Aleksandra Rupotacka

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEKUsługa: wzmożone napięcie mieśniowe

  Nasz synek jest rehabilitowany od 2 miesiąca życia ( wzmożone napięcie mięśniowe i duźa asymetria). Na początku byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem zdrowia synka, konieczna była pilna rehabilitacja. Pani Ola spokojnie nam wyjaśniła na czym będzie polegać rehabilitacja i uspokoiła, że wszystko jest na dobrej drodze zdrowia :) Znakomite podejście do małego pacjenta, ćwiczenia wykonuje bardzo starannie porostu widać, że jest profesjonalistką!!! Zadaje ćwiczenia, które rodzice również muszą wykonywać w domu z dzieckiem. Po kilku zajęciach i odrobionej pracy domowej naprawdę było widać rezultaty! Napięcie sie zmniejszało, asymetria zanikała, mięśnie brzuszka się wzmacnialy :) Dziecko w rezultacie zaczęło się szybciej rozwijać motorycznie niż inne dzieci w jego wieku. Jeżeli ktokolwiek pyta się o rehabilitację odrazu polecam Olę :)) Sami dostaliśmy kontakt z polecenia i lepiej nie mogliśmy trafić :)) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w odzyskaniu zdrowia :) mama Aleksandra

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt.

   Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neurorozwojową niemowląt i dzieci starszych. Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach oraz konferencjach o tematyce fizjoterapii pediatrycznej.
   Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w pracy terapeutycznej udało mi się założyć Przychodnie Rehabilitacji Dzieci OŁTASZYNEK. Pozwoliło mi na współprace z wieloma świetnymi specjalistami dziecięcymi, którzy tworzą zespół lekarsko- terapeutyczny, aby jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom.

   Szkolenia, w których uczestniczyłam to m.in:
   - NDT Bobath,
   - NDT Bobath Baby dla niemowląt,
   - PNF,
   - Wielowymiarowej terapii manualnej stóp,
   - Kinesiology taping,
   - Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych,
   - Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do drugiego roku życia - wg.Koncepcji NDT Bobath,
   - Budowanie kontroli postawy u niemowląt z nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego-wg.Koncepcji NDT Bobath,
   - Widząc wszystkie systemy -wg.Koncepcji NDT Bobath
   - Kurs Halliwick - nauka pływania i terapia w wodzie dzieci z niepełnosprawnościami,
   - Praktyczne zastosowanie zaopatrzenia ortotycznego Vigo w wybranych schorzeniach układu nerwowego,
   - Jestem również terapeutką wad stóp u dzieci- zajmuje się doborem indywidualnych wkładek termoplastycznych ICB Medical.

   Z powodzeniem łączę różne metody fizjoterapeutyczne u swoich pacjentów. Moim priorytetem jest wielokierunkowa rehabilitacja uwzględniająca potrzeby dziecka, a jednocześnie wspierając całą jego rodzinę. Cenię sobie współpracę z innymi specjalistami.

   Bezustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach o tematyce neurorozwojowej, neonatologicznej i neurologicznej.
   Jestem fanka chustonoszenia i rodzicielstwa bliskośći,

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Neurologia dziecięca

  Usługi

  Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

  Łubinowa 12, Krzyki, 52-210 Wrocław, dolnośląskie

  Rehabilitacja ndt bobath
  Wielowymiarowa terapia manualna stóp
  Terapia pnf
  Kinesiology taping

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Witam serdecznie wszystkie mamy! Zaglądam na tą stronę ponieważ wiem że
   każda z nas chce jak najlepiej dla swojego dziecka i zanim podejmiemy
   decyzję żeby pójść do jakiegoś specjalisty wolimy upewnić się jakie
   odczucia po wizycie mieli inni rodzice.
   Jestem mamą 16 miesięcznej Nadii trafiłyśmy do Oli jak moja mała
   miała prawie 5 miesięcy byłam wtedy przerażona. Mała miała sporo
   zaległości. Wszystkie smutki i obawy odeszły gdy zobaczyłyśmy pod jak
   profesjonalną opieką jesteśmy. Ola jest osoba bardzo obowiązkową a
   jednocześnie bardzo ciepłą. Jej kontakt z moją córką,wyniki po
   zajęciach rehabilitacji,zaangażowanie do pracy oceniam na najwyższym
   poziomie. Mam tylko jedną nadzieję! jeśli już zawsze będziemy
   trafiać do takich lekarzy już nie będę musiała się martwić o
   zdrowie swojej małej córeczki.

  • M

   Chcialabym z najwieksza przyjemnoscia polecic p. Ole jesli ktos szuka profesjonalnego rehabilitanta dla swojego dziecka. Nie dosc ze ma ogromne doswiadczenie i kwalifikacje to ma wspaniale podejscie do malych pacjentow. Cwiczenia z nia to prawdziwa przyjemnosc. Korzystalam takich cwiczen od pierwszych dni zycia synka do ok roku. Mimo bardzo powaznych diagnoz i kiepskich perspektyw bo syn mial tylko 1 pkt Apgar dzieki P. Oli i jej pracy dziecko wszystko nadrobilo i dzis nie ma sladu po tak fatalnych przejsciach. Pani Olu dziekuje za wszystko co Pani dla nas zrobila.

  • P

   Zdecydowanie polecamy! Pani Ola bardzo pomogła naszej córeczce. Ma świetne podejście do dzieci i potrafi zachęcić do ćwiczeń nawet największa marudę :) Ćwiczenia z Panią Olą bardziej przypominają zabawę niż rehabilitację. Bez zbędnych nerwów, napięcia i przykrości. Wszystko z uśmiechem i pozytywnym podejściem. Dzięki pomocy Pani Oli nasza mała szybko nadrobiła zaległości i już teraz sama świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami.

  • J

   Polecam usługi Pani Oli, mojej małej córeczce bardzo pomogła. Jest osobą cierpliwą i z sercem podchodzi do swoich małych pacjentów :) a co najważniejsze pomaga:)

  • M

   Polecam Panią Olę jako fizjoterapeutkę. Panią Olę cechuje duża cierpliowość, spokój i zaangażowanie. Szybko nawiązuje bardzo dobry kontankt z dzieckiem i z rodzicem. Mimo oporów ze strony małych pacjentów znajduje sposób na dalsze ćwiczenia co jest bardzo ważne ponieważ czas ćwiczeń jest w pełni wykorzystany. Daje ważne wskazówki przy wyborze obuwia no i ogólnie służy pomocą. Polecamy i pozdrawiamy.

  • M

   Super rehabilitantka! Trafiliśmy do Pani Oli z moją paromiesięczną córką Anią z polecenia neurologa dziecięcego. Wiem, że jesteśmy w dobrych rękach! Widać postępy terapii, córka bezstresowo znosi ćwiczenia! Polecamy Panią Olę! :)

  • J

   Pani Ola to wykwalifikowana fizjoterapeutka,ma wspaniałe podejście do dzieci.Dzięki rehabilitacji nasz synek Filip zrobił ogromne postępy.Na każdych zajęciach była bardzo zaangażowana,profesjonalna i cierpliwa szczególnie, gdy Filip nie zawsze miał ochotę na ćwiczenia.Miła i serdeczna,potrafiła dobrze doradzić w różnych sprawach.Bardzo polecam Pania Olę!

  • K

   Z całego serca polecam Panią Olę. Jest naprawdę wspaniałą, pełną zaangażowania osobą. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, potrafi doradzic, nie tylko w sprawach fizjoterapii. Uczęszczaliśmy z synkiem do Pani Oli na zajęcia przez 9 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów rehabilitacji. Ma naprawdę wspaniały kontakt z dziecmi. Warto skorzystac z usług Pani Oli, polecam:)

  • K

   Gorąco polecamy usługi Pani Aleksandry na podstawie jej pracy (metodą Bobath) z naszą Córeczką. Pani Aleksandra jest wykwalifikowaną, profesjonalną fizjoterapeutką, bardzo miłą i życzliwą Osobą.

  • K

   Bardzo dobra rehabilitantka :) Ma świetny kontakt z dziećmi - moja Julka pod okiem Pani Oli robi bardzo duże postępy :) Gorąco polecam :)