Adres

Gabinet online, Gliwice
Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Karta płatnicza, Płatność ratalna

Moje doświadczenie

O mnie

Aleksandra Banaszkiewicz - 20 LAT DOŚWIADCZENIA. Dietetyk Medyczny, Psychodietetyk, Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemowych, Life Coach. SPECJALIZA...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

150 zł


Gabinet online, Gliwice

150 zł

Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz


Dietoterapia

599 zł


Gabinet online, Gliwice

599 zł

Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz


Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

100 zł


Gabinet online, Gliwice

100 zł

Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz


Konsultacja psychologiczna

200 zł


Gabinet online, Gliwice

200 zł

Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz


Psychoterapia

200 zł


Gabinet online, Gliwice

200 zł

Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz


Warsztaty psychologiczne


Gabinet online, Gliwice

Brak informacji o cenie

Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz


Warsztaty dietetyczne


Gabinet online, Gliwice

Brak informacji o cenie

Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Oli trafiłam drugi raz po ponad 10 latach.
Jestem w wieku w którym dużo trudniej kontrolować wagę. Pani Ola zajęła się mną nie tylko poprzez dietę ale co okazuje się bardzo ważne poprzez uświadomienie mi problemów które wpływają na moje zdrowie i motywowanie mnie do pracy nad nimi. Utrata wagi to proces długi z wzlotami i upadkami. Pani Ola czuwa nad tym aby upadków było najmniej i abym szybko wracała "do pionu". Jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości czy pytania Pani Ola cierpliwie mi wszystko wyjaśnia. Kontaktujemy się przez maila, skypa oraz telefonicznie. Godzina kontaktów jest zawsze dostosowana do czasu dogodnego dla mnie. Polecam Panią Olę jako bardzo dobrą dietetyczkę oraz doskonałą terapeutkę .
Róża


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz nadwaga

Pani Aleksandra to ciepła i pełna empatii osoba. Umie słuchać i dopasowuje indywidualne zalecenia do pacjenta. Przyszlam do Pani Oli z 10kg nadwaga. I spora iloscia niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Dzięki zaleceniom pozbylam sie zbednego balastu a 2 m-ce i do dzis trzymam wage 59/60kg nawet po ciąży. W ciazy przytylam podrecznikowo 8kg które zeszły po.porodzie. dziękuję za pomoc wsparcie i madre podejście ktore zaprocentowalo zdrowa sylwetka i pieknym zyciem . z satysfakcja patrze w odbicie w witrynach sklepowych???? dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz

Walczyłam z nadwaga córki przez kilka lat. Próbowałam różnych sposobów. Straciłam nadzieje. Wszystkie próby zakończyły sie porażka, a wręcz kilkoma kg więcej. Trafiłam do pani Oli, która objęła córkę profesjonalna opieka dietetyczna i psychologiczna. Trafie zdiagnozowała problem i pracowała nad nim na sesjach. Efekt to 16 kg mniej po 4 miesiącach i szczęśliwe dziecko. Nasze relacje z córka sie poprawiły. Polecam panią Olę zarówno jako wspaniała dietetyczkę jak i człowieka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz niedoczynność tarczycy (Hashimoto)

Do Pani Aleksandry trafiłam po wielu próbach polepszenia swojego stanu zdrowia zmagając się z uciążliwą chorobą jaką jest Hashimoto. Przez wiele lat niezdiagnozowane i nieleczone przyczyniło się do znacznego pogorszenia mojego stanu. Nie miałam już sił na nic, a w szczególności na zmiany żywieniowe. Jednak po pół roku od zastosowania zmian żywieniowych stworzonych przez Panią Aleksandrę nie tylko w końcu nauczyłam się gotować, ale co ważne mam wrażenie, że choroba zupełnie odpuściła. Czuję się doskonale, mam przede wszystkim więcej energii, nie jestem senna, mam doskonałą cerę oraz włosy (w końcu przestały wypadać). Cienie pod oczami także zniknęły. Niewiarygodne, że zwykła (niezwykła!) dieta może zdziałać takie cuda. Efekt lepszy niż po użyciu specjalistycznych kosmetyków. Poprawa mojego zdrowia jest o 100%, w końcu można cieszyć się życiem, a aby osiągnąć taki efekt potrzeba było tylko tak niewiele wyrzeczeń. Od momentu przystąpienia do programu zmieniłam już także swoje nawyki żywieniowe, które mam nadzieję zostaną ze mną do końca życia.

Dodatkowo w międzyczasie borykałam się z uciążliwą wysypką na całym ciele. Alergolog przez 3 lata nie potrafił mnie wyleczyć, mój stan się pogorszył. Każdy lekarz zmiany skórne przypisywał również Hashimoto. Nic bardziej mylnego! Dwie wizyty na SOR oraz podawanie sterydów także pomagało na chwilę. Dzięki biorezonansowi teraz wiem, że była to candida i nietolerancje pokarmowe, a leczenie sterydami nie przyniosłoby efektu. W efekcie czego mogła rozwinąć się nawet sepsa.

Będę do końca życia wdzięczna Pani Aleksandrze za tak trafny dobór badań, które w końcu określiły przyczyny moich problemów.


A
Użytkownik zweryfikowany

Mieszkam poza Polską. Sesje z Aleksandrą Banaszkiewicz odbywam dość regularnie, co dwa tygodnie w systemie online. Już od pierwszej nie miałem żadnych złudzeń, jak duży i jak dobry wpływ mają one na moje życie. Ja dzisiaj i ja sprzed kilku miesięcy, to zupełnie inna osoba. Szczęśliwsza, spokojniejsza, odnosząca sukcesy zawodowe. Tematy, nad którymi pracowaliśmy dotyczyły przede wszystkim obszaru zdrowia i relacji. W obu zaszły duże zmiany na lepsze. Panią Aleksandrę, oprócz profesjonalizmu i konsekwencji w dotarciu do sedna wszystkich problemów, cechuje duża empatia wobec osoby, z którą pracuje. Człowiek w trakcie sesji czuje duże zrozumienie i brak jakiegokolwiek oceniania ze strony terapeuty. Najlepszą rekomendacją dla Pani Aleksandry Banaszkiewicz niech będzie fakt, że pomimo kilkunastu sesji i wielu wspólnie spędzonych godzin, wcale nie zamierzam przestawać i kończyć wspólnej pracy nad sobą. Z serca polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

dużo słońca w całym mieście....tak bym opisała osobowość Aleksandry. zaraza uśmiechem I radością. sesja dotyczyła braku pracy, niemoznosci znalezienia swojej drogi zawidowej a w efejcie mojej relacji z mama. czuje teraz wielka ulgę I o dziwo minęły juz chyba że 3 tyg nie poklocilam się z mama ani razu A to już duze osiągnięcie. poza tym nie przejmuje się już uwagami mojej mamy, nie wytraca mnie z równowagi ale też moja sesja wpłynęła na jej zachowanie .... zrobiła się bardziej spokojna, mniej namolna I jakaś taka nawet miła...A to ważne dla mnie bo teraz mieszkamy razem od listopada do stycznia. dziękuję za piękną sesję...A szczególnie za zwrocenie mi uwagi na moja ucieczke z Polski i od toksycznej matki i odciecie sie od zasobow ... patrzę teraz na to zupełnie z innej perspektywy .... z ulgą I lekkością


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dziękuję pani Aleksandrze za trafne rozpoznanie problemu, to się nazywa strzał w 10. poruszenie emocji z którymi nie chcemy się konfrontować, spychamy w dalekie zakątki pamięci, wyparte traumy.
Rozpoznanie to pierwszy krok, następne to pokazanie przez p.Aleksandrę metody co z tym zrobić jak zobaczyć problem,jak z nim pracować tak żeby uzdrowić np.relację, czasami potrzebny jest tzw."kop". Praca ze sobą to każdy dzień w teraz. P. Aleksandra jest cudowna, w delikatności Swej daje mocne sposoby działania, bieg przez góry.
Polecam serdecznie
Majka Słonecka


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz otyłość

Bardzo dobry to stanowczo za mało by ocenić Panią Olę tutaj należy się celujący z wykrzyknikiem.

Po 30 latach walki z nadwaga i otyłością dopiero Pani Ola znalazła prawdziwe przyczyny mojej otyłości i stosując się do jej wskazówk i jadłospisów zacząłem wyrzucać zbędny balast.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowe & Terapia Systemowa Aleksandra Banaszkiewicz Inny

Do gabinetu Pani Aleksandry trafiłam z insulinoopornością i sporym bagażem nadmiaru kilogramów. Byłam ospała i bez energii. Odpowiednio dobrana dieta i wsparcie psychologiczne sprawiły że, po 4 miesiącach jest mnie mniej o 14 kilogramów. Czuję się zdrowsza i pełna energii. Gorąco polecam Panią Aleksandrę to bardzo dobry dietetyk.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam Panią Aleksandrę jako bardzo dobrego dietetyka. Posiada dużą wiedzę na temat odżywiania, potrafi dobrać dietę oraz motywować do pracy. Jadłospisy przygotowane przez Panią Olę są smaczne ale czasochłonne. Dieta wymaga nowej organizacji życia i samozaparcia ale naprawdę warto. Dzięki dobranej diecie w ciągu 4 miesięcy schudłam 18 kg. Wspaniale się czuję, rozpiera mnie energia i nie mam bóli głowy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam chciałam bym schudnąć 10 kg bez efektu jojo do czerwca ( wakacji) waże 74 kg i mam 160 cm wzrostu czy ktoś mi pomoże ?

  Zapraszam do programu żywieniowo - motywacyjnego gdzie poza ciałem zmiana zachodzi również w myśleniu.

  Zapraszam na wizytę - Aleksandra Banaszkiewicz

  Aleksandra Banaszkiewicz

 • Witam. Czy pani poglądy na psychologie obejmują również aspekty ezoteryki ? Czy tematy channelingu i oobe w pani mniemaniu kwalifikują się jako choroba psychiczna ?

  Witam, obie nie kwalifikują się jako choroba psychiczna.

  Pozdrawiam - Aleksandra Banaszkiewicz

  Aleksandra Banaszkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Aleksandra Banaszkiewicz - 20 LAT DOŚWIADCZENIA. Dietetyk Medyczny, Psychodietetyk, Dyplomowany Terapeuta Ustawień Systemowych, Life Coach. SPECJALIZA...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Psychodietetyk
 • Onkologia kliniczna
Zobacz więcej