lek.

Agnieszka Zaleska-Gajek

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 97 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Doświadczenie zdobywałam w II Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatolo... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
  Doświadczenie zdobywałam w II Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii we Wrocławiu, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz na licznych kursach doskonalących i warsztatach praktycznych.
  Zapraszam na stronę internetową ginekologzaleska-gajek.pl.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • II Klinika Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii we Wrocławiu

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

  Od kilku lat chodzę do pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Nieważne, czy były to wizyty na NFZ czy prywatne pani doktor zawsze miała czas na wysłuchanie i rozwianie wątpliwości. Podchodzi kompleksowo do pacjenta dając takie też zalecenia (nie tylko leki ale też wspomina o diecie w konkretnej przypadłości). Poza tym jest bardzo miła i przyjazna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byla to moja pierwsza wizyta u pani Zaleskiej-Gajek i z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor.Jako jedyna ginekolog bardzo szybko zdiagnozowala mój problem z innej dziedziny,o ktorym wiedzialam,ale objawy wedlug mnie wskazywaly na problemy ginekologiczne.Wypisala odpowiednie leki,zleciła szereg badań i polecila odpowiedniego lekarza do moich schorzen.Jestem pod wrażeniem wiedzy pani doktor. Jesli zajdzie taka potrzeba, następna wizyta na pewno odbędzie się u p.Agnieszki Zaleskiej-Gajek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Jestem bardzo zadowolona z Pani Gajek.Bardzo szybko rozwiązała mój problem i dzięki niej szybko zaszłam w ciąże . Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor, zainteresowana pacjentem, dokładnie opowiada co robi, szczegółowo opowiada o rezultatach badań, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u doktor Agnieszki Zaleskiej- Gajek.

  Pani doktor rozwiała moje wszystkie wątpliwości w niezwykle profesjonalny sposób. Podczas wizyty, nie odczułam dyskomfortu ciszy w gabinecie. Pani doktor omawiała wszystko co sie dzieje na ekranie podczas badania usg, oraz przedstawiła swoje przemyślenia, ktore były podstawa do skierowania mnie na badanie krwi.

  Z cała pewnoscia moge powiedziec, ze, gdy bede musiała umówić sie na wizytę u specjalisty na pewno bedzie nią doktor Agnieszka Zaleska-Gajek.

  AU

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Myślałam, że przy tylu pozytywnych opiniach trafię do dobrego lekarza. Niestety, bardzo się pomyliłam.
  Początkowo wizyta zaczęła się pomyślnie, lecz w czasie jej trwania było tylko gorzej.. Samo badanie było bardzo nieprzyjemne, miałam wrażenie, że pani Doktor wcale nie próbuje być delikatna. Odniosłam wrażenie, że cała wizyta przebiegła "od niechcenia", doktor nie wykazywała najmniejszego zainteresowania. Niestety wiele z moich pytań zostało zbagatelizowanych, a od lekarza tej specjalizacji oczekuję fachowych i wyczerpujących odpowiedzi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor jest profesjonalna. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a pacjentka czuje się zaopiekowana. Pani Doktor odpowiada na wszystkie pytania
  Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą i miłym podejściem do pacjenta. Wszystko bardzo profesjonalne. Chętnie polecę innym pacjentom :)

 • K

  Po kolejnej wizycie u pani doktor jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, otwartość. Serdecznie polecam każdej kobiecie :)

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Polecam Panią Doktor, ponieważ jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Jest sympatyczna. Wszelkie wątpliwości co do stanu mojego zdrowia zostały rozwiązane.