Dr n. med.

Ahmed Elsaftawy

Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej, Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: lifting piersi

  Jestem po liftingu piersi z zastosowaniem implantów. Lepszego lekarza nie mogłam sobie wymarzyć. Doktor bardzo kompetentny, wykazujący duże zainteresowanie swoim pacjentem także po operacji. Efekt zabiegu przecudowny.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zastępca Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Replantacji Kończyn, Chirurgii Ręk i Mikrochirurgiii Szpitala im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, Chirurg ręki i Członek Głównego Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Jeden z niewielu eurpejskich specjalistów chirurgii ręki w Polsce, autor i współautor wielu publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz wielu prezentacji na polskich i zagranicznych kongresach, z dużym doświadczeniem w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej kończyn górnych w tym replantacji kończyn. Jeden z niewielu chirurgów na Dolnym Śląsku zajmujących się artroskopią nadgarstka. Autor nowych procedur i operacji w zakresie chirurgii nadgarstka. Członek wielu towarzystw polskich i zagranicznych.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Choroby

  • ból rąk
  • torbiel galaretowata
  • zespół cieśni
  • przykurcz Dupuytrena
  • choroby stawów
  • palec trzaskający
  więcej

  Usługi

  CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej

  Ul. Dąbrowskiego 36a, lok. 1U-2U, Krzyki, 50-457 Wrocław, dolnośląskie

  Konsultacja ortopedyczna 100 zł
  Zespół cieśni nadgarstka 1 200 zł
  Choroba de quervaina 1 000 zł
  Przykurcz dupuytrena od 500 zł
  Zwykła wizyta
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  73 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: lifting piersi

   Jestem po liftingu piersi z zastosowaniem implantów. Lepszego lekarza nie mogłam sobie wymarzyć. Doktor bardzo kompetentny, wykazujący duże zainteresowanie swoim pacjentem także po operacji. Efekt zabiegu przecudowny.

  • U
   Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej

   Jestem po zabiegu Lipifilling-dr Ahmed Elsaftawy to lekarz z powołania! Potrafi podejść do pacjenta i jego problemu indywidualnie. Człowiek o wielkim sercu i czyniący cuda. Niespodziewałam sie tak ogromnych efektów, zabieg przerósł moje oczekiwania. Przemiła opieka,życzliwi ludzie i swietny specjalista dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Lekarz ,któremu w 100% można zaufac. Sympatyczny, kulturalny czlowiek dla którego praca to pasja. Ula C.

  • P
   Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: chirurgia jednego dnia

   Pana Doktora znalazłam zupełnie przez przypadek(przeglądając Instagram). Długo nie musiałam się zastanawiać nad umówieniem wizyty pomimo, że odległość od domu do kliniki to jakieś 350km.. zdjęcia "przed i po", które zobaczyłam, przekonały mnie w 100%. Pierwsza wizyta jak i późniejsze kontrole przebiegały bardzo sprawnie, na każde zadane pytanie dostawałam konkretną odpowiedź. Doktor Ahmed jest bardzo empatyczną osobą. Nie patrzy na pacjenta jak na szybki zarobek tylko jak na drugiego człowieka. Do każdego zwraca się indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Zabieg trwał krótko, przbiegł bardzo sprawnie. Od początku do końca pobytu w klinice byłam dopilnowana należycie. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania! Życzę każdemu żeby mógł kiedyś spotkać takiego specjaliste jakim jest Doktor Elsaftawy. Lekarz z powołania (a takich teraz coraz mniej). Jeżeli będę musiała wybierać na pewno wrócę do Chiroplastici. Jak dla mnie numer 1!

  • Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: palec butonierkowaty

   Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i empatii u doktora Ahmeda Elsaftawy. To trzeci ortopeda do którego zwróciłam się o pomoc z palcem butonierkowatym. Nie ograniczył się jedynie do diagnozy jak poprzednicy lecz zastosował skuteczne leczenie, zapewnił rehabilitację na miejscu. Podjął błyskawiczna decyzję o leczeniu mimo zadawnionego urazu ( 8 tygodni po urazie torebki stawowej i ścięgna prostownika palca). Tym samym uratował mnie przed niepełnosprawnością na którą skazywał mnie nasz system ochrony zdrowia oferując kwalifikacje do zabiegu operacyjnego po 9 miesiącach od urazu.Porażka! Bardzo dziękuję za pomoc doktorowi i całemu zespołowi Chiroplastyka.. Maria Kozanka

  • Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: Inny

   Doktor Ahmed Elsaftawy to znakomity specjalista. Posiada wszechstronną wiedzę z dziedziny chirurgii i ortopedii. Cechuje go ogromna empatia, chęć pomocy i zrozumienia dla ludzkiego cierpienia. Podjął się trudnego leczenia kciuka lewej ręki mojego męża. Według wcześniejszych opinii innych lekarzy, palec nadawał się do amputacji. Ogromna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie Pana doktora sprawiły, że palec został uratowany. Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi i z czystym sumieniem polecamy innym pacjentom.

  • Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: Inny

   Robiłam duży zabieg-wypełnianie własnym tłuszczem twarzy i piersi. Sam zabieg i opieka- super!!!
   Nie wzięłam przez cały czas rekonwalescencji i po żadnych leków :)
   Po zabiegu, regularna kontrola i fachowa pomoc , jeśli nawet tylko nam się wydaje że coś nie tak. Ja zawsze wrócę do tego konkretnego lekarza i miejsca- super opieka, ludzie i personel. Myślę teraz o okolicach oczu...............

  • L
   Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: konsultacja chirurgiczna

   w mojej opinii Pan Dr Ahmed Elsaftawy to bardzo dobry, wszechstronny specjalista. Imponuje wiedzą oraz potrafi ją przekazać w zrozumiały dla pacjenta sposób .Naprawdę świetny fachowiec i zabrzmi kolokwialnie ale po prostu dobry człowiek .Efekty leczenia bardzo dobre. Szczerze polecam /dziękuję !
   Łukasz M

  • Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: operacja ręki

   Dr Ahmed to prawdziwy fachowiec. Ma świetne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie potrafi wyjaśnić na czym polega problem przy czym bardzo się w to angażuje. Jestem 2 tygodnie po operacji łokcia, w którym złamana kość tkwiła przez 12 lat. Pan Doktor zoperował moją rękę, która zaczyna wracać do zdrowia i okres rehabilitacji również przebiega bardzo dobrze. Polecam Serdecznie Dr Ahmeda ludziom, którzy zmagają się z poważnymi urazami. Fachowa pomoc oraz opieka jest tu gwarantowana.

  • I

   Jestem tydzień po operacji nadgarstka. Ostatecznego efektu jeszcze nie mogę w pełni ocenić, ale z całej dotychczasowej opieki jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest przemiły i wie co robi, pacjent może czuć się spokojny i dobrze zaopiekowany. Profesjonalne i ciepłe podejście to dla niego podstawa.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Na razie oceniam konsultację, następna wizyta planowana na styczeń. Konsultacja jak najbardziej ok - na moje pytania dostałam konkretne odpowiedzi i zalecany sposób dalszego działania. Doktor też miał kilka dobrych pytań do mnie świadczących o holistycznym podejściu.