Adresy (3)

Skype, Face Time, Messenger,
Konsultacje ONLINE (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto
58 770.....

Konsultacja dietetyczna online

Terapia - Zaburzenia Odżywiania • 130 zł

Konsultacja online • 130 zł +1 więcej

Konsultacja terapeutyczna • 130 zł

ul. Rzeczypospolitej 4/75, Śródmieście, Gdańsk
Gabinet na Przymorzu (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto
58 770.....

Konsultacja terapeutyczna • 130 zł

Terapia - Zaburzenia Odżywiania • 130 zł

aleja Grunwaldzka 486, Oliwa, Gdańsk
NIE-MA-NIE (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
58 770.....

Terapia - Zaburzenia Odżywiania • 130 zł

Konsultacja terapeutyczna • 130 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Terapeuta zaburzeń odżywiania i dyplomowany dietetyk. Od 2013 roku pomaga osobom z bulimią i anoreksją wyjść z choroby. Pracuje w nurcie terapii sko...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I stopień
 • Akademia Dietetyki w Gdańsku
 • Uniwersytet SWPS w Sopocie kierunek Psychologia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja dietetyczna online


Skype, Face Time, Messenger,

Brak informacji o cenie

Konsultacje ONLINE


Terapia - Zaburzenia Odżywiania

130 zł


Skype, Face Time, Messenger,

130 zł

Konsultacje ONLINE


ul. Rzeczypospolitej 4/75, Gdańsk

130 zł

Gabinet na Przymorzu


aleja Grunwaldzka 486, Gdańsk

130 zł

NIE-MA-NIE


Konsultacja online

130 zł


Skype, Face Time, Messenger,

130 zł

Konsultacje ONLINE


Konsultacja terapeutyczna

130 zł


Skype, Face Time, Messenger,

130 zł

Konsultacje ONLINE


ul. Rzeczypospolitej 4/75, Gdańsk

130 zł

Gabinet na Przymorzu


aleja Grunwaldzka 486, Gdańsk

130 zł

NIE-MA-NIE

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet na Przymorzu terapia - zaburzenia odżywiania

Pani Ola to świetna terapeutka i dietetyk. Jest bardzo miła i serdeczna, dlatego córka od razu nawiązała z nią więź i otworzyła się. Otrzymała pomoc dzięki, której mogła szybko pokonać chorobę. Poza tym ułożyła nie tylko odpowiednią dietę, ale podała mnóstwo pysznych rozwiązań. Bardzo jej za wszystko dziękujemy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje ONLINE

Pani Ola jest niesamowitą terapeutką. Przed poznaniem jej długo szukałam pomocy, która dawałaby jakiekolwiek efekty, ale bezskutecznie. Podczas terapii z nią, poznawała mnie aby indywidualnie podejść do mojego problemu. Dla mnie dużo łatwiej, jako chorej osobie, było zaufać komuś kto w przeszłości także zmagał się z podobnym problemem. Zawsze miała ciekawe spojrzenie na pewne sprawy, robiąc ze mną różne zadania i zadając mi prace domowe, które dużo mi dawały w trakcie terapii. Pani Ola była dla mnie nie tylko, jakąś tam osobą z którą rozmawiałam przez internet, ale też kimś komu mogłam mówić o tym co czułam, co przeżywałam i z czym się zmagałam bez obawy, że zostanę oceniona. Jako osoba, pani Ola jest wielce inspirująca i kiedyś porównałam ją do „wulkanu pozytywnej energii”. Była dla mnie wzorcem w chorobie. Mogłam zadzwonić do niej w każdej chwili, gdy miałam jakiś problem, co dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Miałam ogromne szczęście, że mogłam z nią pracować i mam pewność, że bez niej proces mojego leczenia trwałby być może nawet i do dziś.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NIE-MA-NIE

Bardzo przyjemnie się rozmawia z Panią Aleksandrą. Podejście bardzo profesjonalne i indywidualne. Atmosfera bardzo przyjazna. Jestem bardzo zadowolona i czekam na kolejne wizyty :) Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje ONLINE konsultacja online

Pani Aleksandra jest bardzo sympatyczna i ma bardzo profesjonalne podejście do klijęta. Cała sesja skupiła się na mnie i tym co powoduje moje zaburzenia żywieniowe. Słuchając „ mojej histori” Pani Aleksandra zadawała tylko pytania, nie oceniając mnie w żaden sposób dzięki czemu wzbudziła we mnie zaufanie. To pozwoliło mi się otworzyć i zrozumieć jeden z faktorów który powoduje mój problem z dietą. Po sesji czułam dosłownie ulgę, bardzo polecam !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje ONLINE terapia - zaburzenia odżywiania

Pani Ola to terapeuta z bardzo dużą wiedzą. Pomogła zrozumieć mi moją chorobę. Przyczyniła się w dużym stopniu do tego, że znowu jestem sobą i mogą normalnie funkcjonować jak wcześniej. Jeszcze raz Pani dziękuję.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet na Przymorzu terapia - zaburzenia odżywiania

Pani Aleksandra wzbudza ogromne zaufanie. Oprócz miłej, przyjaznej atmosfety otrzymałam fachową, rzetelną pomoc.
Bardzo spodobało mi się całościowe podejście do mojego problemu, na poziomie psychiki i ciała. Czuć duże zainteresowanie ze strony Pani Aleksandry. Polecam serdecznie tego specjalistę!


K
Użytkownik zweryfikowany

Ola to najbardziej przyjazna, serdeczna i miła osoba. Była ze mną przez wiele trudnych chwil. Znalazłam w niej duże oparcie i pomoc. Myślę, że gdyby nie ona, nie byłabym tu gdzie jestem teraz. Forma konsultacji (online) jest bardzo wygodna, tym bardziej, że dzieli nas sporo km. Na Olę można zawsze liczyć, wyjaśnij, pomoże. Dodatkowo ma bardzo dużą wiedzę, którą cały czas rozwija i poszerza. Polecam z całego serca, każdemu!


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu mentoring - zaburzenia odżywiania

Długo się męczyłam z bulimią. Jestem szczęściarą, że natrafiłam na Panią Aleksandrę! Wyciągnęła mnie z tego mrocznego, negatywnego miejsca w którym byłam... pokazała drogę do światła, dała nadzieje i odpowiednie narzędzia, by rozwinąć w pełni swoje możliwości! Teraz w końcu żyje pełną piersią! Ogromnie polecam!


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Efyra Centrum Dietetyki i Szkoleń - siedziba BodyInvest Dieta kafelkowa (indywidualny stworzny zestaw 70 kart z posiłkami, można samodzielnie ukłożyć sobie dietę. Ile można niepowtarzających się dni zaplanować? - 4368 dni)

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy Panią Aleksandrą. Jest ona bardzo miłą i ciągle uśmiechniętą osobą, bardzo profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy i do wyzwania jakim było ułożenie diety dla mnie. Dieta kafelkowa, którą dla mnie przygotowała, okazała się rewelacyjnym rozwiązaniem. Nie lubię z góry narzuconych rozwiązań, więc klasycznie rozpisana dieta jest dla mnie męczarnią. Przy zaproponowanym przez Panią Aleksandrę rozwiązaniu, sam komponuję sobie jedzenie na cały dzień (korzystając ze zbioru potraw do wyboru). To dla mnie najlepsze rozwiązanie. Sama dieta ułożona jest w taki sposób, że już po kilku pierwszych dniach zacząłem odczuwać efekty zmian. Przestałem czuć się ociężały i bez energii, nie mam potrzeby dojadania słodyczami, waga ciała już lekko spadła. Po otrzymaniu diety mogłem liczyć na ciągłą pomoc Pani Aleksandry - czy to przy propozycjach wymiany niektórych produktów, czy przy rozwiewaniu moich wątpliwości.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani Aleksandra jest najlepszym dietetykiem, z którym miałam okazję współpracować. Przede wszystkim każdego klienta traktuje indywidualnie i szczegółowo dokonuje diagnozy jego rzeczywistych potrzeb. Dokładnie analizuje czego dana osoba oczekuje, na ile może sobie pozwolić, co będzie ja motywowało a co demotywowało. Bardzo ważne jest to, że oprócz rozpisywania diety p. Aleksandra prowadzi pacjenta przez cały proces, utrzymując z nim stały kontakt i reagując na bieżąco na jego potrzeby. Nie zapomina, że oprócz diety konieczna jest tez aktywność fizyczna dlatego współpracuje również z najlepszymi trenerami w Trójmieście. Jej indywidualne i profesjonale podejścia sprawia, że jej podopieczni czują się bardzo bezpiecznie i wiedzą, że są otoczeni najlepszą opieką. Dodam, że P. Aleksandra jest przede wszystkim bardzo skuteczna w swoich działaniach, a o to w tym wszystkim każdemu chodzi. Szczerze polecam współpracę, bo niestety mało już na rynku takich zaangażowanych osób we własna pracę, którzy niesztampowo traktują swoich Klientów, a do tematu podchodzą w kompleksowy sposób.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia odżywiania

  Mam problem ważyłam 90 kg a teraz ważę 60 kg. A mam wzrost 185

  Dzień dobry,
  To ważne, że obserwuje Pani swoje ciało. Fakt, że aktualny stan Panią martwi może być sygnałem do podjęcia pewnych kroków takich jak odwiedzenie terapeuty, psychiatry i dietetyka. Podejrzewa Pani zaburzenia odżywiania. To nie tylko chęć odchudzania i kontrolowania wagi ale i również problem z akceptacją siebie i swojego ciała.
  Z pomocą specjalistów można osiągnąć balans, zwłaszcza gdy jedzenie (lub głód) staje się katalizatorem dla powstających napięć emocjonalnych.
  Proszę nie zwlekać z decyzją leczenia, im dłużej odkładamy tym każda choroba się pogłębia.
  Proszę się nie poddawać!
  Pozdrawiam ciepło, Terapeutka Zaburzeń Odżywiania Aleksandra Dejewska

  Aleksandra Dejewska

 • jak radzić sobie z napadami głodu przy ciężkich treningach i dość niskim (2300kc) zapotrzebowaniu kcal? Brak bulimii, badania z krwi ok. Jakaś suplementacja?
  Kobieta 25 lat 72kg 170 cm wzrostu

  Dzień dobry,
  Doradzałabym wizytę u dietetyka. Oprócz dobrania kaloryczności liczy się odpowiednia ilość węglowodanów, białka, tłuszczy, witamin i minerałów.
  Im niższa kaloryczność tym większe będą napady głodu wynikające z deficytu kalorycznego.
  Dietetyk pomoże zbilansować dietę tak by mogła Pani dalej osiągać satysfakcjonujące wyniki ale i również zmniejszy się ilość napadów głodu.
  Pozdrawiam ciepło, Dietetyk Aleksandra Dejewska

  Aleksandra Dejewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Terapeuta zaburzeń odżywiania i dyplomowany dietetyk. Od 2013 roku pomaga osobom z bulimią i anoreksją wyjść z choroby. Pracuje w nurcie terapii sko...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I stopień
 • Akademia Dietetyki w Gdańsku
 • Uniwersytet SWPS w Sopocie kierunek Psychologia

Specjalizacje

 • Psychodietetyk
 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia
Zobacz więcej


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe