dr n. med.

Aleksandra Mostowy

verifiedCreated with Sketch.

Diabetolog, Internista

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
262 odwiedziny w ciągu 30 dni

Leczenie cukrzycy, chorób układu krążenia. Leczenie cukrzycy ciążowej. Bezpieczne i skuteczne odchudzanie. Przyjmuję zarówno w Poradniach Diabetologicznych na terenie Bytomia, Chorzowa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)

  Pani doktor z dużą troską, życzliwością i profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Poświęca sporo czasu na dokładny wywiad, analizuje wyniki i objaśnia wszystko w sposób bardzo zrozumiały. Czuję się bezpieczniej przez to, że trafiłem pod opiekę Pani doktor Aleksandry Mostowy i polecam wszystkim tego lekarza!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)

  Pani Doktor świetnie przygotowana, zaangażowana i bardzo życzliwa. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)

  Pełny profesjonalizm Pani Doktor długi wywiad. Postawiona diagnoza i zlecenia leczenia. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Pani Doktor wytłumaczyła wszystko w zrozumiały sposób. Badanie i wywiad były dokładne, atmosfera wizyty bardzo przyjazna. Zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor Aleksandry Mostowy wszystkim którzy mają problemy z cukrzycą.
  Dziękuję Pani Doktor jeszcze raz za pomoc.
  Pacjent Krzysztof.N

  Aleksandra Mostowy2018-06-25

  Dziękuję:)

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie insulinooporności

  Odetchnęłam z ulgą po dzisiejszej wizycie u Pani doktor - nareszcie znalazłam świetnego lekarza specjalistę, który na dodatek jest człowiekiem pełnym empatii :) Oczywiście fachowa porada, całkowicie profesjonalne podejście do pacjenta, ale też taka niesamowita życzliwość :) Czułam się, jakby pomagała mi bliska mi, troszcząca się o mnie osoba. Napełniona na nowo optymizmem w walce o zdrówko z czystym sercem polecam Panią doktor :)

  Aleksandra Mostowy2018-01-10

  Dziękuję :)

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)

  Pani doktor , to wspaniały lekarz i równie wspaniały człowiek . Posiada te cechy które powinien mieć dobry lekarz . Przede wszystkim , duża specjalistyczna wiedza medyczna , nie tylko ściśle ze swojej dziedziny . Żadnego pytania zdenerwowanego pacjenta nie pozostawia bez odpowiedzi . A odpowiedzi są bardzo kompetentne , a przy tym przekazane prostym , zrozumiałym językiem , a nie w postaci '' medycznego bełkotu '' z którego pacjent bez medycznego wykształcenia nic nie pojmie . To strona medyczna Pani Doktor . Strona ludzka jest nie mniej imponująca . Mnóstwo empatii , pożytecznych wskazówek i pocieszających wiadomości , nie usłyszałam jak dotąd od żadnego lekarza . Widać po prostu ,że dla Pani Doktor liczy się człowiek , oraz jakość udzielonej pomocy , a nie ilość przyjętych pacjentów .

  Bardzo dziękuje Pani Doktor
  Wdzięczna pacjentka z Chorzowa

  Aleksandra Mostowy2017-11-09

  Dziękuję :)

 • E
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)Usługa: konsultacje diabetologiczne

  ★★★★★★★★★★★★★★★
  Pani dr.Aleksandra Mostowy jest jednym z najlepszych lekarzy ktorych spotkałam w zyciju. To jest lekarz z powołania - bardzo śerdeczny chłowiek i świetny specjalista! Zawsze po wizycie chułam się świetnie! Sama wizyta u pani doktor to byl najlepszy lek dla mnie! Każdemu polecam od calego sierdca! Życzę pani doktor wszystkiego samego dobrego! Dziękujemy za wszystko!
  10 gwiazdek! Nawiet więcej! ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
  Katerina i rodzinka

  Aleksandra Mostowy2017-02-19

  Dziękuję za miłe słowa. Niech Wam Galinka zdrowo rośnie!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Serdeczność i bezpośredniość wypełniona znakomitą wiedzą i empatią czynią z wizyty u Pani doktor - klimat spotkania z osobą która chce mi pomóc!. To rzadki i tak cenny dar.
  Dziękuję.

 • Uff nareszcie spotkałam lekarza o gołębim sercu, jest to pani doktor Aleksandra Mostowy. Szkoda że jest tak dużo pacjentów do pani doktor i trzeba czekac w kolejce, ale rozumiem tych ludzi, bo naprawdę to jest lekarz z POWOŁANIA. Mam wielki szacunek dla pani doktor.

 • I

  Świetny lekarz pod każdym względem :) Szkoda tylko że tak dużo pacjentów jest w kolejce bo to ogranicza wizyty .  Irena M

 • Z

  Pierwszy raz spotkałam lekarza który zajął się pacjentem zgodnie z oczekiwaniem .Bardzo rzetelnie
  przeprowadza badania,rozmawia o problemach,pomaga w rozwiązaniu problemu.Polecam każdemu kto choruje na cukrzycę ,choć martwi mnie fakt wydłużenia kolejki z chwilą zwiększenia się ilości pacjentów.
  Do tego wszystkiego jest niesłychanie miła i serdeczna.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczenie cukrzycy, chorób układu krążenia. Leczenie cukrzycy ciążowej. Bezpieczne i skuteczne odchudzanie. Przyjmuję zarówno w Poradniach Diabetologicznych na terenie Bytomia, Chorzowa i Tarnowskich Gór jak i w gabinecie prywatnym "La Linea" w Bytomiu, ul. Katowicka 23. Zapraszam.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach