Umów wizytę 1 896 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuję w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie „Dermatologii i Wenerologii”. Praca na Oddziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
120 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: zmiany na skórze głowy oraz nogi

  Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Ponadto szczegółowo i konkretnie, ale prostym językiem diagnozuje oraz przekazuje sposób leczenia. Polecam serdecznie!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: zmiany skórne w okolicy szyi

  Potwierdzam wcześniejsze opinie , że Pani Doktor jest miłą osobą . Dla mnie jednak najistotniejsze było, czy Pani Doktor postawi właściwą diagnozę , a przez to, czy podejmie skuteczne leczenie . I tak też się stało . Już drugiego dnia po wizycie zmiany na skórze zaczęły się zmniejszać , a czwartego dnia stały się zupełnie niewidoczne . Wiadomo jak mnie , kobietę , to cieszy ! Pani Doktor zdobyła moje zaufanie zwłaszcza , że poprzedni lekarz dermatolog, , z usług którego korzystałam, był bardzo dobrym specjalistą - przyzwyczaiłam się do jego profesjonalnego i skutecznego działania . Dzisiaj mogę z ulgą przyznać, że znalazłam doskonałego następcę w osobie Pani Doktor Aleksandry Żerdzińskiej.
  Polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Aleksandra bardzo mila i sympatyczna. Wszystko wytlumaczyla i zapisała jak stosować lekarstwa. Jakie będą efekty leczenia, zobaczymy, bo była to moja pierwsza wizyta.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: trądzik

  Pani Doktor bardzo miła , sympatyczna osoba bardzo profesjonalnie podeszła do problemu. Wizyta przebiegła bardzo pozytywnie bez czekania . Polecam napewno nie była to ostatnia wizyta

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor. Wydaje się być osobą kompetentną, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, potrafi uspokoić. Objaśnia cechy skóry, proponuje konkretne leczenie i pielęgnację. W kontakcie miła i komunikatywna. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: rumień powieki

  Polecam. Przez 1.5 roku walczyłam z rumieniem na powiece. Chodziłam od lekarza do lekarza.Do Lek Żerdzińskiej trafiłam przypadkowo od pierwszej wizyty jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości mimo tak młodego wieku. Trafione leczenie po analizie wyników. Bardzo dziękuję.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Żerdzińska jest super specjalistą, zaczyna leczenie od znalezienia przyczyny powstania schorzenia, a nie testowania co pomoże a co zaszkodzi i co najważniejsze wyleczy pacjenta :) Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Pani doktor jest przemiłą,sympatyczną osobą,jestem po pierwszej wizycie.Dostałam zlecenie na badania oraz leki.Skuteczność leczenia będzie można ocenić za jakiś czas.Polecam gabinet i skrupulatność z jaką Pani Doktor traktuje pacjenta.

 • D

  Pani doktor Aleksandra jest bardzo kompetentna, udziela odpowiedzi na każde pytanie i bardzo trafnie stawia diagnozę w związku z czym leczenie przebiega optymistycznie .Dodam jeszcze ze jest bardzo ciepłą i przemiłą osobą co pozwala pacjentowi otworzyć się w 100% ze swoim problemem. Polecam z całego serca.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Lekarz zainteresowany wszystkimi problemami pacjenta, pytania nie pozostały bez odpowiedz, zabieg wykonany na miejscu

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie „Dermatologii i Wenerologii”. Praca na Oddziale Dermatologii daje mi wiele satysfakcji, cieszę się gdy dobrze zebrany wywiad oraz przeprowadzona diagnostyka pozwalają postawić dobrą diagnozę i pomóc pacjentowi. Medycyna nie zna przyczyn wielu chorób, nie wszystkie schorzenia można wyleczyć. …a praca uczy pokory. Dlatego cenię sobie pracę we współpracy z lekarzami innych specjalności.
  W trakcie studiów medycznych dodatkowo rozpoczęłam studia o kierunku „Fizjoterapia” na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach uzyskując tytuł fizjoterapeuty.
  Stale poszerzam swoja wiedze poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług podjęłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierunku „Medycyna Estetyczna dla lekarzy”, które ukończyłam obroną pracy podyplomowej na temat „Współczesnych metod leczenia i diagnostyki przebarwień skóry w gabinecie lekarza medycyny estetycznej”. W czerwcu 2015 otwarłam przewód doktorski na Wydziale Lekarskim SUM w Zabrzu.


  Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie dermoskopii, peelingów, mezoterapii, wypełniaczy, toksyny botulinowej, użycia osocza bogatopłytkowego, lipolizy inekcyjnej oraz laseroterapii.

  1. Techniki mezoterapii igłowej Dermaheal. Nowoczesna metoda rewitalizacji twarzy Revofil, lifting biomimetyczny. Kraków, grudzień 2013.
  2. Cellilit- fizjologia czy choroba. Nowe możliwości terapeutyczne. ALIDYA- AntyLIpoDystrophicAgent. Katowice, luty 2014.
  3. Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanek miękkich oraz techniki stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka. Gliwice, grudzień 2014.
  4. Nowości w medycynie estetycznej. PRX-T33. Alidya. Wolumetria i biorewolumetria. Usieciowana karboksymetyloceluloza. Katowice, listopad 20145. Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna konta lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Warszawa, maj 2014.
  6. Redukcja lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej- INTRALIPOTERAPIA – AQUALYX.
  7. Rekonstrukcja twarzy z wykorzystaniem Stylage XXL oraz innych preparatów z gamy Stylage. Regeneris i jego zastosowanie w medycynie estetycznej, hialuronidaza- szybka reakcja na leczenie powikłań. Wrocław, wrzesień 20138. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w rewitalizacji skóry twarzy. Wrocław, wrzesień 20139. Nowoczesne technologie do odnowy skóry. Katowice, styczeń 201410. Botulinum toxin injections workshop. Kraków, 2013.
  11. Szkolenie praktyczne w zakresie podawania toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy. Kraków, listopad 2013.
  12. Podstawy chemoeksfoliacji przy zastosowaniu peelingów w technologii ENERPEEL. Karków, październik 2013.
  13. Diagnostyka dermoskopowa zmian barwnikowych skóry. Fotodokumentacja i archiwizacja danych w dermoskopii. Łódź, październik 2013.
  14. Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Praktyczna dermoskopia. Łódź, październik 2013.
  15. Praktyczna diagnostyka dermoskopowa. Diagnostyka różnicowa zmian barwnikowych. Łódź, październik 2013.
  16. Techniki łączone w terapii objawów starzenia skóry (zmarszczek) oraz rozstępów i blizn. Kolejność zabiegów, wskazania, przeciwwskazania i objawy uboczne. Łódz , październik 2013.
  17. Podawanie toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.
  18. Wypełnienie linii zmarszczkowych. Toksyna botulinowa w górnej i dolnej części twarzy. Łódź, marzec 2013.
  19. Mezoterapia. Koktajle biorewitalizujące. Warszawa, marzec 2013.
  20. Lasery w Dermatologii
  21. Trądzik różowaty. Laseroterapia i IPL w połączeniu z peelingami i mezoterapią. Warszawa, wrzesień 2013.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia