lek.

Aleksandra Żerdzińska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

137 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 270 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuję w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie „Dermatologii i Wenerologii”. Praca na Oddziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
137 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Jestem bardzo zadowolona zarówno z formy rejestracji jak również z wizyty. Wszystko przebiegło sprawnie, pełen profesjonalizm.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: usuwanie brodawek

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Mila atmosfera. Pani Aleksandra jest bardzo mila i otwarta osoba. Szczerze polecam????

 • A
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Pani doktor była bardzo kompetentna i uprzejma. Przeprowadziła wywiad, przyjrzała się stanowi skóry, opowiedziała z czym związany jest mój problem i zaproponowała leczenie. Wyznaczyła też termin wizyty kontrolnej.

 • P
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: znamię na twarzy

  Pani doktor bardzo miła,przejrzała dokładnie całe ciało. Nawet przy okazji na moją córeczkę. Polecam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Polecam wizytę u Pani doktor. Lekarz zainteresowany pacjentem. Pani doktor dokładnie przyjrzała się problemowi z którym się do niej zgłosiłam, zleciła badania które należy zrobić i dobrała leczenie. Polecam

 • A

  Pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. Mialam usuwany kaszak metodą laserową i pieprzyk, nic nie bolało. Ceny bardzo przystepne.

 • M
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Pani doktor przede wszystkim piękna i mądra kobieta, konkretna bardzo miła , dostałam leki, zobaczymy po miesiącu jakie będą efekty ,ale wierzę że pomogą .

 • M
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: wysypka

  Pani Doktor jest miłą i sympatyczną osobą, która od razu zleciła różne badania. Była to moja pierwsza wizyta, z optymizmem czekam na następną wizytę.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma CliniqueUsługa: Sprawdzanie znamiona

  Bardzo miła i uśmiechnięta Pani Doktor
  Szybka i bezpieczna diagnoza diagnoza wraz z zabiegiem.Polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Derma Clinique

  Byłam na pierwszej wizycie, pierwsze wrażenie na mnie bardzo dobre. Pani doktor od razu rozpoznala chorobę gdzie 4 lekarzy przed nią nie umiało jej rozpoznac. Lecząc mnie już 3 mies.

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie „Dermatologii i Wenerologii”. Praca na Oddziale Dermatologii daje mi wiele satysfakcji, cieszę się gdy dobrze zebrany wywiad oraz przeprowadzona diagnostyka pozwalają postawić dobrą diagnozę i pomóc pacjentowi. Medycyna nie zna przyczyn wielu chorób, nie wszystkie schorzenia można wyleczyć. …a praca uczy pokory. Dlatego cenię sobie pracę we współpracy z lekarzami innych specjalności.
  W trakcie studiów medycznych dodatkowo rozpoczęłam studia o kierunku „Fizjoterapia” na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach uzyskując tytuł fizjoterapeuty.
  Stale poszerzam swoja wiedze poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług podjęłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierunku „Medycyna Estetyczna dla lekarzy”, które ukończyłam obroną pracy podyplomowej na temat „Współczesnych metod leczenia i diagnostyki przebarwień skóry w gabinecie lekarza medycyny estetycznej”. W czerwcu 2015 otwarłam przewód doktorski na Wydziale Lekarskim SUM w Zabrzu.


  Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie dermoskopii, peelingów, mezoterapii, wypełniaczy, toksyny botulinowej, użycia osocza bogatopłytkowego, lipolizy inekcyjnej oraz laseroterapii.

  1. Techniki mezoterapii igłowej Dermaheal. Nowoczesna metoda rewitalizacji twarzy Revofil, lifting biomimetyczny. Kraków, grudzień 2013.
  2. Cellilit- fizjologia czy choroba. Nowe możliwości terapeutyczne. ALIDYA- AntyLIpoDystrophicAgent. Katowice, luty 2014.
  3. Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanek miękkich oraz techniki stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka. Gliwice, grudzień 2014.
  4. Nowości w medycynie estetycznej. PRX-T33. Alidya. Wolumetria i biorewolumetria. Usieciowana karboksymetyloceluloza. Katowice, listopad 20145. Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna konta lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Warszawa, maj 2014.
  6. Redukcja lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej- INTRALIPOTERAPIA – AQUALYX.
  7. Rekonstrukcja twarzy z wykorzystaniem Stylage XXL oraz innych preparatów z gamy Stylage. Regeneris i jego zastosowanie w medycynie estetycznej, hialuronidaza- szybka reakcja na leczenie powikłań. Wrocław, wrzesień 20138. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w rewitalizacji skóry twarzy. Wrocław, wrzesień 20139. Nowoczesne technologie do odnowy skóry. Katowice, styczeń 201410. Botulinum toxin injections workshop. Kraków, 2013.
  11. Szkolenie praktyczne w zakresie podawania toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy. Kraków, listopad 2013.
  12. Podstawy chemoeksfoliacji przy zastosowaniu peelingów w technologii ENERPEEL. Karków, październik 2013.
  13. Diagnostyka dermoskopowa zmian barwnikowych skóry. Fotodokumentacja i archiwizacja danych w dermoskopii. Łódź, październik 2013.
  14. Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Praktyczna dermoskopia. Łódź, październik 2013.
  15. Praktyczna diagnostyka dermoskopowa. Diagnostyka różnicowa zmian barwnikowych. Łódź, październik 2013.
  16. Techniki łączone w terapii objawów starzenia skóry (zmarszczek) oraz rozstępów i blizn. Kolejność zabiegów, wskazania, przeciwwskazania i objawy uboczne. Łódz , październik 2013.
  17. Podawanie toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.
  18. Wypełnienie linii zmarszczkowych. Toksyna botulinowa w górnej i dolnej części twarzy. Łódź, marzec 2013.
  19. Mezoterapia. Koktajle biorewitalizujące. Warszawa, marzec 2013.
  20. Lasery w Dermatologii
  21. Trądzik różowaty. Laseroterapia i IPL w połączeniu z peelingami i mezoterapią. Warszawa, wrzesień 2013.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia