Aleksandra Rupotacka

Fizjoterapeuta

28 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEKUsługa: rehabilitacja

  Z całego serca polecam Panią ALeksandre!
  Trafiliśmy do niej gdy synek miał 9 tygodni z podejrzeniem rdzeniowego zaniku mięśni, niestety diagnoza się potwierdziła tak więc Ola była z nami od samego początku walki o każdy ruch naszego synka... A proszę mi wierzyć nie było łatwo z dzieckiem, które nie ruszało się prawie wcale, było wiotkie do tego dochodziła asymetria, brak odruchów. Przez ponad 10 miesięcy dzięki Oli rehabilitacji nasz maluch zrobił kolosalne postępy. Jest bardzo sumienna, niezwykle profesjonalna i bardzo doświadczona! Nie tylko profesjonalnie zajęła się naszym synkiem ale i wspierała nas w walce o leczenie dziecka śmiało mogę powiedzieć że ufam jej bezgranicznie i ogromnie dziękuję za wsparcie jakie nam dała. Razem z nami przezywała z łzami w oczach kolejne postępy naszego synka. Jeśli szukacie Państwo kogoś kto się zaangażuje i włoży max wysiłku, wiedzy i doświadczenia to Aleksandra jest właśnie idealna!!
  Tęsknimy za nią strasznie !!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt.

   Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neurorozwojową niemowląt i dzieci starszych. Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach oraz konferencjach o tematyce fizjoterapii pediatrycznej.
   Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w pracy terapeutycznej udało mi się założyć Przychodnie Rehabilitacji Dzieci OŁTASZYNEK. Pozwoliło mi na współprace z wieloma świetnymi specjalistami dziecięcymi, którzy tworzą zespół lekarsko- terapeutyczny, aby jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom.

   Szkolenia, w których uczestniczyłam to m.in:
   NDT Bobath,
   Bobath Baby dla niemowląt,
   PNF,
   Wielowymiarowej terapii manualnej stóp,
   Kinesiology taping,
   Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych,
   Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do drugiego roku życia,
   Budowanie kontroli postawy u niemowląt z nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego,
   Jestem również terapeutką wad stóp u dzieci- zajmuje się doborem indywidualnych wkładek termoplastycznych ICB Medical.

   Z powodzeniem łączę różne metody fizjoterapeutyczne u swoich pacjentów. Moim priorytetem jest wielokierunkowa rehabilitacja uwzględniająca potrzeby dziecka, a jednocześnie wspierając całą jego rodzinę. Cenię sobie współpracę z innymi specjalistami.

   Bezustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach o tematyce neurorozwojowej, neonatologicznej i neurologicznej.
   Jestem fanka chustonoszenia i rodzicielstwa bliskośći,

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Neurologia dziecięca

  Choroby

  • zaburzenia napięcia mięśniowego
  • asymetria ułożeniowa
  • kręcz szyi
  • choroby narządów ruchu
  • choroby genetyczne
  • choroby neurologiczne
  • wcześniactwo
  • mózgowe porażenie dziecięce
  • rozszczep kręgosłupa
  • zaburzenia rozwoju psychoruchowego
  więcej

  Usługi

  Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

  Łubinowa 12, Krzyki, 52-210 Wrocław, dolnośląskie

  Rehabilitacja ndt bobath
  Wielowymiarowa terapia manualna stóp
  Terapia pnf
  Kinesiology taping

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pani Ola to wykwalifikowana fizjoterapeutka,ma wspaniałe podejście do dzieci.Dzięki rehabilitacji nasz synek Filip zrobił ogromne postępy.Na każdych zajęciach była bardzo zaangażowana,profesjonalna i cierpliwa szczególnie, gdy Filip nie zawsze miał ochotę na ćwiczenia.Miła i serdeczna,potrafiła dobrze doradzić w różnych sprawach.Bardzo polecam Pania Olę!

  • Z całego serca polecam Panią Olę. Jest naprawdę wspaniałą, pełną zaangażowania osobą. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, potrafi doradzic, nie tylko w sprawach fizjoterapii. Uczęszczaliśmy z synkiem do Pani Oli na zajęcia przez 9 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów rehabilitacji. Ma naprawdę wspaniały kontakt z dziecmi. Warto skorzystac z usług Pani Oli, polecam:)

  • Gorąco polecamy usługi Pani Aleksandry na podstawie jej pracy (metodą Bobath) z naszą Córeczką. Pani Aleksandra jest wykwalifikowaną, profesjonalną fizjoterapeutką, bardzo miłą i życzliwą Osobą.

  • Bardzo dobra rehabilitantka :) Ma świetny kontakt z dziećmi - moja Julka pod okiem Pani Oli robi bardzo duże postępy :) Gorąco polecam :)

  • Sympatyczna, cierpliwa i zaangażowana fizjoterapeutka. Ma świetny kontakt z maluszkami. Bardzo pomocna, szuka najlepszych rozwiązań dla dziecka i rodzica. Rehabilitacja mimo początkowych trudności ( Mała dużo płakała i jakoś opornie to szło) była bardzo skuteczna i efektywna a i córka polubiła te zajęcia. Po asymetrii niemal nie ma śladu i mimo mocno obniżonego napięcia nasza Mała ruchowo radzi sobie naprawdę świetnie. Dziś mając roczek w niczym nie odstaje od rówieśników a często jest nawet ciut do przodu. Dziękuję i pozdrawiam. Ola, mama Natalki

  • Wspaniała osoba, fizjoterapeutka z powołania! Bardzo pomogło mojej córeczce i mi w pokonywaniu problemów. Zawsze służy dobrą radą, potrafi uspokoić rozmową, kiedy tego potrzebujemy, ale również zmobilizować nas i nasze dziecko do pracy:) Pani Ola ma super kontakt z dzieckiem, zrobiliśmy ogromne postępy, potwierdzone przez lekarza neurologa. Czuję, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Sto procent zadowolenia z rezultatów terapii! Polecam!

  • Witam!
   Pani Aleksandra rehabilituje naszego Kacperka od około dwóch miesięcy.zdiagnozowano u niego asymetrię i kręcz szyi. nie minęło dużo czasu, a już widać efekty.jestem zachwycona, dlatego chciałabym się podzielić opinią, polecić i serdecznie podziękować! oby więcej takich specjalistów.
   Barbara

  • Pani Ola profesjonalnie podchodzi do problemów małych pacjentów. Ma dużą wiedzę na temat rozwoju dzieci, cierpliwe odpowiada na wszelkie nurtujące pytania. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, ma świetne podejście do maluszków, sama jest mamą więc rozumie obawy rodziców! :) Pomogła naszemu synkowi Tomkowi, który miał dużą asymetrię ułożeniową i obniżone napięcie mięśniowe, proponowała zabawy stymulujące rozwój, radziła w sprawach doboru obuwia dla naszego synka.Serdecznie polecam Panią Olę!