dr

Aleksandra Sarna

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr nauk humanistycznych w zakresie psychologii, psychoterapeutka z wieloletnim stażem klinicznym, diagnosta, szkoleniowiec. Łączę pracę naukową z psychologią praktyczną, tak aby zagwarantować… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Zgłosiłyśmy się z mamą z pewnym problemem i Pani doktor pomogła Nam spojrzeć tej trudności w twarz. Głównie to my mówiłyśmy, a Pani Aleksandra słuchała i pomogła przez wyjaśnienie niektórych rzeczy dzięki jej bagażowi terapeutycznemu i utwierdziła Nas w tym co same już myślałyśmy. Nie wiem jak w innych przypadkach, ale u Nas jedna wizyta wystarczyła i przekonała w tym, że pomoc psychologa nie była niezbędna. Jednak w przypadku jakichkolwiek przyszłych trudności na pewno zdecydowałabym się ponownie wrócić do Pani dr Aleksandry Sarny.
  Bardzo dziękujemy Pani Aleksandro za pomoc jakakolwiek ona by nie była :)

  Aleksandra Sarna2018-07-11

  Dziękuję bardzo - czasami rzeczywiście tak jest, że jedna wizyta jest wystarczająca - cieszę się, że mogłam Paniom pomóc i trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sytuacji :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: relacje rodzinne, niskie poczucie własnej wartości

  Bardzo dobry specjalista,
  Wizyta przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze w poczuciu zaufania.
  Pani psycholog trafia w punkt,widać duże doświadczenie w pracy terapeutycznej.
  Po kilku podejściach do terapii czuje, ze tym razem trafiłam na bardzo dobrego specjalistę. Problemy są prowodlowo nazwane i zdiagnozowane.
  Podczas sesji pacjent czuje się swobodnie i nie czuje się oceniany.
  Praca od pierwszych wizyt przynosi efekty.
  Polecam z czystym sumieniem.

  Aleksandra Sarna2018-06-12

  Dziękuje bardzo ❤️

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Świetna specjalistka i świetny człowiek! Merytoryczna, konkretna- kiedy trzeba postawi na nogi jednym słowem- indywidualne, konkretne podejście do pacjenta, Pani doktor bez ogródek mówi, co myśli- właśnie dzięki temu zrozumiałam swój problem. Przy okazji ciepła, wyrozumiała i życzliwa osoba, polecam z czystym sumieniem, choć myślę, że i bez tego się obejdzie, bo wiedza i umiejętności bronią się same :) do zobaczenia wkrótce! Patrycja

  Aleksandra Sarna2018-05-21

  Dziękuję bardzo :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra Sarna

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Aleksandrę. Dzięki Niej cotygodniowe wizyty były przyjemną częścią dnia, czułam się zrozumiana i wysłuchana, a mój problem nie wydawał się już taki okropny i nie do rozwiązania. Dziękuję!

  Aleksandra Sarna2018-05-21

  Dziękuję ❤️

 • Opinia z dnia 04.05.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Terapeuta o złotym sercu i ludzkim podejściu do drugiego człowieka .
  Pacjent dla pani psycholog to człowiek z problemem który w jakiś sposób trzeba rozwiazac, a nie kolejna "stówka " w portfelu. Po każdej wizycie człowiek z większym optymizmem patrzy na swiat!
  W skrócie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu . ;)

  Serdecznie polecam !

  Aleksandra Sarna2018-04-06

  Dziękuję!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Dzięki poradom udzielonym przez Panią Aleksandrę pozytywnie patrzę w przyszłość. Odpowiedni człowiek do pracy z ludźmi! Polecam!

  Aleksandra Sarna2018-01-24

  Dziękuję! Za opinię i za zaufanie :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: rozwód

  Pani Aleksandra to bardzo ciepła osoba bardzo mi pomaga w zrozumieniu mojego problemu jak wychodzę z wizyty czuje się o wiele lepiej. Polecam każdemu naprawdę warto!

  Aleksandra Sarna2018-01-22

  Bardzo mi miło :)

 • Ł
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Zdecydowanie najlepszy psycholog z jakim miałem do czynienia. Plus za wszystko co związane z samym podejściem do pacjenta, a przede wszystkim za umiejętność stworzenia swobodnej atmosfery, która ułatwa rozmowę.

  Aleksandra Sarna2018-01-10

  Dziękuję bardzo :)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aleksandra SarnaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wybitny psycholog, wspaniały człowiek. Bardzo mi Pani pomogła.Znów się smieje, a było bardzo mi zle.

  Aleksandra Sarna2017-10-18

  Dziękuje najmocniej, jest mi niezwykle miło.

Pytania pacjentów (60)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Czy tabletki Permem Sex Appetite są preparatem bezpiecznym na tyle by móc bez konsultacji lekarskiej zacząć zażywać w celu podniesienia libido i zwiększenia ochoty do seksu. Mąż ma obniżony testosteron, miał robione badania, niestety dalszego leczenia nie chce się podjąć bo jak twierdzi po lekarzach z tym nie będzie chodzić, że sam sobie poradzi. Na siłę nie mogę go do tego zmusić, nawet gdy jest świadomy problemu, jego obniżonej potencji. Pytanie jest takie czy mogę być pewna tych tabletek podsuwając mu je delikatnie, sugerując że te tabletki mogą mu pomóc, z tego co wyczytałam w różnych źródłach są dobre jeśli stosuje się przez jakiś okres, czasu, przynoszą jakieś efekty, przy stosowaniu regularnym, czy mogę być pewna co do tych tabletek czy biorąc je nagle nie zacznie mu stawać w niespodziewanych momentach, czy nie mają one znów właściwości powiększających, nie chciałabym by zadziałało jak typowa wiagra ani też by mu to jakoś zaszkodziło i przyniosło to odwrotny skutek, chciałabym wzmocnić jego witalność seksualną, zwiększyć jego libido, jego ochotę na seks, podobno buzdyganek Turnera difussa wyzwala pożądanie oraz apetyt na seks, podnosi też testosteron, głównie dlatego się nimi zainteresowałam, dodam że na co dzień mąż pracuje fizycznie, praca jest stresująca, męcząca od dłuższego czasu o tych sprawach nie myśli, nie współżyjemy, choć ma świadomość tego problemu to po lekarzach nie chce chodzić. bardzo proszę o opinię, jakieś szersze informacje co do tego leku, czy mogę być pewna co do tych tabletek, jeśli bym zasugerowała by je spróbował, proszę o jakieś wskazówki, bardzo polegam na opinii specjalistów. Bardzo proszę o pomoc

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Aleksandra Sarna

  Viagra nie jest szkodliwym preparatem - a stosowana wg zaleceń lekarza jest środkiem, który wielu parom przywrócił radość z seksu. Jestem przekonana, że farmakoterapia powinna być stosowana po konsultacji z lekarzem. Powodzenia!

 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr Aleksandra Sarna

  Najrozsądniej byłoby gdyby syn zgłosił się do psychologa, który zdiagnozuje problem i zaleci dalsze postępowanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr nauk humanistycznych w zakresie psychologii, psychoterapeutka z wieloletnim stażem klinicznym, diagnosta, szkoleniowiec. Łączę pracę naukową z psychologią praktyczną, tak aby zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości zgodne z aktualnym stanem wiedzy.

  Na konsultacje zapraszam zarówno dorosłych, jak i dzieci (w towarzystwie przedstawiciela ustawowego: rodzica, bądź opiekuna prawnego).
  W trakcie pierwszych spotkań ustalimy nie tylko diagnozę, ale również możliwości i warunki naszej współpracy - ewentualnie współpracy z innymi specjalistami.

  Zajmuję się również opiniowaniem Pacjentów do zabiegów chirurgii plastycznej i bariatrycznej.

  UWAGA: w trakcie zdobywania uprawnień seksuologicznych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Śląski
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital psychiatryczny w Toszku (2007-2012)
 • Grupa Luxmed (2012 - nadal)