dr n. med.

Ahmad Thabit Sinjab

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
217 odwiedzin w ciągu 30 dni

Studia Medyczne ukończyłem w 1993 r na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po ukończeniu stażu podyplomowego dostałem stypendium Ministra Zdrowia z zakresu Chirurgii Ogólnej I stopnia,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Guz wątroby

  Bardzo dobry chirurg onkolog.
  Trafiłam do pana doktora z powodu guza na wątrobie .
  Guz był zlokalizowany w trudno dostępnym miejscu.
  Podczas pobytu w szpitalu miałam bardzo dobrą opiekę ze strony pana doktora jak i całego personelu.
  Pan doktor ma życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta.
  Jasno określa stan zdrowia i dalsze rokowania.
  Życzyłabym sobie żeby więcej było takich specjalistów.
  Dziękuje serdecznie doktorowi za wszystko.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Sinjab to lekarz kompetentny, miły, który traktuje pacjenta z szacunkiem, działa szybko i pewnie. Skrócił nam termin oczekiwania na zabieg do kilku dni, mimo, że tego dnia miał już zapisanych 50 innych pacjentów. Zależy mu na leczeniu pacjenta!

 • P

  Lekarz ze spokojem wysłuchał historii choroby, wnikliwie zapoznał się z dokumentacją, szczegółowo wyjaśnił jak ją rozumieć, jak należy ją interpretować - z takim czymś chyba jeszcze nigdy się nie spotkałem. Było to bardzo cenne. Lekarz rozważył wspólnie różne rozwiązania jak postępować dalej z chorobą nowotworową. Szczerze określił stan zaawansowania choroby i zaproponował swoje wsparcie w dalszym leczeniu. Gorąco polecam.

 • K
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: całkowite wycięcie tarczycy

  Bardzo dobry lekarz. Fachowiec, który zna się na swojej pracy, a do tego stale podnosi kwalifikacje i poszerza wiedzę.
  Podejście lekarza do pacjenta mogę okreslić jako bardzo uprzejme.
  Doktor wyciął mi całą tarczycę. Tuż po wybudzeniu nie miałem problemu z mówieniem. Co więcej, zabieg zrobił w sposób na tyle fachowy, że 2 tygodnie po operacji sam jestem zaskoczony dobrym wyglądem blizny.

  Szczerze mogę polecić tego lekarza.

 • R

  Trafiłem do Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku na chemię po operacji na nowotwór. Okazało się, że potrzebny jest dodatkowy zabieg chirurgiczny i tym sposobem trafiłem na Doktora Ahmada Thabita Sinjaba, który podjął się mnie zoperować przy moim słabym sercu i zatorowości płuc. Pokierował mnie do kardiologa, gdzie wszystkie badania były zrobione w błyskawicznym tempie i rezultatem było założenie filtra przeciw zakrzepowi. Na tą wizytę czekałam zaledwie kilka dni i zostałem obsłużony na bardzo wysokim poziomie. Za klika dni miałem już skomplikowaną operację, wykonaną przez Dr Sinjaba-jedno cięcie, a wykonane trzy zabiegi. Profesjonalna opieka, sprzęt na światowym poziomie, a przede zaangażowanie personelu medycznego i ich wielkie serca do wykonywanej pracy. Jestem pod pełnym wrażeniem opieki zarówno na Intensywnej Terapii jak i oddziale. Dr Sinjab przychodził do mnie po operacji kilka razy dziennie, sprawdzał na bieżąco moj stan, rozmawiał ze mną. Dr okazał się świetnym fachowcem, bardzo przyjaznym i opiekuńczym człowiekiem. Doktor Sinjab to prawdziwy anioł, jestem bardzo wdzięczny Doktorowi za to, że mnie zoperował, wykonał tak skomplikowaną operację i jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję.

 • Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: rak jelita grubego

  Chciałam bardzo serdecznie podziękować dr. Sinjabowi który operował mojego tatę. Wyrwał go z rąk raka jelita grubego gdy wszyscy traciliśmy już nadzieję. Cudowny człowiek. Przesympatyczny człowiek. Kochany . Z sercem. Bardzo dziękuję zarówno jemu jak i całemu personelowi szpitala w Otwocku. Cudiwni ludzi.

 • B
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Podziękowanie za profesjonalne wykonanie poważnej operacji, za troskliwą opiekę medyczną, za indywidualne, ciepłe i życzliwe podejście do pacjenta. Po prostu - bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek, dodający sił i otuchy.
  Pacjent Leszek S.

 • P

  Wspaniały lekarz, dzięki swojej dociekliwości i dokładności podarował mojej mamie dalsze życie. Konkretny i dobrze znający się na tym co robi. Lekarz na 6. Oby więcej było takich specjalistów.

 • M

  Dr. Sinjab pomógł mi już tyle razy w życiu że nawet ciężko mi to zliczyć. Jestem chyba jednym z jego najstarszych pacjentów...Zawsze pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta.
  Dziękuję Doktorze
  Pacjent Maciek.

 • S

  najgorsza choroba przy Tym LEKARZU nie jest najgorsza staje się zwykłą chorobą , z którą wraz z Adamem można sobie poradzić :) Wyjądkowa osobowaość , urodził się chyba po to aby pomagać , pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia Medyczne ukończyłem w 1993 r na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po ukończeniu stażu podyplomowego dostałem stypendium Ministra Zdrowia z zakresu Chirurgii Ogólnej I stopnia, uzyskując w 1997 roku tytuł specjalisty I stopnia.

  Od 1997r do 2009 r: pracowałem w Szpitalu Klinicznym nr 1 im. dr A. Jurasza i UMC w Toruniu oraz CM w Bydgoszczy, początkowo w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń, gdzie w 2001r. zdobyłem specjalizację II stopnia z zakresu Chirurgii Ogólnej, następnie w 2007r. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej zdobyłem tytuł specjalisty transplantologii klinicznej.

  Tytuł Dr nauk med. uzyskałem w Katedrze i Zakładzie Farmakologii i Terapii W 2003r. Od 2009r. pełniłem funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Urazowej Szpitala Powiatowego We Wyrzysku a od 2010 r Funkcję Dyrektora Medycznego. W tym czasie oddelegowany byłem do Centrum Onkologii w Bydgoszczy gdzie specjalizowałem się z zakresu Chirurgii Onkologicznej a egzamin końcowy zdałem w kwietniu 2015r. uzyskując tytuł Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej. Aktualnie pracuję w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock na Oddziale Chirurgii Onkologicznej.

  Posiadam ponad 23 letnie doświadczenie w Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej , moim celem jest rzetelne i profesjonalne podejściem do wszystkich pacjentów.
  Wykonuję wszelkie operację z w zakresie Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, a w szczególności nowotworów przewodu pokarmowego (metodą otwartą, jak i laparoskopową), nowotwory piersi oraz resekcję zmian nowotworowych z wątroby (gdzie posiadam kilkunastu letnie doświadczenie w tym zakresie).

  historia zawodowa:

  2016r.-do teraz: Starszy Asystent: Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej / ECZ Otwock.
  2010r.-2015r.: Dyrektor do spraw medycznych Szpitala Powiatowego w Wyrzysku
  2009r.-2015r.: Ordynator Oddziału Chirurgicznego z Pododdziałem Urazowym
  2011r.-2012r.: Vice Prezes Zarządu Szpitala Powiatowego w Wyrzysku
  2010r.-2014r.: Kierownik Poradni Chirurgicznej Szpitala Powiatowego w Wyrzysku
  2000r.-2009r.: Starszy Asystent w Klinice Transplantologii i Chirurgii Ogólnej, Szpitala Klinicznego nr 1 im. Dr Jurasza w Bydgoszczy ul. C. Skłodowskiej 9.
  1997r.-2000r.: Asystent w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, Szpitala Klinicznego nr 1 im Dr Jurasza w Bydgoszczy ul. C. Skłodowskiej 9.
  1995r.-1997r.: stypendium ministerialne z zakresu chirurgii ogólnej I0 w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, Szpitala Klinicznego nr 1 im Dr Jurasza w Bydgoszczy ul. C. Skłodowskiej 9.
  1993r.-1995r.: Staż podyplomowy - WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY ul. Chodkiewicza 44, 85-667 w Bydgoszczy

  kursy :

  2017r. - Skleroterapia kompresyjna: diagnostyka, kwalifikacja, metody leczenia / Nasmed.
  2015r. - Kurs z zakresu laparoskopowej resekcji nowotworów jelita grubego / Centrum Onkologii.
  2010r. - Ukończenie kursu w dziedzinie Bhp.
  1998r.-2000r. – Gastroenterologia / Dwuletni Program Dydaktyczny /„Postępy w Gastroenterologii” / Organizator- Polskie Towarzystwo Gastroenterologii
  1999r. - Chirurgia laparoskopowa / Centrum szkoleniowo badawcze Akademii Medycznej w Warszawie / Organizator- Towarzystwo Chirurgów Polskich.
  1999r. - Kurs USG / Organizator- polskie towarzystwo ultrasonograficzne. Zakład Diagnostyki Obrazowej drugiego wydziału lek. Akademii Medycznej w Warszawie.
  1999r. - Kurs Ratowników Drogowych.

  certyfikaty:

  Bardzo liczne Certifikaty uczestnictwa we zjazdach i kongresach PTCH i PTCHO oraz PTT.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Transplantologia kliniczna

Edukacja

 • 04.2015 Ukończenie specjalizacji z chirurgii onkologicznej – Centrum egzaminów medycznych w Łodzi. Uzyskanie tytułu : specjalista w dziedzinie chirurgii onkologicznej. Dylom No
 • 06.2010 Ukończenie studia po dyplomowe .Uniwersytet Medyczny im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu- Wydział nauk o zdrowiu. Podyplomowe Studium Zarządzanie w Opiece Zdrowotnej. Nr dyplomu 1318/2010.
 • 10.2007 Ukończenie specjalizacji z zakresu Transplantologii Klinicznej. Centrum egzaminów medycznych w Łodzi. Uzyskany tytuł: Specjalista w dziedzinie Transplantologii Klinicznej. Nr dyplomu
 • 04.2003 Uzyskanie stopienia naukowego doktora nauk medycznych w zakresie medycyny nadany uchwałą rady wydziału lekarskiego akademii medycznej im L Rydgiera w Bydgoszczy. tytuł pracy: farmakologiczna analiza działanie imidazolu i kurary na mięśniówkę prążkowaną szczura.
 • 04.2001 Ukończenie specjalizacji z chirurgii ogólnej II stopień. Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Nr dyplomu
 • 04.1997 Ukończenie specjalizacji I0 z Chirurgii ogólnej. Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej Bydgoszcz. Tytuł Chirurg Ogólny -pierwszy stopień . Dyplom nr 421
 • 11.1993 Ukończenie studia medyczne. Akademia Medyczna w Bydgoszczy im L- Rydygiera (dawna nazwa), UMK w Toruniu Collegium Medicum imienia Ludwika Rydgiera w Bydgoszczy (nowa nazwa). Uzyskany tytuł : Lekarz Medycyny . Dyplomu nr 571.
więcej

Publikacje

 • Imidazole-incluced contraactility of vascular smooth muscle cells on the presence of U-73122,ODQ,indomethacin in and nitronidazole. Autorzy:Michał Wycinski, Grzegorz Grześk , Bartosz Malinowski,Elżbieta grześk, Ahmad Thabit Sinjab, Marek Krzyżanowski, Agnieszka Michalska, Dorota Bylina, Janusz Dzięcioł, Katarzyna Szadujkis-szadurska.Anna Czeczuk. Polish Journal od Veterenary sciences 2013:16,2,s.293-297.
 • Recurrent Basal cell carcinoma in Patient treated by cryotherapy. Jornoual of Pakistan Assocation of Dermatologistists 2013,23(4): 436-439. autorzy: Piotr Brzeziński, Jacek Andruszkiewicz, Ahmad Thabit Sinjab,Anca Chiriac.
 • The influence off calcium and magnesium ions of the interactions of phenylephrine with alpha-adrenoreceptors in the vas deferens. Journal of pharmacology&pharmacy .44(suppl.):219.1992; Autorzy: Sinjab Ahmad Thabit,Berghleh Osama, Nasrullah Almuetaz Bellah, Abdulazizi Ahmad, Szadujkis-Szadurski Leszek.
 • wczesne wyniki resekcji anatomicznej tkanki wątrobowej u chorych ze zmianami ogniskowymi. Autorzy:Maciej Słupski,Wojciech szczęsny,Stanisław Dąbrowiecki,Sinjab Ahmad Thabit,Jerzy Tujakowski. 59 zjazd towarzystwa chirurgów polskich.Bydgoszcz, 22-25 IX 1999.s. 136.
 • Farmakologiczna analiza działania imidazolu i kurary na mięśniówką prążkowaną szczura. Autor Sinjab Ahmad Thabit. Wydawnictwo : Bydgoszcz 2003, 78k;II.tab.
 • Down regulation of G protein-coupled receptors by sodium nitroprusside and 8Br-cGMPin smooth muscle cells of rate and human vas deferens and rat tail astery. Autorzy:Grzegorz Frześk,Leszek Szadujkis-Szadurski, Grześk Elżbieta, Gałaj Andrzej,Thabit Ahmad Sinjab ,Alicja Abramczyk,Marek Krzyżanowski. Źródło: Kardiol.Pol.2002T.57supl.2s225.
 • Early adverse reactions after vaccination aganist influenza ill people. Autorzy:Gałaj Andrzej,Grzegorz Grześk,Arkadiusz Kuziemski,Leszek Szadurski-Szadujkis,Elżbieta Grześ,Thabit Sinja Ahmad. Zródło:W:10Th International Congress on infectious Diseases.Singapore, B.m.,2002)s.45.
 • Objawy nie pożądane u przewlekle chorych po szczepieniu przeciwko grypie. Autorzy:Andrzej Gałaj, Grzegorz Grześk,Arkadiusz Kuziemski, Leszek Szadujkis-Szadurski,Sinjab Ahmad Thabit. Źródło: Pol.MerkuriuszLek.2002T.12nr72s.496-499. Źródło: Pol.MerkuriuszLek.2002T.12nr72s.496-499.
 • Wartość ultrasonografii Laparoskopowej w ocenie resekcyjności guzów wątroby. Autorzy: Maciej Słupski, Zbigniew Włodarczyk, Stanisław Dąbrowiecki,Wojciech Szczęsny, Sinjab Ahmad Sinjab, Arkadiusz Kuziemski,A. Pacholska. Źródło:Pol.Przegl.Chir. 2003T.75nr8s.723-735.
 • Farmakologiczna analiza działania imidazolu i kuraru na mięśniówkę prążkowaną szczura. Autorzy: Sinjab Ahmad thabit. Źródło: ANN.Acad.med.Bydg.2004T. 18Nr5 s.93-94.
 • Odmiany anatomiczne tętnic nerkowych u dawców zmarłych oraz metody zespoleń tętnic-ocena w materiale własnych. Autorzy:Zbigniew Włodarczyk.Sinjab Ahmad Thabit,M.dobróchowska,E May,Grzegorz Meder. Źródło: W:7 Konferencja Naukowo Szkoleniowa polskiego towarzystwa tranplantacyjnego”Nawrót Choroby Podstawowej w przeszczepionym narządzie”. Gdańsk-22-23 IV 2004./B.m.,2004/P-1.
 • NO and thromboxane A2 modulate pulmonary pressure after ischemia and intestinal reperfusion. Autorzy.M Słupski, Katarzyna Szadujkis-Szadurski,Ahmad thabit Sinjab.Rafał Szadujkis-Szadurski,Leszek Szadujkis-Szadurski,Zbigniew Włodarczyk,Anna Andruszkiewicz. Źródło: VII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, Wisła Poland,12-14 V2005./B.m,2005/P150.
 • Nowotwory wątroby. Autorzy: słupski Maciej, Anna Gaweł, Sinjab Ahmad thabit. Źródło: Wybrane zagadnienie OnkologicZne wieku podeszłego. Bydgoszcz:UMK CM,2006s.59-67.
 • Odmiany anatmoiczne tętnic nerkowych u dawców zmarłych oraz metody zespoleń tętnic nerki przeszczepianej,ocena w materiale własnym. Autorzy:Słupski Maciej ,Włodarczyk Zbigniew, Sinjab Ahmad Thabit, Magdalena Dobróchowska,E. Maj, I. Piotrowiak. Źródło:Pol.Przeg. Chir. 2006T.78nr6s.682-689.
 • Nitric oxide and thromboxane A2 modulate pulmonary pressure after ischemia and intestinal reperfusion. M.Słupski,Szadujkis-Szadurska K.,R. Szadujkis-Szadurski,L.Szadujkis-Szadurski,Z,Włodarczyk,J,Andruszkiewicz,Ahmad Thabit Sinjab. Źródło: Transplant.Proc.2006 Vol.38.s 334-337.
 • Rak Piersi. Autorzy:R Beszczyńska- Oleś, A. Polak, Ahmad Thabit Sinjab. Źródło:W: wybrane zagadnienie onkologiczne wieku podeszłego.T1.Bydgoszcz:UMKCM,2006s.41-57.
 • Ocena ilości zwapnień w tętnicach wieńcowych u chorych ze schyłkową niewydolnością nerek. Autorzy:Zbigniew Serafin,Elżbieta nawrocka, Ahmad Thabit Sinjab, Katarzyna Laskowska, Lasek Władysław,Włodarczyk Zbigniew. Żródlo:XXXVIIIPolish Congres of Radiology.Bydgoszcz,23-26V2007.Abstracts Book.
 • Wpływ rozkład zwapnień w tętnicach wieńcowych na zmienność pomiarów u chorych ze schyłkową niewydolnością nerek i u chorych z chorobą niedokrwienną serca. Autorzy: Zbigniew Serafin. M. Marzec. Elżbieta Nawrocka, Sinjab Ahmad Thabit, Katarzyna Laskowska,Władysław Lasek,Zbigniew Włodarczyk. Źródło:Pol.J.Radiol.2007T.72suppl.1s.223.
 • Krioterapia jako leczenie alternatywne w rogowiaku kolczysto-komórkowym.doświadczenie własne. Autorzy:Sinjab Ahmad thabit.Piotr Brzezinski. Źródło:Dermatol.Prakt.2012T.4nr5s.31-35.
 • Krioterapia w chorobie Bowena. Doświadczenie własne. Autorzy Sinjab Ahmad Thabit.Brzeziński Piotr. Źródło:Dermatol.Prakt.2012T.4nr4s.17-22.
 • BCG-itis-opis przypadku. Autorzy:Brzeziński Piotr,Ahmad thabit Sinjab. źródło:Forum Med. Rozd.2013T.7nr1s.37-42.
 • Coronary artery distribution and interscan variability in end – stage renal and coronary heart disease patients. Autorzy: Zbigniew Serafin.Katarzyna Laskowska,Małgorzata Marzec, Ahmad Thabit Sinjab, Władysław Lasek, Zbigniew Włodarczyk. Źródło:Acta radiol. 2009 Vol.50 nr 3s.288-295.
 • Dermatology eponyms-sign-lexicon-(G). Autorzy:P. Brzeziński, Ahmad thabit Sinjab, E. Masferrer, P. Gopie, V. Naraysingh, T. Yamamoto, A . Rezaei – Matehkolaei, H. Mirhendi, C.A.Kauffman, A.B.Cankaya, A.Testa, M.do Rosario Rodrigues Sliva. Źródło:Our Dermatology .Online2013 nr 2 s.243-257.
 • Dermatology eponyms – sign – lexicon -(H). Autorzy: P. Brzezinski. L .Pessoa, V.Galvao, J.M.B.Lopez, U.p.Adaskevich,P.A.Niamba, M.Luzmi,K.Ohara,B.C.Harrington,S.M.Srinivasan,Ahmad Thabit Sinjab, C.M.Campbell.Źródło: Our dermatology Online 2013 nr 2 s. 130-143.
 • Dermatology eponyms – sign- lexicon-(I). P Brzezinski , I.. Hassan, A.Chiriac, Ahmad thabit Sinjab Źródlo: Our Dermatology Online 2013 nr 2 s. 256-259.;
 • Dermatology eponyms – sign – lexicon-(J). Autorzy: P. Brzeziński, A.Chiriac, C. Minsey, Ahmad Thabit Sinjab. Źródło:- Our Dermatol.Online 2013 nr 2s. 399-402.
 • Health recommendations for soktier.By doctor Benjamin RUSH. Autorzy: P.Brzezinski, Ahmad Thabit Sinjab. Źródło:Int.Rev.Aarmed Forces Med. Serv. 2013Vol.85 nr 3 s. 74-81.
 • Pityriasis rosea in 12-mounth-old-infant. Autorzy:P.Brzeziński,Ahmad thabit Sinjab. Źródło: Our Dermatology. Online 2013 nr 2 s. 119-122.
 • Piezogenic pedal nodules of young children and their parents(cached). Autorzy: P.Brzeziński, Karol kolatka,Ahmad thabit Sinjab,Marta Bury. Our Dermatology Online 2013.
więcej

Staże

 • Starszy Asystent: Oddział Chirurgii Ogólnej I onkologicznej - ECZ -Otwock.
 • Dyrektor do spraw medycznych szpitala powiatowego w Wyrzysku sp ZOO
 • Ordynator Oddziału Chirurgicznego Chirurgicznego z pododdziałem urazowym
 • Vice prezes zarządu szpitala powiatowego w Wyrzysku
 • Kierownik Poradni Chirurgicznej szpitala powiatowego w Wyrzysku
 • Szpital kliniczny nr 1 im Dr Jurasza w Bydgoszczy ul Skłodowskiej 9 : Klinika Transplantologii i Chirurgii Ogólnej - Starszy Asystent
 • Stypendium ministerialne z zakresu chirurgii ogólnej I0 Szpital kliniczny nr 1 im Dr Jurasza w Bydgoszczy ul M. Skłodowskiej 9 – Katedra i Klinika Chirurgi Ogólnej i Naczyniowej
 • Staż podyplomowy - WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY ul. Chodkiewicza 44, 85-667 Bydgoszcz
więcej

Choroby

 • chirurgia onkologiczna wątroby
 • wycięcie guza wątroby
 • częściowa resekcja wątroby (1 lub więcej segmentów)
 • krioablacja guzów wątroby
 • wycięcie guzka piersi, kwadrantu piersi
 • mastektomia prosta
 • mastektomia radykalna
 • biopsja węzła wartowniczego
 • biopsja aspiracyjna cienkoigłowa węzła, guza
 • biopsja grubo-igłowa
 • wycięcie guza tkanek miękkich
 • wycięcie nowotworu skóry z plastyką lub przeszczepem
 • wycięcie węzłów chłonnych pachy, pachwiny i pachwinowo-biod.
 • częściowe wycięcie tarczycy ,wycięcie płata tarczycy
 • całkowite wycięcie tarczycy
 • odcinkowe wycięcie jelita cienkiego, grubego, i odbytnicy
 • amputacja brzuszno-kroczowa odbytnicy
 • częściowa resekcja żołądka
 • całkowita resekcja żołądka z usunięciem węzłów chłonnych
 • plastyka przepukliny rozworu przełykowego – laparoskopowo
 • plastyka powłok brzusznych
 • wycięcie wyrostka robaczkowego metodą otwartą lub laparoskop.
 • wycięcie pęcherzyka żółciowego (Cholecystektomia)
więcej

Zdjęcia