Aleksandra Zięba-Mnich

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
322 odwiedziny w ciągu 30 dni

Studia psychologiczne ukończyłam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zajmuję się doraźną pomocą psychologiczną, jak również prowadzę konsultacje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacje psychologiczne dzieci i dorosłych pierwsza wizyta

  Trudno wyrażać opinię w tak osobistych sprawach. To nie stan zapalny ucha, ani ból zęba. Myślę, że stwierdzenie: chcę pozostać w kontakcie i świadomość, że mogę porozmawiać jeśli znów poczuję brak gruntu pod nogami będzie najlepszą rekomendacją.

 • A
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacje psychologiczne dzieci i dorosłych pierwsza wizyta

  Trafiłam do gabinetu Pani Doktor Aleksandry na wizytę. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania z Panią Doktor. Jest osobą o bardzo wielkim sercu, serdeczna, uczuciowa, potrafi pomóc w trudnych sprawach jakie napotykają nas w życiu codziennym, sama stawia się w sytuacji pacjenta co sprawia, że problem dotychczas ogromny staje się mniej bolesny i stresujący. Wyszłam z gabinetu z całkiem innym podejściem do problemów z jakimi tam trafiłam. Polecam Panią Doktor. Osoby potrzebujące pomocy bez obaw mogą udać się na wizytę.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacje psychologiczne dzieci i dorosłych

  Z czystym sumieniem polecam Panią Aleksandrę. Potrafi otworzyć psychikę człowieka w taki sposób aby mógł on dostrzec problem lub sytuację z nieco innej perspektywy. Po każdej wizycie wychodzę "lżejsza psychicznie" a przede wszystkim ,po każdej wizycie zauważam w sobie zmianę na lepsze oczywiście. A chyba o to w tym wszystkim chodzi ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia psychologiczne ukończyłam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  Zajmuję się doraźną pomocą psychologiczną, jak również prowadzę konsultacje terapeutyczne z uwzględnieniem elementów i technik terapii poznawczo-behawioralnej, między innymi w zakresie zaburzeń nastroju, depresji, zaburzeń nerwicowych (zaburzenia lękowe, nerwica natręctw, lęk paniczny, fobia społeczna), zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja) oraz zaburzeń zachowania i emocji.
  Udzielam wsparcia psychologicznego i pomagam poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych (takich jak śmierć bliskiej osoby, rozwód lub choroba). Specjalizuję się w indywidualnej terapii, mającej na celu wypracowanie nowego modelu zachowania pacjenta, który ułatwi zdrowsze i efektywniejsze funkcjonowanie w relacjach z bliskimi, w relacjach społecznych, kryzysach osobistych i małżeńskich oraz w stresie związanym z sytuacją okołorozwodową. Pracuję zarówno z dorosłymi, młodzieżą jak i z dziećmi.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Lublińcu, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Chrzanowie oraz świadcząc wsparcie psychologiczne na rzecz TAURON Wydobycie S.A. w Jaworznie. Stale doskonalę swój warsztat uczestnicząc
  w specjalistycznych szkoleniach. Posiadam kwalifikacje mediatora.