lek.

Aleksander Maleszka

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
60 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Kierownik Pracowni Endoskopii Szpitala Średzkiego. - Specjalista z zakresu chorób wewnętrznych - Specjalista z zakresu gastroenterologii -… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście AUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Lekarz godny polecenia kompetentny potrafi słuchać pacjenta przeprowadźa szczegółowy wywiad profesjonalnie podchodzi do badań krótki czas oczekiwania

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście AUsługa: WZJG

  Pierwsza wizyta, ale chyba takiego lekarza szukałem: otwarty umysł+udział w nowych programach leczenia chorób przewlekłych zamiast mówienia, że się nie da albo zapisywania leków bardziej wyniszczających niż pomagających. Wygląda na to, że faktycznie interesuje się stanem pacjenta, łączy fakty, słucha bez przerywania a jeśli mu się coś nie podoba to grozi palcem:) Najważniejsza jest jednak skuteczność, a to się okaże wkrótce.

 • V
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście AUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Godny polecenia lekarz potrafi słuchać i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobry kontakt oraz krótki czas oczekiwania na wizytę. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora.Jestem bardzo zadowolony z jej przebiegu.Pełen profesjonalizm ,miła atmosfera,pełna nadziei diagnoza, to prawie jak połowa wyleczenia.Kilka naście dni wcześniej Pan doktor wykonał u mnie badania kolonoskopii jelita grubego .Przebiegło ono idealnie (z funduszu) mając już doświadczenie z innych lecznic mogę powiedzieć ,że to było mistrzostwo świata.Kontakt z Panem doktorem to takie miodzio.Dziękuje.

 • M
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście AUsługa: problemy gastryczne

  Lekarz godny polecenia ,kompetentny,potrafiący słuchać pacjenta.Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad odnośnie dolegliwości i zażywanych leków.Myślę że pomoże mi na moje dolegliwości. Maria

 • M
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście A

  Wizyta w Pracowni Endoskopii była moją pierwszą i na pewno ostatnią. Byłem poddany gastroskopii i kolonoskopii jednocześnie. P. Maleszka potraktował mnie obcesowo, wywiad, o ile można to tak nazwać, przeprowadzony był pobieżnie i bez zainteresowania ze strony lekarza. Przed zabiegami nie otrzymałem żadnej informacji wprowadzającej. Po ich wykonaniu brak jakiegokolwiek komentarza. Jestem rozczarowany podejściem lekarza do pacjenta i zdecydowanie nie polecam do korzystania z jego usług.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście AUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Wrażenia z mojej pierwszej wizyty są jak najbardziej pozytywne,zainteresowanie pacjentem i jego problemami a do tego profesjonalne podejście mam nadzieje pomoże mi z moimi problemami gastrycznymi.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście AUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Lekarz godny polecenia w 100%. Spokój i pełen profesjonalizm to jedne z wielu zalet dr Maleszki.
  Niezwykle skrupulatnie przeprowadza wywiad z pacjentem oraz słucha. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Szuka przyczyny choroby. Pacjent może mu w pełni zaufać. Nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji, potrafi dać światełko w tunelu. Nie pozostawia pacjenta "bez opieki".
  W pełni polecam.

 • J
  Lokalizacja: Szpital Średzki - Pracownia Endoskopowa - wejście AUsługa: przewlekłe biegunki

  Opinia moich rodziców o doktorze.Lekarz z powołania kompetentny,miły, potrafi słuchać i odpowiadać na pytania.Wypytuje szczegółowo o przebyte choroby,zleca badania,szuka przyczyny choroby.Krótki czas oczekiwania na wizytę i badania.Polecam

 • P

  Jedna z lepszych wizyt u lekaza jakie odbyłam. Bardzo duża kultura osobista, zainteresowanie pacjentem, spokój, ogromna chęć pomocy ze strony lekarza. Polecam!

Pytania pacjentów (175)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.
  Kierownik Pracowni Endoskopii Szpitala Średzkiego.
  - Specjalista z zakresu chorób wewnętrznych
  - Specjalista z zakresu gastroenterologii
  - Specjalista z zakresu endoskopii diagnostycznej i zabiegowej przewodu pokarmowego ( gastroskopia, kolonoskopia, polipektomia endoskopowa, opaskowanie żylaków przełyku, PEG ).
  Zabiegi przeszczepu flory jelitowej ( FMT ) - zabiegi wykonywane są po kwalifikacji pacjenta w Pracowni Endoskopii Szpitala Średzkiego

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby