Aleksandra Stelmach

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J

  Poleca, jestem jej pacjentka prywatnie mogę dzwonić jak się coś dzieje o każdej porze.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Michał Lipa
  Michał Lipa
  Ginekolog, Radiolog
  Kościelna 38, Wołomin
  Doktor prowadził moją ciążę od ziarenka do dzidziusia. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Zawsze cierpliwie odpowiadał… więcej

  Ewa Surynt
  Ewa Surynt
  Ginekolog, Onkolog
  Poniatowskiego 97, Zielonka
  Najlepszy ginekolog jakiego miałam do tej pory: rzeczowa, konkretna, przy zabiegach delikatna, informuje o wszystkim,… więcej

  Andrzej Gołąbek
  Andrzej Gołąbek
  Ginekolog
  Armii Krajowej 4 lok.6, Radzymin
  Człowiek konkretny, zna się na rzeczy. Badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Dowiedziałam się co mi dolega… więcej

  Kornelia Zaręba
  Kornelia Zaręba
  Ginekolog, Endokrynolog
  ul. Stary Rynek 2, Radzymin
  Pani dr.Zarębe poznałam gdy naprawdę było ze mną zle i koleżanka polecił mi panią doktor.Nie zawiodłam się pani… więcej

  Alicja Hoszowska
  Alicja Hoszowska
  Ginekolog
  ul. Stary Rynek 2, Radzymin
  Pani Doktor jest przemiła, bardzo delikatna, wytłumaczyła wszystko jak trzeba. Absolutnie polecam!!! więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  1.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L

   Byłam pierwszy raz u Pani doktor zdecydowałam się na wizytę u niej bo podobno miła super. Niestety w rzeczywistości to bardzo nie mile się z askoczylam. Okazało się ze mam nadzerke Pani doktor po informacji ze mam już 7 letnie dziecko i 30 lat nakrzyczala ze ile jeszcze będę czekać że mam zajść w ciążę ze już dawno powinnam mieć drugie. Na moją prozbe o tabletki usłyszałam że po co mi one przecież muszę zajac w ciążę. Kiedy jej mówię że narazie nie chce a zresztą czy my musimy się tłumaczyć lekarzowi ze nie chcemy kolejnej ciąży? Z łaską przepisala mi bardzo drogie tabletki. Może i jest kompetentnym lekarzem Ale jej podejście do pacjentek mało profesjonalne.

  • Unikać. Wyjątkowo nieprzyjemna, niekontaktowa kobieta. Przy badaniu bardzo niedelikatna, po opisaniu moich objawów podniesionym głosem stwierdziła "wy to sobie lubicie teraz wymyślać" (sic!)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • I

   Podczas wizyty informowałam panią doktor o swoich plamieniach, o silnych bólach brzucha. Byłam bardzo niespokojna, czułam, że coś jest nie tak. Dodam, że wizytę miałam o godz. 10:00 w sobotę. Pani doktor zignorowała totalnie moje objawy. Mówiła, że to wzdęcia albo zaparcia. Ale to była moja druga ciąża, wiedziałam, że to nie to o czym mówi. Poprosiłam ją o USG. Zrobiła je z wielką łaską. Była bardzo nieprzyjemna. Widziałam swoje maleństwo. Pomachało mi rączką. Nazajutrz rano o godz. 6:00 niestety poroniłam. To był koniec 3-go miesiąca. Nie polecam tej ginekolog, bo ignoruje i nie słucha swoich pacjentek. Każdy inny lekarz TAK, ale nie ona :-(

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Bardzo nie miła pani dr, traktuje pacjentki przedmiotowo,nie wyrozumiała , brak pomocy i informacji na jakikolwiek temat.najlepiej jeśli zaszłaś w ciąze to żebyś wszystko z tej dziedziny miała w małym palcu.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Leczyłam się u tej doktor pół roku, w rezultacie mój stan jest opłakany. Źle leczyła nadżerke, mimo problemów z okresem i zgłaszanymi przez ze mnie bólami brzucha - zero zainterosowania tym faktem. (Wychodziła prawdopodobnie z założenia, że skoro mam niespełna 20 lat, to boleć musi a ja wyolbrzymiam). Usłyszałam, że boleć musi, że każdą kobietę boli brzuch podczas okresu i jakoś funkcjonują. Nie pomagało, że brzuch zaczynał mnei boleć 3 tygodnie przed okresem, a później ciągle i że okresy miewam co 36 dni. Jedyne badanie jakie zostało wykonane to ctologia, innych poosbno nie trzeba było. Skutki tego podejścia są opłakane. Jak dla mnie totalny brak profesjonalizmu. Najboleśniejsze badanie jakie miałam, totalny brak delikatności, podczas wywiadu potrafi nawet podnieść bezpodstawnie głos na pacjentkę. Zmieniłam dr, czekam na operację, okazało się, że mam ogormnego guza na jajniku...a i moja nadżerka się rozrosła. Po pani dr pozostaje mi tylko \\\"boli, bo musi boleć\\\" i niestety dwu - trzygodzinne czekanie na wizytę Z racji tego, że na wizytę wcześniej się umówić nie można, ma to swoja plusy, jednak dla mnie więcej minusów, chodz w tym przypadku nie warto czekac nawet minuty. Pani Stelmach nie polecam.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Poleca, jestem jej pacjentka prywatnie mogę dzwonić jak się coś dzieje o każdej porze.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG