Agnieszka Witucka

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
106 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od wielu lat pracuję jako dietetyk, bo taki właśnie zawód wybrałam. Nie kalkulowałam, czy warto, nie zastanawiałam się, czy to dobry wybór – po prostu to wiedziałam. Wiedziałam, że… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Klinika Dietetyka Gabinet Dietetyki & Coachingu

  Kolejowa 58, WIKAMED
  62-600 Koło, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Wizyta pierwsza: pomiar masy i składu ciała wraz z omówieniem wyników, wywiad zdrowotny, żywieniowy, przygotowanie propozycji menu od 200 zł
  Wizyta kontrolna: pomiar masy i składu ciała, analiza wyników od 100 zł
  Testy wodorowe - zaburzenia wchłaniania fruktozy od 100 zł
  Testy wodorowe - czas pasażu jelitowego od 100 zł
  Wizyta kontrolna: pomiar masy i składu ciała, analiza wyników, opcjonalnie przygotowanie propozycji menu od 200 zł
  Sesja coachingu od 150 zł
  Testy wodorowe - zaburzenia wchłaniania i/lub przemiany węglowodanów od 100 zł

  więcej

 • Klinika Dietetyka Gabinet Dietetyki & Coachingu

  Staszica 14 pok. 14 ,
  62-300 Września, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Wizyta pierwsza: pomiar masy i składu ciała wraz z omówieniem wyników, wywiad zdrowotny, żywieniowy, przygotowanie propozycji menu od 200 zł
  Wizyta kontrolna: pomiar masy i składu ciała, analiza wyników od 100 zł
  Zwykła wizyta
  Wizyta kontrolna: pomiar masy i składu ciała, analiza wyników, opcjonalnie przygotowanie propozycji menu od 200 zł
  Sesja coachingu od 150 zł
 • Klinika Dietetyka Gabinet Dietetyki & Coachingu

  Poznańska 116 , KOMED
  62-510 Konin, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Wizyta pierwsza: pomiar masy i składu ciała wraz z omówieniem wyników, wywiad zdrowotny, żywieniowy, przygotowanie propozycji menu od 200 zł
  Wizyta kontrolna: pomiar masy i składu ciała, analiza wyników, bez nowego menu od 100 zł
  Wizyta kontrolna: pomiar masy i składu ciała, analiza wyników, przygotowanie propozycji menu od 200 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta pierwsza: pomiar masy i składu ciała wraz z omówieniem wyników, wywiad zdrowotny, żywieniowy, przygotowanie propozycji menu

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowa analiza. Duża wiedza z zakresu żywienia. Polecam

  Agnieszka Witucka2017-10-09

  Dziękuję za opinię - teraz naszym najważniejszym zadaniem jest praca nad zmianą żywienia i osiągnięciem założonego celu :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Agnieszka jest przesympatyczną osobą. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, widać że zna się m tym co robi. Naprawdę serdecznie polecam

  Agnieszka Witucka2017-05-25

  Ślicznie dziękuję. Dołożę wszelkich starań, by wszystkie ewentualne wątpliwości znikały ze spotkania na spotkanie:)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Agnieszka jest elokwentna, uważnie słucha i odpowiada na wątpliwości. Można odnieść wrażenie że porady są spersonalizowane. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze. Myślę że trafiłam do dobrego specjalisty.

  Agnieszka Witucka2017-05-11

  Dziękuję:) Zawsze staram się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania i takie właśnie zaproponować:) Działamy zatem teraz dalej, by móc już wkrótce "świętować" Pani sukces!

 • Lokalizacja: Klinika Dietetyka Gabinet Dietetyki & Coachingu

  Po pierwszej wizycie u Pani Agnieszki wiem że sobie poradzę w swoim postanowieniu. Takiej rozmowy mi było trzeba. Pani Agnieszka to bardzo dobry dietetyk, umie słuchać a przede wszystkim ma coś takiego że daje energię do działania.

  Agnieszka Witucka2017-03-01

  Bardzo dziękuję za zaufanie! Jestem przekonana, że z taką determinacją i postanowieniem, nasza współpraca przyniesie spore minusy - oczywiście wyłącznie zbędnych kilogramów!:)

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyt i ich szybkich efektów. Pani Agnieszka jest przesympatyczną osobą, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, dzięki niej uczę się jak jeść zdrowo i nie głodzę się przy tym. Dietę którą otrzymałam jest bardzo smaczna, pozwala mi żyć normalnie bez dolegliwości. Zdecydowanie polecam!

  Agnieszka Witucka2016-03-04

  Bardzo się cieszę, że mogłyśmy się spotkać i tyle od siebie nawzajem czerpać:) Ja dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, Pani daje mi dużo pozytywnej energii kiedy widzę u Pani tyle radości, energii i uśmiechu:)

 • Zaczynałem w sierpniu 2015 od setki ( 100 kg ) . Teraz luty i jest 84 kg . Jest moc, jest siła i jest energia. Decyzja o pierwszej wizycie u pani Agnieszki była dokładnie przeanalizowana i przemyślana : sprawdziłem na forach i wśród znajomych opinie i sugestie o wszystkich dietetykach we Wrześni . A najważniejsze : o " zdrowym" podejściu do pacjenta !!!! I wiecie co ? Sprawdziło się !!!! Ona ( pani Agnieszka ) odpowie na wszystkie pytania , podpowie , wesprze. Podchodzi też do " sprawy " bardzo zdroworozsądkowo : nie ma totalnych zakazów , mogłem zmieniać pewne sprawy w zalecanym ( zapisanym ) jadłospisie i "eksperymentować" po konsultacjach - co jak się okazuje teraz po zakończeniu bardzo się przydaje. A najważniejsze, że jestem świadom jak, kiedy i co jeść !!!!!
  Dzięki.

  Agnieszka Witucka2016-02-26

  Panie Łukaszu - to ja powinnam podziękować przede wszystkim za to zaufanie do moich "metod" i odwagę w tym "kontrolowanym modyfikowaniu" moich rozwiązań i propozycji :) Najważniejsze, że po osiągnięciu celu ma Pan wiedzę, świadomość, zna i rozpoznaje swoje możliwości i wie co dalej z tym sukcesem kilogramowym zrobić:) Gratuluję!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Mawia się, że najtrudniejsze do zgubienia są ostatnie kilogramy, no i z drugiej strony - utrzymanie tego, co zadziało się wcześniej. Właśnie w takim momencie trafiłam do pani Agnieszki - po rekomendacji mojej znajomej. Jestem bardzo zadowolona, że "mój proces" przebiega pod tak fachową opieką, a jednocześnie jest w tym wiele ciepła, radości i serdeczności. Zdaję sobie sprawę, że mój obecny cel to nie tylko minusy w kilogramach, ale przede wszystkim przemiana w myśleniu, działaniu i coraz większa świadomość własnego ciała. Efekty są widoczne!!! Dziękuję :-)

  Agnieszka Witucka2016-02-18

  Dziękuję:)
  Z takim pozytywnym nastawieniem i chęcią osiągnięcia zmiany nie tylko w postaci ubywających kilogramów na tzw. "chwilę", ale przede wszystkim zmianą swoich nawyków - wypracowanie nowych czy wzmocnieniem dotychczasowych - sukces jest na wyciągnięcie ręki:) Działamy!

 • z Agnieszką znamy się już parę lat, wzbraniałam się długo , ale w końcu mnie dopadła >>>:) w pozytywnym słowa tego znaczeniu....tak solidnie działamy od września, ze skutkiem - 22 kg. na liczniku :) pamiętam trudne początki i wysyłane wieczorowo - nocnymi porami esemesy, że już nie dam rady...odpowiedź była zawsze i wsparcie i pomoc...WIELKIE DZIĘKI :) ....

  Agnieszka Witucka2016-02-17

  A mnie duma rozpiera jak widzę Twoją przemianę! Bo tak naprawdę to jest Twoja praca nad swoimi żywieniowymi "poczynaniami":), Twoje rozterki, Twoja walka ze słabościami - ale dzięki temu to jest Twój sukces! Teraz jest już z górki:) Ja dalej czekam na sms-y, jak tylko będziesz miała potrzebę je pisać:)
  Gratulacje!

 • Gorąco polecam!!! Współpracujemy razem juz prawie dwa lata i przez ten czas udało mi się schudnąć ponad 60 kg! Ta cyfra mówi chyba sama za siebie ;-):-) były wzloty i upadki, ale zawsze mogłam liczyć na fachowe wsparcie ze strony pani Agnieszki i ciepłe motywujące słowo. Przeszłam w swoim życiu wielu dietetyków, pani Agnieszka wyróżnia się profesjonalizmem, bardzo szerokà wiedzą i indywidualnym podejściem do klienta/pacjenta. Z pozdrowieniami Magda.

  Agnieszka Witucka2016-02-04

  Ten sukces to efekt naprawdę ciężkiej, czasami mozolnej pracy. Patrząc z boku widzimy tylko sukces, patrząc "od środka" na te lata naszej współpracy obie wiemy, ile kosztowało to wysiłku. Nic, co przyjdzie zbyt łatwo, nie jest tak bardzo warte podziwu i poczucia wielkiej satysfakcji! Pani Magda to wspaniała, zdeterminowana Kobieta, która osiągnęła już nie jedne sukces - i ten wynik ponad 60 kg mniej to jej spektakularna zmiana na zdrowsze życie:) Gratuluję!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  w czwartek 28,01,2016 byłam na pierwszej wizycie u pani Agnieszki ,szłam z mieszanymi uczuciami ale już po pierwszych kilku minutach stwierdziłam że to był dobry wybór pani Agnieszka uświadomiła mi że muszę być konsekwentna w swoich postanowieniach i dieta dietą ale ona sama choćby chciała mi pomóc to i tak nic na siłę nie zrobi .Wracałam po wizycie do domu tak podekscytowana że czułam się tak jakbym zostawiła w gabinecie parę kilo ,teraz czekam na następną może (znowu parę kg mi ubędzie ha ha) polecam wszystkim panią Agnieszkę

  Agnieszka Witucka2016-02-02

  Pan Barbaro - bardzo cieszę się, że wspólnie stawiamy teraz na najważniejszą dla Pani kwestię w pracy nad swoim żywieniem - pracę nad nawykami żywieniowymi. Ja dołożę wszelkich starań, by w tym Pani pomagać. Zaproponuję najlepsze rozwiązania - i tylko w Pani rękach pozostanie wdrożenie ich w życie. I w tym też będę mocno wspierać, aż osiągniemy pierwszy i każdy kolejny Pani sukces:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od wielu lat pracuję jako dietetyk, bo taki właśnie zawód wybrałam. Nie kalkulowałam, czy warto, nie zastanawiałam się, czy to dobry wybór – po prostu to wiedziałam. Wiedziałam, że chcę pomagać zrozumieć, że dieta to nie tylko kalorie, białka, tłuszcze i węglowodany lecz styl życia i model żywienia, który odzwierciedla nasze życie, emocje, potrzeby. Nie wystarczy przejść na drakońską, miesięczną dietę, by osiągnąć swój cel. Trzeba zrozumieć, jakie mechanizmy, emocje i pragnienia nami kierują. Tylko wtedy osiągniemy satysfakcję ze swojej zmiany i zwiększymy szanse na to, że będzie ona na stałe. To właśnie ta ZMIANA jest istotą „BYCIA NA DIECIE”.
  Z takim przesłaniem właśnie postanowiłam zostać Dietetykiem i Coachem.
  W codziennej pracy kieruję się zasadą szacunku, wyrozumiałości, empatii.
  Nie oceniam.
  Wspieram, wyjaśniam, słucham.
  Pomagam.
  By móc wykonywać swój zawód ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Technologii Żywności poznańskiej Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) - kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w zakresie Żywienie Człowieka oraz studia podyplomowe na kierunku Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu. Te dodatkowe umiejętności i kolejne doświadczenia pozwalają mi ciągle się rozwijać, szukać, tworzyć i realizować się po to, by móc niezmiennie oferować pełne wsparcie dietetyczne i coachingowe każdemu, kto szuka pomocy w moich poradniach.
  Dla podnoszenia swoich kwalifikacji cały czas uczestniczę w konferencjach naukowych z zakresu dietetyki i coachingu, szkoleniach i prelekcjach promujących zdrowy model żywienia. Chętnie spotykam się z młodzieżą i dziećmi podczas warsztatów, pogadanek dotyczących żywienia i odżywiania. Na co dzień współpracuję ze szkołami, firmami i fundacjami w zakresie promocji zdrowia.
  Łącząc swoją pasję, wiedzę dietetyczną i umiejętności coacha od wielu lat pracuję z pacjentami zawsze w sposób indywidualny, z pełnym oddaniem, empatią i wsparciem. Specjalizuję się głównie w problematyce otyłości, nadwagi i niedowagi oraz w żywieniu w wielu jednostkach chorobowych.
  Wiecej informacji znajdziecie Państwo na mojej stronie intrnetowej www.klinikadietetyka.pl

Edukacja

 • Akademia Rolnicza im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) - kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w zakresie Żywienie Człowieka
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu - coaching

Nagrody i wyróżnienia

 • 3. miejsce w Plebiscycie Dietetyk Roku 2017 Wielkopolska