Agnieszka Złotowska verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

Katarzyna Łycyniak
Katarzyna Łycyniak
Psycholog, Seksuolog, Biegły sądowy
Beniowskiego 37, Gdańsk
Z czystym sumieniem mogę polecić panią psycholog .Jest osobą ciepłą,otwartą i empatyczną.Dała mi poczucie bezpieczeństwa… więcej

Joanna Bachanek
Joanna Bachanek
Psycholog, Terapeuta
ul.Beniowskiego, Gdańsk
Pani Joanna uratowała mi życie :) Inteligentna, zaangażowana psycholog ze świetną intuicją. W bardzo krótkim czasie… więcej

Katarzyna Rosiak
Katarzyna Rosiak
Psycholog, Psychoterapeuta
ul. Pomorska 96, Gdańsk

Katarzyna Sędrowska
Katarzyna Sędrowska
Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
Leona Droszyńskiego 5/6, Gdańsk
Bardzo polecam! Kasia jest ciepłą i bezpośrednią osobą, przed którą można się otworzyć bez obawy o bycie ocenionym,… więcej

Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły
Aleksandra Błaszkiewicz-Okrągły
Terapeuta, Psycholog, Psychoterapeuta
ul. Słowiańska 34/1, Gdańsk
Ola jest wspaniałym, świetnie wyedukowanym terapeutą, jednocześnie bardzo ciepłą osobą z ogromną dozą empatii… więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Agnieszka Złotowska, jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt.
  Psychoterapia jest dla mnie drogą wiodącą do lepszego rozumienia siebie i innych. Umożliwia odkrywanie swoich potrzeb, wprowadzanie korzystnych zmian, poprawianie relacji z ludźmi. Jako terapeutka jestem towarzyszem w tej drodze, wspieram w szukaniu rozwiązań lepszych niż dotychczasowe. Cały ten proces prowadzi według mnie do pełniejszego życia zgodnie ze swoimi możliwościami, potrzebami i pragnieniami.

  Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Oferuję też konsultacje i terapię par oraz pomoc psychologiczną dla rodziców.
  Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Szpitalu Morskim w Gdyni, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, oddziale psychiatrycznym Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku, sopockim MOPS oraz w gabinecie prywatnym. Swoją pracę podaję regularnej superwizji.

  Zapraszam do spotkania i do gabinetu.


  Psycholog, psychoterapeuta, psychiatra - te zawody są często mylone lub łączone a różnią się. Ja jestem psychologiem i psychoterapeutą (zawód ten nazywanym jest też terapeutą). Poniższy opis może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru:

  Psycholog to osoba, która ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii. Korzystając z koncepcji psychologicznych oraz narzędzi takich jak testy, kwestionariusze, może przeprowadzać diagnozę, udzielać wsparcia i porad, prowadzić szkolenia. Same studia psychologiczne nie przygotowują natomiast do prowadzenia psychoterapii.

  Psychoterapeuta to osoba z tytułem magistra studiów (kierunek może być różny, to może być psychologia ale nie musi), która przeszła co najmniej 4-letnie specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii w wybranym przez siebie nurcie lub jest zaawansowana w takim szkoleniu. Takie szkolenie według europejskich standardów obejmuje m.in.: trening teoretyczny, wielogodzinny trening praktyczny, staż kliniczny, pracę pod superwizją, przejście własnej terapii, analizę swojej prcy jako psychoterapeuty. Celem szkolenia jest tworzenie umiejętności wspierania klienta w trwałym rozwoju osobistym i budowaniu satysfakcjonujących relacji z samym sobą i ze światem.

  Psychiatra to lekarz medycyny który wybrał psychiatrię jako specjalność podczas studiów. Zajmuje się on diagnozą i leczeniem zaburzeń oraz chorób psychicznych. Główną stosowaną metodą jest farmakoterapia. Może zalecić psychoterapię, wstawiać dokumenty świadczące o zdrowiu psychicznym. Studia z zakresu psychiatrii nie przygotowują do prowadzenia psychoterapii.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi

Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego Agnieszka Złotowska

Piastowska 54/5, 80-332 Gdańsk, pomorskie

Konsultacja psychoterapeutyczna 50min 120 zł
Psychoterapia indywidualna 50min 120 zł
Psychoterapia dzieci i młodzieży 50min 120 zł
Psychoterapia partnerska 60min 150 zł
Konsultacja dla rodziców 60min 150 zł
Wsparcie psychoonkologiczne 50min 120 zł
Interwencja kryzysowa 50min 120 zł

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Agnieszka Złotowska
Agnieszka Złotowska
Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
Gdańsk
Witam,
Sądzę, że najlepiej będzie jeśli sięgnie Pan po profesjonalną pomoc i uda się do psychoterapeuty. Uczucie zagubienia, skaczące ciśnienie, ciągłe przemęczenie, ścisk w gardle, lęk przed… Więcej

Brak opinii

Agnieszka Złotowska nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG