Adres

Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice
Dietetyka Medyczna Online

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Karta płatnicza, Płatność ratalna

Moje doświadczenie

O mnie

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - 21 LAT DOŚWIADCZENIA. Dietetyk Medyczny, Psychodietetyk, Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemo...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice

150 zł

Dietetyka Medyczna Online


Konsultacja psychologiczna


Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice

200 zł

Dietetyka Medyczna Online

Pozostałe usługi

Dietoterapia


Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice

599 zł

Dietetyka Medyczna Online


Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice

100 zł

Dietetyka Medyczna Online


Psychoterapia


Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice

200 zł

Dietetyka Medyczna Online


Warsztaty dietetyczne


Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice

Brak informacji o cenie

Dietetyka Medyczna Online


Warsztaty psychologiczne


Dietetyk Psycholog Polska Niemcy Holandia Wielka Brytania, Gliwice

Brak informacji o cenie

Dietetyka Medyczna Online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Lokalizacja: Dietetyka Medyczna Online dietoterapia

Od wielu lat utrzymywałem stałą wagę - otyłość, około 100 km przy 168 cm wzrostu. Dzięki kontaktowi z panią Olą udało mi się wdrożyć nowy sposób odżywiania, myślę, że na trwale zmieniłem podejście do jedzenia. Konsultacji telefoniczne, przez whatsApp, maila pozwalają przechodzić przez zmiany nie tracąc czasu na dojazd do dietetyka, czekanie w poczekalni itp. Po trzech miesiącach waga spadła do 84 kg, poprawiło się ciśnienie i ogólne samopoczucie. Sama Pani Swierkosz (Banaszkiewicz) jest bardzo fachowa, ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać prostymi słowami. Ma dar łagodnej perswazji, który sprawia, że człowiek zaczyna stosować dietę wiedząc po co to robi i jak to robić z głową. Ogólnie bardzo polecam usługi Pani Swierkosz (Banaszkiewicz), choć nie są może tanie, ale o cenach każdy, kto wejdzie na jej stronę internetową się dowie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Od dzieciństwa mam problemy z nadwagą i otyłością. Próbowałam wielu diet i odwiedziłam wielu lekarzy i dietetyków z nadzieją, że mi pomogą w schudnięciu. Niestety, z czasem uznałam, że nigdy nie pozbędę się dodatkowych kilogramów. Do czasu, kiedy postanowiłam spróbować metody żywieniowo-psychologicznej pani Aleksandry. Nie tylko dużo schudłam, ale też poprawiło się moje zdrowie, mam lepszą cerę, włosy i nastawienie do życia. Konsultacje telefoniczne i online to dla mnie wygoda i możliwość kontaktu w wygodnych dla mnie warunkach i porach. Bardzo polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ola to rzeczowa i konkretna a zarazem bardzo sympatyczna osoba.Jestem w trakcie odchudzania i po dwóch pierwszych miesiącach pracy z nią osiągnęłam zachwycające mnie efekty. Zasze mam dokładnie opisane i wytłumaczone plany żywieniowe, w połączeniu z sesjami psychologicznymi daje wszystko to czego oczekiwałam przy współpracy z nią. Czuje, że jestem w dobrych rękach i to mnie dodatkowo motywuje do pracy nad sobą. Doby specjalista.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm, specjalista z sercem. Panią Olę poznałam i zaufałam jej juz 10 lat temu- wtedy pomogła zmienić nawyki żywieniowe i zrzucić zbędne 15kg. Ponad pol roku temu wsparła mnie programem żywieniowym dedykowanym kobietom w ciąży- dzieki indywidualnemu podejściu ja i córka czułyśmy sie swietnie przez cały czas ciąży. Z pewnością moge polecić każdemu, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i spróbować zdrowego i smacznego jedzenia oraz poprawić jakos swojego życia i zdrowia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka Medyczna Online nadwaga

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią dietetyk ,stosując wszystkie sugestie schudłam 20 kilogramów


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Oli trafiłam drugi raz po ponad 10 latach.
Jestem w wieku w którym dużo trudniej kontrolować wagę. Pani Ola zajęła się mną nie tylko poprzez dietę ale co okazuje się bardzo ważne poprzez uświadomienie mi problemów które wpływają na moje zdrowie i motywowanie mnie do pracy nad nimi. Utrata wagi to proces długi z wzlotami i upadkami. Pani Ola czuwa nad tym aby upadków było najmniej i abym szybko wracała "do pionu". Jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości czy pytania Pani Ola cierpliwie mi wszystko wyjaśnia. Kontaktujemy się przez maila, skypa oraz telefonicznie. Godzina kontaktów jest zawsze dostosowana do czasu dogodnego dla mnie. Polecam Panią Olę jako bardzo dobrą dietetyczkę oraz doskonałą terapeutkę .
Róża


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka Medyczna Online nadwaga

Pani Aleksandra to ciepła i pełna empatii osoba. Umie słuchać i dopasowuje indywidualne zalecenia do pacjenta. Przyszlam do Pani Oli z 10kg nadwaga. I spora iloscia niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Dzięki zaleceniom pozbylam sie zbednego balastu a 2 m-ce i do dzis trzymam wage 59/60kg nawet po ciąży. W ciazy przytylam podrecznikowo 8kg które zeszły po.porodzie. dziękuję za pomoc wsparcie i madre podejście ktore zaprocentowalo zdrowa sylwetka i pieknym zyciem . z satysfakcja patrze w odbicie w witrynach sklepowych???? dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka Medyczna Online

Walczyłam z nadwaga córki przez kilka lat. Próbowałam różnych sposobów. Straciłam nadzieje. Wszystkie próby zakończyły sie porażka, a wręcz kilkoma kg więcej. Trafiłam do pani Oli, która objęła córkę profesjonalna opieka dietetyczna i psychologiczna. Trafie zdiagnozowała problem i pracowała nad nim na sesjach. Efekt to 16 kg mniej po 4 miesiącach i szczęśliwe dziecko. Nasze relacje z córka sie poprawiły. Polecam panią Olę zarówno jako wspaniała dietetyczkę jak i człowieka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka Medyczna Online niedoczynność tarczycy (Hashimoto)

Do Pani Aleksandry trafiłam po wielu próbach polepszenia swojego stanu zdrowia zmagając się z uciążliwą chorobą jaką jest Hashimoto. Przez wiele lat niezdiagnozowane i nieleczone przyczyniło się do znacznego pogorszenia mojego stanu. Nie miałam już sił na nic, a w szczególności na zmiany żywieniowe. Jednak po pół roku od zastosowania zmian żywieniowych stworzonych przez Panią Aleksandrę nie tylko w końcu nauczyłam się gotować, ale co ważne mam wrażenie, że choroba zupełnie odpuściła. Czuję się doskonale, mam przede wszystkim więcej energii, nie jestem senna, mam doskonałą cerę oraz włosy (w końcu przestały wypadać). Cienie pod oczami także zniknęły. Niewiarygodne, że zwykła (niezwykła!) dieta może zdziałać takie cuda. Efekt lepszy niż po użyciu specjalistycznych kosmetyków. Poprawa mojego zdrowia jest o 100%, w końcu można cieszyć się życiem, a aby osiągnąć taki efekt potrzeba było tylko tak niewiele wyrzeczeń. Od momentu przystąpienia do programu zmieniłam już także swoje nawyki żywieniowe, które mam nadzieję zostaną ze mną do końca życia.

Dodatkowo w międzyczasie borykałam się z uciążliwą wysypką na całym ciele. Alergolog przez 3 lata nie potrafił mnie wyleczyć, mój stan się pogorszył. Każdy lekarz zmiany skórne przypisywał również Hashimoto. Nic bardziej mylnego! Dwie wizyty na SOR oraz podawanie sterydów także pomagało na chwilę. Dzięki biorezonansowi teraz wiem, że była to candida i nietolerancje pokarmowe, a leczenie sterydami nie przyniosłoby efektu. W efekcie czego mogła rozwinąć się nawet sepsa.

Będę do końca życia wdzięczna Pani Aleksandrze za tak trafny dobór badań, które w końcu określiły przyczyny moich problemów.


A
Użytkownik zweryfikowany

Mieszkam poza Polską. Sesje z Aleksandrą Banaszkiewicz odbywam dość regularnie, co dwa tygodnie w systemie online. Już od pierwszej nie miałem żadnych złudzeń, jak duży i jak dobry wpływ mają one na moje życie. Ja dzisiaj i ja sprzed kilku miesięcy, to zupełnie inna osoba. Szczęśliwsza, spokojniejsza, odnosząca sukcesy zawodowe. Tematy, nad którymi pracowaliśmy dotyczyły przede wszystkim obszaru zdrowia i relacji. W obu zaszły duże zmiany na lepsze. Panią Aleksandrę, oprócz profesjonalizmu i konsekwencji w dotarciu do sedna wszystkich problemów, cechuje duża empatia wobec osoby, z którą pracuje. Człowiek w trakcie sesji czuje duże zrozumienie i brak jakiegokolwiek oceniania ze strony terapeuty. Najlepszą rekomendacją dla Pani Aleksandry Banaszkiewicz niech będzie fakt, że pomimo kilkunastu sesji i wielu wspólnie spędzonych godzin, wcale nie zamierzam przestawać i kończyć wspólnej pracy nad sobą. Z serca polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam chciałam bym schudnąć 10 kg bez efektu jojo do czerwca ( wakacji) waże 74 kg i mam 160 cm wzrostu czy ktoś mi pomoże ?

  Zapraszam do programu żywieniowo - motywacyjnego gdzie poza ciałem zmiana zachodzi również w myśleniu.

  Zapraszam na wizytę - Aleksandra Banaszkiewicz

  Aleksandra Maria Swierkosz ( Banaszkiewicz )

 • Witam. Czy pani poglądy na psychologie obejmują również aspekty ezoteryki ? Czy tematy channelingu i oobe w pani mniemaniu kwalifikują się jako choroba psychiczna ?

  Witam, obie nie kwalifikują się jako choroba psychiczna.

  Pozdrawiam - Aleksandra Banaszkiewicz

  Aleksandra Maria Swierkosz ( Banaszkiewicz )

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - 21 LAT DOŚWIADCZENIA. Dietetyk Medyczny, Psychodietetyk, Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemo...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Psychodietetyk
 • Onkologia kliniczna
Zobacz więcej