Aleksandra Rupotacka

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEKUsługa: niskie napięcie mięśniowe niemowlęcia

  Rok czasu /od 4 miesiąca życia/ była nasza córka pod opieką P Oli oraz pozostałych specjalistów z Ołtaszynka. Kompleksowa obsługa w zakresie rehabilitacji oraz konsultacji lekarskich. Zawsze otwarci na pacjenta,bezproblemowi, zawsze miła atmosfera,widać pasje i miłość do zawodu. Jednocześnie żmudna i konsekwentna praca. Dla mnie rewelacja - po roku nie było śladu po wcześniejszych dolegliwościach. Będę zawsze wdzięczna. Ola z Helenką :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt.

   Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neurorozwojową niemowląt i dzieci starszych. Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach oraz konferencjach o tematyce fizjoterapii pediatrycznej.
   Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w pracy terapeutycznej udało mi się założyć Przychodnie Rehabilitacji Dzieci OŁTASZYNEK. Pozwoliło mi na współprace z wieloma świetnymi specjalistami dziecięcymi, którzy tworzą zespół lekarsko- terapeutyczny, aby jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom.

   Szkolenia, w których uczestniczyłam to m.in:
   - NDT Bobath,
   - NDT Bobath Baby dla niemowląt,
   - PNF,
   - Wielowymiarowej terapii manualnej stóp,
   - Kinesiology taping,
   - Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych,
   - Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do drugiego roku życia - wg.Koncepcji NDT Bobath,
   - Budowanie kontroli postawy u niemowląt z nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego-wg.Koncepcji NDT Bobath,
   - Widząc wszystkie systemy -wg.Koncepcji NDT Bobath
   - Kurs Halliwick - nauka pływania i terapia w wodzie dzieci z niepełnosprawnościami,
   - Praktyczne zastosowanie zaopatrzenia ortotycznego Vigo w wybranych schorzeniach układu nerwowego,
   - Jestem również terapeutką wad stóp u dzieci- zajmuje się doborem indywidualnych wkładek termoplastycznych ICB Medical.

   Z powodzeniem łączę różne metody fizjoterapeutyczne u swoich pacjentów. Moim priorytetem jest wielokierunkowa rehabilitacja uwzględniająca potrzeby dziecka, a jednocześnie wspierając całą jego rodzinę. Cenię sobie współpracę z innymi specjalistami.

   Bezustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach o tematyce neurorozwojowej, neonatologicznej i neurologicznej.
   Jestem fanka chustonoszenia i rodzicielstwa bliskośći,

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Neurologia dziecięca

  Usługi

  Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

  Łubinowa 12, Krzyki, 52-210 Wrocław, dolnośląskie

  Rehabilitacja ndt bobath
  Wielowymiarowa terapia manualna stóp
  Terapia pnf
  Kinesiology taping

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Zdecydowanie polecamy! Pani Ola bardzo pomogła naszej córeczce. Ma świetne podejście do dzieci i potrafi zachęcić do ćwiczeń nawet największa marudę :) Ćwiczenia z Panią Olą bardziej przypominają zabawę niż rehabilitację. Bez zbędnych nerwów, napięcia i przykrości. Wszystko z uśmiechem i pozytywnym podejściem. Dzięki pomocy Pani Oli nasza mała szybko nadrobiła zaległości i już teraz sama świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami.

  • J

   Polecam usługi Pani Oli, mojej małej córeczce bardzo pomogła. Jest osobą cierpliwą i z sercem podchodzi do swoich małych pacjentów :) a co najważniejsze pomaga:)

  • M

   Polecam Panią Olę jako fizjoterapeutkę. Panią Olę cechuje duża cierpliowość, spokój i zaangażowanie. Szybko nawiązuje bardzo dobry kontankt z dzieckiem i z rodzicem. Mimo oporów ze strony małych pacjentów znajduje sposób na dalsze ćwiczenia co jest bardzo ważne ponieważ czas ćwiczeń jest w pełni wykorzystany. Daje ważne wskazówki przy wyborze obuwia no i ogólnie służy pomocą. Polecamy i pozdrawiamy.

  • M

   Super rehabilitantka! Trafiliśmy do Pani Oli z moją paromiesięczną córką Anią z polecenia neurologa dziecięcego. Wiem, że jesteśmy w dobrych rękach! Widać postępy terapii, córka bezstresowo znosi ćwiczenia! Polecamy Panią Olę! :)

  • J

   Pani Ola to wykwalifikowana fizjoterapeutka,ma wspaniałe podejście do dzieci.Dzięki rehabilitacji nasz synek Filip zrobił ogromne postępy.Na każdych zajęciach była bardzo zaangażowana,profesjonalna i cierpliwa szczególnie, gdy Filip nie zawsze miał ochotę na ćwiczenia.Miła i serdeczna,potrafiła dobrze doradzić w różnych sprawach.Bardzo polecam Pania Olę!

  • K

   Z całego serca polecam Panią Olę. Jest naprawdę wspaniałą, pełną zaangażowania osobą. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, potrafi doradzic, nie tylko w sprawach fizjoterapii. Uczęszczaliśmy z synkiem do Pani Oli na zajęcia przez 9 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów rehabilitacji. Ma naprawdę wspaniały kontakt z dziecmi. Warto skorzystac z usług Pani Oli, polecam:)

  • K

   Gorąco polecamy usługi Pani Aleksandry na podstawie jej pracy (metodą Bobath) z naszą Córeczką. Pani Aleksandra jest wykwalifikowaną, profesjonalną fizjoterapeutką, bardzo miłą i życzliwą Osobą.

  • K

   Bardzo dobra rehabilitantka :) Ma świetny kontakt z dziećmi - moja Julka pod okiem Pani Oli robi bardzo duże postępy :) Gorąco polecam :)

  • O

   Sympatyczna, cierpliwa i zaangażowana fizjoterapeutka. Ma świetny kontakt z maluszkami. Bardzo pomocna, szuka najlepszych rozwiązań dla dziecka i rodzica. Rehabilitacja mimo początkowych trudności ( Mała dużo płakała i jakoś opornie to szło) była bardzo skuteczna i efektywna a i córka polubiła te zajęcia. Po asymetrii niemal nie ma śladu i mimo mocno obniżonego napięcia nasza Mała ruchowo radzi sobie naprawdę świetnie. Dziś mając roczek w niczym nie odstaje od rówieśników a często jest nawet ciut do przodu. Dziękuję i pozdrawiam. Ola, mama Natalki

  • E

   Wspaniała osoba, fizjoterapeutka z powołania! Bardzo pomogło mojej córeczce i mi w pokonywaniu problemów. Zawsze służy dobrą radą, potrafi uspokoić rozmową, kiedy tego potrzebujemy, ale również zmobilizować nas i nasze dziecko do pracy:) Pani Ola ma super kontakt z dzieckiem, zrobiliśmy ogromne postępy, potwierdzone przez lekarza neurologa. Czuję, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Sto procent zadowolenia z rezultatów terapii! Polecam!