Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy w trakcie specjalizacji w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia DomMed

Pani Doktor była pierwszym lekarzem, do którego się zwróciłem i okazało się to świetnym wyborem! Leczenie pod okiem Pani Aleksandry trwa już około pół roku. Od pierwszej wizyty można było liczyć na wsparcie, słowa otuchy i szczere zrozumienie. Dzięki takiemu podejściu nastąpiło wiele zmian w moim życiu w bardzo szerokim zakresie. Na chwilę obecną czuję ogromną poprawę, a już tym bardziej po opuszczeniu toksycznego środowiska pracy. Wreszcie jestem pełen energii, dobrego humoru, nowych pomysłów i chęci do działania.
Można powiedzieć, że jest to lekarz godny zaufania, podchodzący do pacjentów z dużą dozą empatii i serdeczności, jak i jeden z tych posiadających kręgosłup moralny. Każda wizyta jest przeprowadzana bardzo dokładnie, można liczyć na szczegółowy wywiad, w skrócie: pełen profesjonalizm! Cieszę się z takiego wyboru i gorąco polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia DomMed depresja

Pani doktor potrafiła naprawdę wysłuchać i zdiagnozować moje problemy, a dzięki temu tak dobrać leki, że wreszcie pierwszy raz od długiego czasu czuję poprawę. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Gorąco polecam panią doktor, szczególnie tym, którzy boją się otwierać przed obcymi. Ciepła, zainteresowana problemem, pomocna i wzbudzająca zaufanie. Nie podchodzi do pacjenta rutynowo. Dziękuję za pomoc, wiem że jestem w dobrych rękach.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja

U Pani doktor byłam już kilka razy. Wdrożone przez nią leczenie przynosi widoczne i odczuwalne efekty, samopoczucie znacznie lepsze. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej. Spokojna, wyrozumiała i empatyczna osoba. Zdecydowanie polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja

Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wysłuchała ze zrozumieniem, a co najważniejsze tak dobrała mi leki, że czuję że powracam do zdrowia. Dziękuję za fachową pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Leczę od kilku lat depresję. Pani Doktor podeszła do mnie z wielkim zrozumieniem i wyrozumiałością, wykazała duża chęć wsparcia i pomocy. Jest bardzo uważna i wnikliwie słucha, dzięki czemu podjęła decyzję o zmianie leków, co sprawiło, ze moje samopoczucie znowu się bardzo poprawiło. Wspiera i doradza w taki sposób, by faktycznie pomóc, w jakże trudnym, leczeniu duszy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania