Aleksandra Stępień

Fizjoterapeuta

4 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Witam Państwa, Nazywam się Aleksandra Stępień. W 2011 roku zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przez cały okres studiów wzbogaca... więcej

Adresy i cenniki

 • Gabinet fizjoterapeutyczny OdNowa

  Popiełuszki 21
  26-110 Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  30
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Witam Państwa,

Nazywam się Aleksandra Stępień. W 2011 roku zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przez cały okres studiów wzbogacałam swoje doświadczenie o praktyki zawodowe w licznych ośrodkach służby zdrowia, gdzie miałam okazję zapoznać się ze specyfiką pracy fizjoterapeuty w różnych specjalnościach. Po zakończeniu edukacji pracowałam jako fizjoterapeuta na turnusach rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, jako masażysta w prywatnym gabinecie odnowy biologicznej oraz jako fizjoterapeuta w NZOZ „Rydygier” we Wrocławiu, gdzie prowadziłam indywidualną terapię z pacjentami (głównie neurologicznymi i ortopedycznymi). Od 2012 roku prowadzę własną działalność fizjoterapeutyczną, co pozwoliło mi na zjednanie wielu zadowolonych klientów. Obecnie pracuję także w ZOZ w Skarżysku – Kamiennej (Zakład Opiekuńczo-Leczniczy).
Ponieważ fizjoterapia jest dziedziną, która wciąż się rozwija, cały czas inwestuję w specjalistyczne kursy i szkolenia, podnoszące moje kwalifikacje zawodowe.

Ukończyłam między innymi:
- kurs podstawowy koncepcji PNF, według standardów IPNFA
- kurs Funkcjonalnej Terapii Manualnej, według koncepcji Kaltenborna i Evjentha
- kurs Kinesiology Taping
- kurs instruktorski Szkoły Rodzenia
- kurs podstawowy „Ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem przyborów Thera-Band”
- warsztaty „Masaż kamieniami. Masaż bańką chińską”

Zdobyte dotychczas doświadczenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że prywatna rehabilitacja jest bardzo potrzebna i skłoniło mnie do uruchomienia własnego gabinetu, który prowadzę od 2012 r.

Zapraszam!

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Ola - przemiła osoba znająca się na swoim fachu :) Nerwoból zniknął, czuję się dużo lepiej, a wizyty były czystą przyjemnością :) Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Jestem nauczycielką w przedszkolu i od lat zmagam się z potwornym bólem szyi, ostatnio zaczęły mi nawet drętwieć palce u rąk. To właśnie u Pani Oli dowiedziałam się, że nerwobóle rąk mogą wynikać ze schorzeń kręgosłupa szyjnego. Po zaledwie 4 masażach czuję się zdecydowanie lepiej, kark nie jest obolały a ja wreszcie budzę się wypoczęta. Pozdrawiam i dziękuję.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Oli, najbardziej z faktu że plecy przestały boleć - w końcu:) Bardzo miła i profesjonalna atmosfera, ja na pewno wrócę, choć mam nadzieje, że mój ból pleców nie:)

 • bardzo dobry

  Od kilku lat dokucza mi potworny bol kolana zwiazany glownie z wykonywana praca. O pani Oli uslyszalem od znajomej i kiedy postanowilem sie wybrac na "zabieg" mialem mieszane uczucia. Dzis jestem bardzo wdzieczny ze sa tacy fachowcy. Dziekuje i pozdrawiam

Zobacz podobnych specjalistów: Michał Olczyk - fizjoterapeuta