dr n. med.

Aleksandra Jodko

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Seksuolog

1 opinia +dodaj

Psycholog kliniczny, seksuolog. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych za zakresu seksuologii na UAM w Poznaniu. Aktualnie współpracuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G

  uratowała moje małżeństwo. ma niebagatelne poczucie humoru, nauczyła nas jak się rozumieć i rozmawiać. zgłosiliśmy się po 2 latach bez jakiejkolwiek bliskości, z decyzją o "chyba" rozwodzie. na prawdę wyciągnęła z nas co najlepsze.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog kliniczny, seksuolog. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych za zakresu seksuologii na UAM w Poznaniu.
  Aktualnie współpracuje z kliniką leczenia niepłodności, konsultuje również dla oddziałów ginekologicznych. Przez wiele lat związana z Poradnią Seksuologiczną i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego (jako psycholog-seksuolog), doświadczenie kliniczne zdobywała również w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na oddziale ogólnopsychiatrycznym (w charakterze psychologa-diagnosty).
  Od 2004 roku nauczyciel akademicki – na Wydziałach Psychologii USWPS i UW, współpracuje również z II Kliniką Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską. Autorka kilkunastu publikacji w pismach naukowych i popularnonaukowych.
  Biegła sądowa w sprawach cywilnych i karnych.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz European Federation of Sexology.

Specjalizacje

 • Seksuologia

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • Uniwersytetm im. A. Mickiewicza w Poznaniu