Aleksandra Miklaszewska Budziarek verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Medivia Ośrodek Psychologiczno - EdukacyjnyUsługa: depresja

  Opinia o Pani psycholog rozchodzi się szybko.Jest świetnym diagnostą,
  nie mogłam trafić na lepszego psychologa - umie słuchać ludzi a to najważniejsze nigdy nie myślałam że kiedykolwiek będę mogła się przed kimś otworzyć a przed Panią Olą to zrobiłam.
  Ona posiada wielki dar słuchania a co z tym idzie pomocy!
  wdzięczna pacjentka

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Ewa Ambroziak
  Ewa Ambroziak
  Psycholog
  Łagiewnicka 54/56 lok. 0.120/121, Łódź
  Nikt tak do mnie nie trafił,jak p. Ewa. Kompetenta kobieta, z którą niezwykle swobodnie się rozmawia więcej

  Joanna Kalecka
  Joanna Kalecka
  Psycholog, Terapeuta
  Łagiewnicka 56/57, Łódź
  Na terapię do pani Asi trafiłam w bardzo trudnym momencie mojego życia. Miałam myśli samobójcze, bardzo ciężką… więcej

  Dorota Kucharska
  Dorota Kucharska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Żabia 10/12, Łódź
  Pani Dorota bardzo pomogła mojemu synowi. Jest terapeutą słuchającym, wrażliwym , profesjonalnym. Nawiązuje świetny… więcej

  Edyta Jagielska
  Edyta Jagielska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Warszawska 62, Łódź
  Otrzymałem fachowa pomoc za każdym razem gdy jej potrzebowałem i wciąż ją otrzymują na każdej kolejnej sesji. Gorąco… więcej

  Katarzyna Walczak
  Katarzyna Walczak
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Doktora Seweryna Sterlinga 16/18, Łódź
  Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Świetne wsłuchanie się w rozmówcę, zrozumienie. Co tu dużo pisać. Polecam… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem, mediatorem rodzinnym. Prowadzę psychoterapię par, małżeństw i rodzin także w obrębie zaburzeń relacji na tle seksualnym. Jestem instruktorem terapii uzależnień, interwentem kryzysowym oraz trenerem, dodatkowo pracuję w charakterze biegłego psychologa sądowego. Ponadto obok kwalifikacji doradcy zawodowego posiadam uprawnienia pedagogiczne, zajmuję się diagnozą oraz arteterapią.

   Pracując od wielu lat w zawodzie psychologa pozostaję w nurcie eklektycznym – łączę założenia różnych szkół psychoterapii, przy czym opieram swoją działalność na dwóch podstawowych filarach.

   Pierwszym z nich jest praca z klientem indywidualnym oraz jego najbliższymi, specjalizuję się w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Dokładam wszelkich starań, aby w miłej atmosferze udzielić skutecznej i profesjonalnej pomocy.

   Drugim filarem jest współpraca z instytucjami. Są to przede wszystkim placówki edukacyjne, domy pomocy społecznej, sąd, prokuratura, korporacje i firmy prywatne, fundacje pozarządowe, domy dziecka i wojsko.

   Wypadkową i konsekwencją obu tych filarów było otwarcie w 2009 roku Ośrodka Psychologiczno-Edukacyjnego „Medivia”, firmy oferującej szkolenia, warsztaty, treningi oraz szeroki zakres pomocy indywidualnej, gdzie kadrę stanowi zespół wykwalifikowanych i uzdolnionych specjalistów.

   Tak szerokie spektrum działalności, skala i charakter zadań, jakie mam przed sobą wymaga ode mnie ciągłego dokształcania się i modernizowania podejścia, a także wykorzystywania różnych typów narzędzi i metod pracy.

   Mam nadzieję, że moja otwartość, elastyczność, ciekawość ludzi oraz główny cel, jaki sobie stawiam – poprawa jakości życia moim Klientom sprawi, że zachęcę Państwa do kontaktu ze mną i nawiązania współpracy.


   Kontakt:
   Medivia Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny
   ul. Franciszkańska 104/112 lok. 2
   tel. 791*577*784

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Zdrowie Publiczne
  • Psychoterapia uzależnień
  • Psychologia kliniczna
  • Terapia uzależnień
  więcej

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Medivia Ośrodek Psychologiczno - Edukacyjny

  Franciszkańska 104/112 lok. 2, Bałuty, 91-845 Łódź, łódzkie

  Relaksacja 100 zł
  Mediacje od 160 zł
  Coaching 100 zł
  Konsultacja diagnostyczna 100 zł
  Diagnoza psychologiczna od 100 zł
  Poradnictwo wychowawcze 100 zł
  Zajęcia stymulujące rozwój dziecka 100 zł
  Terapia par i małżeństw 100 zł
  Wizyty domowe od 160 zł
  Zwykła wizyta 100 zł
  Określanie preferencji zawodowych od 120 zł
  Doradztwo zawodowe 100 zł
  Terapia pedagogiczna 100 zł
  Arteterapia 100 zł
  Psycholog łódź 100 zł
  Zwykła wizyta
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Medivia Ośrodek Psychologiczno - EdukacyjnyUsługa: depresja

   Opinia o Pani psycholog rozchodzi się szybko.Jest świetnym diagnostą,
   nie mogłam trafić na lepszego psychologa - umie słuchać ludzi a to najważniejsze nigdy nie myślałam że kiedykolwiek będę mogła się przed kimś otworzyć a przed Panią Olą to zrobiłam.
   Ona posiada wielki dar słuchania a co z tym idzie pomocy!
   wdzięczna pacjentka

  • C

   Nie mam żadnych wątpliwości, że Pani Ola jest najlepszym psychologiem do jakiego można trafić! Spotkanie z nią to nie tylko rozmowa psychologiczna, nie tylko wsparcie, ale też niezwykła przyjemność głównie z powodu jej charakteru i energii jaką wokół siebie roztacza. Po każdym spotkaniu z nią po prostu chce się żyć, człowiek nie wiadomo jakim sposobem, jest uskrzydlony, zmotywowany i aż czasem trudno uwierzyć samemu sobie – uśmiechnięty. Nigdy bym nie przypuszczał, że tak wiele można komuś zawdzięczać. Pani Ola jest bardzo uważna, wnikliwa, ale kontakt z nią nie jest ciężkim przeżyciem, przeciwnie, czasem uspokaja, czasem zwraca uwagę na ważne rzeczy, które jakoś nie przychodzą do głowy, a czasem po prostu rozbraja swoją błyskotliwością. Polecam z całym przekonaniem, bo co chyba najważniejsze z Panią Olą nie pracuje się tylko samemu i z tym z czym sobie nie można poradzić, ale „załatwia się sprawy” też z tymi, z którymi na przykład ja sam nie potrafiłem już rozmawiać...

  • E

   Z depresją zmagałem się od wielu lat i odwiedziłem już kilku psychologów, niestety bez efektów. Do momentu aż odwiedziłem panią Aleksandrę. Z żadnym psychologiem nie udało mi się osiągnąć tego co z nią. Byłem wysłuchany, a co najważniejsze zrozumiany. Pierwszy raz mogłem powiedzieć swobodnie to co czuje i powoli odstawiłem leki antydepresyjne. Dzięki rozmowom i radom to z czym musiałem do niedawna walczyć stało się przeszłością, a w przyszłość w końcu spoglądam z nadzieją. Dziękuję.

  • S

   "Pani Ola jest niesamowicie przyjaznym i profesjonalnym psychologiem. Już pierwsza wizyta dała mi wiele do myślenia. Żyję świadomie i pokonałem gnębiące mnie lęki. Dzięki spotkaniom nauczyłem się jak się nie stresować i nabrałem olbrzymiej pewności siebie. Bardzo się cieszę że skorzystałem z jej pomocy. Polecam"

  • K

   Jak najbardziej polecam. Dzięki pomocy pani psycholog odzyskałam silę do życia. Potrafi wczuć się w pacjenta i zrozumieć jego emocje. Odzyskałam spokój i równowagę wewnętrzną jakiej od dawna poszukiwałam. Pozdrawiam i polecam.