lek.

Agnieszka Zaleska-Gajek

Ginekolog

134 opinie +dodaj

Umów wizytę 91 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Doświadczenie zdobywałam w II Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
  Doświadczenie zdobywałam w II Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii we Wrocławiu, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz na licznych kursach doskonalących i warsztatach praktycznych.
  Zapraszam na stronę internetową ginekologzaleska-gajek.pl.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
134 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, teraz jestem w drugiej i też do niej chodzę. Naprawdę polecam, przede wszystkim ze względu na wysokie kompetencje,rzetelne badanie i wywiad, inywidualne podejście. Pani doktor jest uprzejma i szczera, można jej zaufać.

 • S

  Doktor Agnieszka Gajek jest bardzo kompetentnym, delikatnym i wyrozumiałym lekarzem. Wzbudza zaufanie kobiet. Jako pacjentka wiem, że mogę przyjść do niej na konsultacje z każdym problemem, a ona zrobi wszystko, aby pomóc.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: antykoncepcja

  Wszystko przebiegło bardzo dobrze. Zero stresu. Każdą czynność Pani Doktor omawiała. Nie ma się czego bać

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: badanie ginekologiczne

  Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor odpowiada na zadane jej pytania w taki sposób, że wszystko jest zrozumiałe.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor jako pierwsza spośród lekarzy ginekologów, do których wcześniej trafiłam podeszła do mojego problemu przyczynowo. Wcześniej przez 10 miesięcy bezskutecznie szukałam pomocy, odwiedziłam kilka gabinetów i bardzo się męczyłam z moimi dolegliwościami. Zaczęłam już myśleć, że będę musiała pogodzić się z bólem, że "taka moja natura" i nie ma logicznego uzasadnienia dla objawów, które utrudniają mi życie. Wydałam bardzo dużo pieniędzy na leki, które przynosiły tylko tymczasową ulgę. Na szczęście koleżanka poleciła mi Panią doktor i po raz pierwszy od długiego czasu zaczęłam mieć nadzieję, że mój stan zdrowia wróci do normy.
  W trakcie wizyty, po zebraniu szczegółowego wywiadu i badaniu, Pani doktor postawiła wstępną diagnozę (co sprawiło mi ogromną radość, że w końcu znalazł się ktoś kto jest w stanie mnie wyleczyć!) i zleciła szereg badań, z którymi miałam zgłosić się na kolejną wizytę. Cierpliwie odpowiedziała na wszytskie moje pytania i przepisala leki. Po 2. wizycie, po konsultacji wyników i badaniu, zostałam skierowana do endokrynologa w celu wyjaśnienia znalezionych nieprawidłowości, które mogą wskażywać na rozwijającą się chorobę na tle hormonalnym. Wspomniana druga wizyta przebiegła w równie miłej atmosferze, Pani doktor rozwiała moje wątpliwości, po raz kolejny wykazała się dużą wiedzą, doświadczeniem i cierpliwością. Była uprzejma i wnikliwie mnie wysłuchała. Serdecznie polecam Panią doktor Zaleską-Gajek. Przy okazji bardzo Pani dziękuję za pomoc i podejście.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciepła, miła pani doktor. Widać jej zaangażowanie w pracę i troskę o pacjentki. Myślę, że będzie również idealna dla młodych dziewczyn na pierwszą wizytę.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W końcu udało mi się znaleźć dobrego ginekologa. Pani doktor z dużą uwagą przeprowadza wywiad, dopytuje o szczegóły, jeśli to koniecznie i patrzy na organizm jako całość. Samo badanie przeprowadzone profesjonalnie i delikatnie. Polecam serdecznie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Pani doktor chętnie odpowiada na każde pytanie. Badanie przeprowadzone delikatnie. Lekarz z powołania????

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: pierwsza wizyta ginekologiczna

  Kilka miesięcy temu wybrałam się do pani Zaleskiej-Gajek na moją pierwszą wizytę ginekologiczną. Panią doktor wybrałam z powodu bardzo pozytywnych opinii na tym portalu. Niestety wybór okazał się nienajlepszy. Sztuczna, sztywna atmosfera, która panowała w gabinecie podczas rozmowy to dla mnie ogromny minus, gdyż nie czułam się zbyt komfortowo. Samo badanie ok, tutaj absolutnie nie mam nic do zarzucenia. Niestety wyniku cytologii nie dostałam na maila do tej pory, mimo że dwa razy telefonicznie się o niego upominałam i pani, z którą rozmawiałam zapewniała mnie, że tego dnia mi go wyśle... Na pierwszą wizytę na pewno nie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Do gabinetu pani doktor trafiłam licząc na rozwiązanie problemu bolesnych miesiączek, a wybór mój uzasadniony był pozytywnymi opiniami znajomych, jak i użytkowników owego portalu. Niestety oprócz znacznego ubytku w zawartości portfela jak i łez, które towarzyszyły mi po opuszczeniu gabinetu, nie dostrzegłam innych następstw wizyty. Pomijając aspekt kilkuminutowego spóźnienia oraz sterylnie sztucznej atmosfery w poczekalni (za którą to nie sposób pani Zaleskiej winić), w czasie konsultacji odniosłam wrażenie, iż jestem tylko kolejną pacjentką w niewątpliwie napiętym grafiku pani doktor, a moja obecność nie przyciąga jej uwagi w najmniejszym nawet stopniu. Jeśli z pewnością mogę stwierdzić, że pierwsze wizyty u lekarzy są dla mnie stresujące, to niestety nastawienie pani doktor nie pomogło w rozwianiu moich niepewności, a wręcz je pogłębiło. Wizyta rozpoczęła się oczywiście od zebrania krótkiego wywiadu, podczas którego to poinformowałam lekarkę o depresji zdiagnozowanej u mnie niemal rok temu. O ile myślałam, że informacja ta będzie przydatna tylko w kontekście doboru leków (aby uniknąć jakichkolwiek potencjalnych reakcji niepożądanych) to niestety wspomniana wcześniej choroba stała się głównym punktem wizyty, do tego stopnia, że w pewnym momencie sama zapomniałam z jakim problemem przybyłam. Odniosłam wrażenie, że pani Zaleska pragnie udowodnić mi, że objawy depresji mylnie interpretuję (albo może interpretujemy, ponieważ diagnoza postawiona została przez lekarza psychiatrę, który po zebraniu zdecydowanie bardziej szcegółowego wywiadu, uznał farmakoterapię za konieczną) i tak naprawdę są one objawami niedoczynności tarczycy. Mimo zapewnienia pani doktor, że problemy z tarczycą zostały wykluczone po sierpniowych badaniach krwi, które nie wykazały żadnych anomalii mogących implikować problemy na tle endokrynologicznym, zaczęła ona naciskać na wykonanie szeregu badań i wizytu u endokrynologa (pominę rozwodzenie się nad faktem, iż bardzo dosadnie zaznaczyła ona u jakiego lekarza i w jakiej placówce powinny się przepisane badania odbyć). Zdaję sobie sprawę, że holistyczne podejście do pacjenta jest cechą wyróżniającą dobrego lekarza, jednak poczucie stygmatyzowania i odsuwania w dalszy kąt depresji, którego doświadczyłam podczas wizyty, jest dla mnie cechą jednoznacznie negatywną, odpychająca i odstraszającą przed umówieniem się na wizytę kolejną. Sumarycznie co prawda dostałam lek, który ma pomóc w zwalczeniu bolesnego miesiączkowania, jednak wrażenia zebrane podczas tej niedługiej wizyty skutecznie zniechęciły mnie do zakupu leku.
  Finalnie za krótką (10 minut), ale za to wysoce stresogenną wizytę musiałam zapłacić 200 zł, mimo iż cena na profilu lekarki jest o 50 zł niższa. Problem z którym przybyłam na wizytę nie został rozwiązany, a moja choroba została zbagatelizowana w sposób, którego nie spodziewałabym się po lekarzu profesjonaliście. Zdecydowanie nie polecam pani doktor.