Aleksandra Rupotacka

Fizjoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt.

Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neurorozwojową niemowląt…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt.

  Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neurorozwojową niemowląt i dzieci starszych. Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach oraz konferencjach o tematyce fizjoterapii pediatrycznej.
  Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w pracy terapeutycznej udało mi się założyć Przychodnie Rehabilitacji Dzieci OŁTASZYNEK. Pozwoliło mi na współprace z wieloma świetnymi specjalistami dziecięcymi, którzy tworzą zespół lekarsko- terapeutyczny, aby jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom.

  Szkolenia, w których uczestniczyłam to m.in:
  NDT Bobath,
  Bobath Baby dla niemowląt,
  PNF,
  Wielowymiarowej terapii manualnej stóp,
  Kinesiology taping,
  Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych,
  Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do drugiego roku życia,
  Budowanie kontroli postawy u niemowląt z nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego,
  Jestem również terapeutką wad stóp u dzieci- zajmuje się doborem indywidualnych wkładek termoplastycznych ICB Medical.

  Z powodzeniem łączę różne metody fizjoterapeutyczne u swoich pacjentów. Moim priorytetem jest wielokierunkowa rehabilitacja uwzględniająca potrzeby dziecka, a jednocześnie wspierając całą jego rodzinę. Cenię sobie współpracę z innymi specjalistami.

  Bezustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach o tematyce neurorozwojowej, neonatologicznej i neurologicznej.
  Jestem fanka chustonoszenia i rodzicielstwa bliskośći,

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia dziecięca

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani Ola to wykwalifikowana fizjoterapeutka,ma wspaniałe podejście do dzieci.Dzięki rehabilitacji nasz synek Filip zrobił ogromne postępy.Na każdych zajęciach była bardzo zaangażowana,profesjonalna i cierpliwa szczególnie, gdy Filip nie zawsze miał ochotę na ćwiczenia.Miła i serdeczna,potrafiła dobrze doradzić w różnych sprawach.Bardzo polecam Pania Olę!

 • Z całego serca polecam Panią Olę. Jest naprawdę wspaniałą, pełną zaangażowania osobą. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, potrafi doradzic, nie tylko w sprawach fizjoterapii. Uczęszczaliśmy z synkiem do Pani Oli na zajęcia przez 9 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów rehabilitacji. Ma naprawdę wspaniały kontakt z dziecmi. Warto skorzystac z usług Pani Oli, polecam:)

 • Gorąco polecamy usługi Pani Aleksandry na podstawie jej pracy (metodą Bobath) z naszą Córeczką. Pani Aleksandra jest wykwalifikowaną, profesjonalną fizjoterapeutką, bardzo miłą i życzliwą Osobą.

 • Bardzo dobra rehabilitantka :) Ma świetny kontakt z dziećmi - moja Julka pod okiem Pani Oli robi bardzo duże postępy :) Gorąco polecam :)

 • Sympatyczna, cierpliwa i zaangażowana fizjoterapeutka. Ma świetny kontakt z maluszkami. Bardzo pomocna, szuka najlepszych rozwiązań dla dziecka i rodzica. Rehabilitacja mimo początkowych trudności ( Mała dużo płakała i jakoś opornie to szło) była bardzo skuteczna i efektywna a i córka polubiła te zajęcia. Po asymetrii niemal nie ma śladu i mimo mocno obniżonego napięcia nasza Mała ruchowo radzi sobie naprawdę świetnie. Dziś mając roczek w niczym nie odstaje od rówieśników a często jest nawet ciut do przodu. Dziękuję i pozdrawiam. Ola, mama Natalki

 • Wspaniała osoba, fizjoterapeutka z powołania! Bardzo pomogło mojej córeczce i mi w pokonywaniu problemów. Zawsze służy dobrą radą, potrafi uspokoić rozmową, kiedy tego potrzebujemy, ale również zmobilizować nas i nasze dziecko do pracy:) Pani Ola ma super kontakt z dzieckiem, zrobiliśmy ogromne postępy, potwierdzone przez lekarza neurologa. Czuję, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Sto procent zadowolenia z rezultatów terapii! Polecam!

 • Witam!
  Pani Aleksandra rehabilituje naszego Kacperka od około dwóch miesięcy.zdiagnozowano u niego asymetrię i kręcz szyi. nie minęło dużo czasu, a już widać efekty.jestem zachwycona, dlatego chciałabym się podzielić opinią, polecić i serdecznie podziękować! oby więcej takich specjalistów.
  Barbara

 • Pani Ola profesjonalnie podchodzi do problemów małych pacjentów. Ma dużą wiedzę na temat rozwoju dzieci, cierpliwe odpowiada na wszelkie nurtujące pytania. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, ma świetne podejście do maluszków, sama jest mamą więc rozumie obawy rodziców! :) Pomogła naszemu synkowi Tomkowi, który miał dużą asymetrię ułożeniową i obniżone napięcie mięśniowe, proponowała zabawy stymulujące rozwój, radziła w sprawach doboru obuwia dla naszego synka.Serdecznie polecam Panią Olę!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Arkadiusz Kruk

fizjoterapeuta,  terapeuta,  diagnostyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się