty, łatwo się z nim rozmawia o swoich problemach.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W trakcie trwania wizyty Pan Doktor dał się poznać nie tylko jako kompetentny specjalista, ale także swoim zachowaniem i otwartą postawą stworzył miłą i przyjazną atmosferę. Zebrał szczegółowy wywiad, uważnie słuchał moich odpowiedzi oraz dokładnie wyjaśnił mi istotę problemu i możliwości leczenia. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością w razie potrzeby będę zwracać się po pomoc do Pana Doktora.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun

  Super lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczy krok po kroku. No i muszę przyznać że świetny humor, ktory tu napewno pacjentowi pomoże w badaniu:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz naprawdę godny polecenia, miły z poczuciem humoru a przy tym bardzo kompetentny; dokładnie i spokojnie wszystko tłumaczy:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeszcze nigdy nie miałem kontaktu z tak sympatycznym człowiekiem. Przychodząc z dość wstydliwą dolegliwością, Pan Doktor potrafi tak rozładować atmosferę, że ma się wrażenie, że przyszło się do znajomego na kawę a nie na badanie. Więcej takich lekarzy!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz od progu uśmiechnięty i życzliwie nastawiony do pacjenta. Wysłucha bez problemu co pacjent ma do powiedzenia. Dokładnie przeprowadza badanie.

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-BalogunUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor pełen profesjonalizm.Jestem po drugiej wizycie .Jak poprzednio miła atmosfera mimo bólu i stresu związanego z chorobą .Ma się poczucie bycia w dobrych rękach.Serdecznie polecam .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo mily i uprzejmy. Cała wizyta przebiegła w bardzo przyjaznym nastroju. Wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione. Polecam z całego serca

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-BalogunUsługa: badanie proktologiczne

  Bardzo dobry lekarz, jest w stanie rozweselic i rozluźnić pacjenta przed niekoniecznie przyjemnym badaniem. Słucha i pomaga. Polecam

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun

  Pan dr Alex jest przesympatycznym facetem i profesjonalistą w każdym calu. W gabinecie panuje miła atmosfera, badanie (w miarę możliwości) komfortowe, szybka i celna diagnoza wraz z dopasowaniem leczenia i możliwych późniejszych zabiegów do pacjenta. Serdecznie polecam!