Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Podwale 36A pok.2, Stare Miasto , Wrocław
Gabinet Lekarski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Powstańców Śląskich 2-4, Krzyki , Wrocław
Centrum Medyczne Enel-Med - Arkady Wrocławskie

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept Niedoczynnosc tarczycy, insulinoopornosc

Niestety jestem zawiedziona po wizycie. Nic nowego nie uslyszalam. Odstawienie lekow przy wyrzutach insuliny, zamiast zastapic innymi. Dieta jest stosowana od prawie roku, ale to za malo. Brak wsparcia od strony lekarza i zainteresowania.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept cukrzyca u dziecka

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Gdy rozpoznano w grudniu 2017 r. u syna cukrzycę typ 1 mieliśmy to szczeście trafić na dr Basiaka. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu udało się nam nad wszystkim zapanować. Służy pomocą nawet poza godzinami pracy. Dziękujemy.


J
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz? Bardzo dobry, ale przede wszystkim jest wspaniałym, zaangażowanym czlowiekiem w swoją pracę. Poznaliśmy się z dr Basiakiem na komisji sądowej i bez wahania zaproponował nam aby nasza córka została jego podopieczne, ponieważ u nas była leczona w dość kontrowersyjny sposób. Ja w swoim zyciu nigdy sie spotkalam takiego czlowieka! Zycze kazdemu zeby mial szanse na opieke pod takimi skrzydłami. Dopiero teraz po trzech latach czujemy sie bezpieczni o zdrowie i zycie naszej corki:)


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, zajmuje się naszą córą właściwie od urodzenia bo trafiliśmy do niego jak Mała miała 7 dni. Potrafi wyłapać rzeczy których nie zauważył "nasz"pediatra. Dodatkowo często jako stali pacjenci mamy u niego rabaty pomimo prywatnych wizyt
Szczerze polecam Pana dr Basiaka


G

rzeczowy konkretny i naprawde z dużą wiedzą,leczy mojego syna od sześciu lat,zdobył moje zaufanie


G

Bardzo dobry Endokrynolog. Od siedmiu lat leczy naszą córkę w klinice Endokrynologii i są wspaniałe efekty. Polecam jako specjalistę.


D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem w trakcie leczenia dającego doskonałe rezultaty. Dotychczas lekarze szukali przyczyn zupełnie nie tam gdzie trzeba. Pan Doktor z samego opisu moich dolegliwości zdiagnozował przyczynę, którą potwierdziły zlecone badania. Lekarz z doświadczeniem, z bardzo konkretnym, rzeczowym i życzliwym podejściem do pacjenta. Polecam serdecznie!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pacjentką Pana Doktora zostałam trzy lata temu i moim zdaniem to właśnie Jego zaangażowanie, a także wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem, poprawiły moje samopoczucie oraz jakość życia. Podczas każdej wizyty poświęcał mi odpowiednią ilość czasu, cierpliwie słuchał, kiedy mówiłam o moich dolegliwościach, wykazywał przy tym ogromny spokój i takt. Dzięki trafnym diagnozom i zleceniu odpowiednich badań pomógł mi pokonać problemy, z którymi zmagałam się od wielu lat.
Dziś mam pewność, że jestem pod opieką lekarza, któremu zależy na moim zdrowiu.
Osoby, którym poleciłam Pana Doktora jako rzetelnego specjalistę, również cenią sobie Jego troskliwą i solidną opiekę.
Zawsze podziwiałam mądrych ludzi, a dr n. med. Aleksander Basiak jest dla mnie właśnie takim człowiekiem.
Nie jestem w stanie wyrazić słów wdzięczności za okazaną pomoc i troskę, a tym bardziej ich napisać.


W
Użytkownik zweryfikowany

Uważam P.Doktora za bardzo kompetentnego i rzeczowego.Bardzo nam pomógł,był miły i poświecił tyle czasu ile potrzeba do postawienia odpowiedniej diagnozy...gabinet to nie miejsce na pogaduszki!!!Polecam z czystym sumieniem


Z

Lekarz z z dużym spokojem i wiedzą. Spokojnie i uważnie wysłuchał tego co miełam do powiedzenia. Wytłumaczył jakie są podejrzenia i jakie w związku z tym należy wykonać badania. W trakcie wizyty kontrolnej szczegółowo omówił wyniki, wyjasnił wątpliwości. No i jeszcze jedno - II wizyta bezpłatna :)
Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz