Umów wizytę 2389 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuję w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie „Dermatologii i Wenerologii”. Praca na Oddziale… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie „Dermatologii i Wenerologii”. Praca na Oddziale Dermatologii daje mi wiele satysfakcji, cieszę się gdy dobrze zebrany wywiad oraz przeprowadzona diagnostyka pozwalają postawić dobrą diagnozę i pomóc pacjentowi. Medycyna nie zna przyczyn wielu chorób, nie wszystkie schorzenia można wyleczyć. …a praca uczy pokory. Dlatego cenię sobie pracę we współpracy z lekarzami innych specjalności.
  W trakcie studiów medycznych dodatkowo rozpoczęłam studia o kierunku „Fizjoterapia” na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach uzyskując tytuł fizjoterapeuty.
  Stale poszerzam swoja wiedze poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług podjęłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierunku „Medycyna Estetyczna dla lekarzy”, które ukończyłam obroną pracy podyplomowej na temat „Współczesnych metod leczenia i diagnostyki przebarwień skóry w gabinecie lekarza medycyny estetycznej”. W czerwcu 2015 otwarłam przewód doktorski na Wydziale Lekarskim SUM w Zabrzu.


  Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie dermoskopii, peelingów, mezoterapii, wypełniaczy, toksyny botulinowej, użycia osocza bogatopłytkowego, lipolizy inekcyjnej oraz laseroterapii.

  1. Techniki mezoterapii igłowej Dermaheal. Nowoczesna metoda rewitalizacji twarzy Revofil, lifting biomimetyczny. Kraków, grudzień 2013.
  2. Cellilit- fizjologia czy choroba. Nowe możliwości terapeutyczne. ALIDYA- AntyLIpoDystrophicAgent. Katowice, luty 2014.
  3. Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanek miękkich oraz techniki stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka. Gliwice, grudzień 2014.
  4. Nowości w medycynie estetycznej. PRX-T33. Alidya. Wolumetria i biorewolumetria. Usieciowana karboksymetyloceluloza. Katowice, listopad 20145. Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna konta lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Warszawa, maj 2014.
  6. Redukcja lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej- INTRALIPOTERAPIA – AQUALYX.
  7. Rekonstrukcja twarzy z wykorzystaniem Stylage XXL oraz innych preparatów z gamy Stylage. Regeneris i jego zastosowanie w medycynie estetycznej, hialuronidaza- szybka reakcja na leczenie powikłań. Wrocław, wrzesień 20138. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w rewitalizacji skóry twarzy. Wrocław, wrzesień 20139. Nowoczesne technologie do odnowy skóry. Katowice, styczeń 201410. Botulinum toxin injections workshop. Kraków, 2013.
  11. Szkolenie praktyczne w zakresie podawania toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy. Kraków, listopad 2013.
  12. Podstawy chemoeksfoliacji przy zastosowaniu peelingów w technologii ENERPEEL. Karków, październik 2013.
  13. Diagnostyka dermoskopowa zmian barwnikowych skóry. Fotodokumentacja i archiwizacja danych w dermoskopii. Łódź, październik 2013.
  14. Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Praktyczna dermoskopia. Łódź, październik 2013.
  15. Praktyczna diagnostyka dermoskopowa. Diagnostyka różnicowa zmian barwnikowych. Łódź, październik 2013.
  16. Techniki łączone w terapii objawów starzenia skóry (zmarszczek) oraz rozstępów i blizn. Kolejność zabiegów, wskazania, przeciwwskazania i objawy uboczne. Łódz , październik 2013.
  17. Podawanie toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.
  18. Wypełnienie linii zmarszczkowych. Toksyna botulinowa w górnej i dolnej części twarzy. Łódź, marzec 2013.
  19. Mezoterapia. Koktajle biorewitalizujące. Warszawa, marzec 2013.
  20. Lasery w Dermatologii
  21. Trądzik różowaty. Laseroterapia i IPL w połączeniu z peelingami i mezoterapią. Warszawa, wrzesień 2013.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Pani doktor to według mnie bardzo dobry specjalista. Zanim postawi diagnozę przeprowadza wnikliwy wywiad. Po wielu poszukiwaniach, w końcu trafiłam na lekarza, który pomógł uporać się z moim trądzikiem różowatym. Bardzo polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor godna polecenia. Chodząc do kilku innych dermatologów nie potrafili postawić żadnej diagnozy ani dobrać żadnych skutecznych leków. Pani doktor już na pierwszej wizycie postawiła diagnozę wytłumaczyła na czym polega choroba, pokazała na zdjęciach do czego może doprowadzić zaniedbanie tego , przepisała skuteczne maści i wyleczyła dolegliwości. Gdyby tego było mało zwróciła również uwagę na inne dolegliwości skórne które nie za bardzo zwróciły nawet moją uwagę a już na pewno żaden inny lekarz na nie spojrzał.

 • Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: konsultacja, zabieg laserem CO2

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie i zabiegu laserem CO2 u Pani Doktor.
  Sympatyczny gabinet, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Na pewno wrócę W niedługim czasie ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Wizyta przeprowadzona w miłej atmosferze, Pani Doktor zadawała szczegółowe pytania, nie tylko z zakresu dermatologii. POlecam

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybkie i profesjonalne podejście, bardzo pomocna. Pani doktor sama wyszła z inicjatywą żeby sprawdzić jeszcze inne rzeczy o których nie wspomniałem. Tak trzymać!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Aleksandra jest fantastycznym dermatologiem. W czasie mojej wizyty była profesjonalna, miła i napewno bym ją poleciła!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spotkanie z Panią doktor bardzo przyjemne. Jasno i konkretnie odpowiedziano na moje pytania - rozwiano moje wątpliwości. A przecież o to chodzi! Ponadto przemiła Osoba, bardzo empatyczna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest świetna! Zadaje wiele pytań, uważnie słucha, wszystko tłumaczy. Po jednej wizycie wiem co po kolei robić żeby znaleźć przyczynę choroby. Rewelacja! Polecam każdemu kto szuka dobrego dermatologa.

 • L
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Pierwsze wrażenia mega pozytywne. Pani doktor rzeczowa, przed podaniem leków zleciła zrobić badania krwi pod kątem wątroby, szybko diagnoza. Szczerze mi zaimponowała. Po kolejnej wizycie będę mądrzejszy, na dziś dzień duży pozytyw.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: problemy skórne

  Pani Doktor bardzo dokładnie bada każdego pacjenta !! Poszliśmy cała rodzina z pewną dolegliwościa i nie było to dla niej problemem, że jest nas kilka osób i że jest już dość późna godzina ! Przykłada się zawsze do swojej pracy (byliśmy już kilkakrotnie ) ! Kobieta z powołania! Chce pomóc, a nie zebrać kasę ! Takich lekarzy jest nie wielu...