mgr

Agnieszka Ważyńska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

1 opinia +dodaj

Psycholog kliniczny dziecka posiada uprawnienia pedagogiczne i wykształcenie plastyczne. W terapii zajmuje się zarówno dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Na co dzień pracuje jako psycholog… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Volta Klinika Psychiatrii

  Bardzo chciałam polecić Panią Agnieszkę wszystkim rodzicom. Bardzo pomogła mojemu zagubionemu, zbuntowanemu i z wieloma problemami wychowaczymi synowi. Jest cierpliwa, wyrozumiała, rozumie trudną młodzież i potrafi z nimi rozmawiać. Mój syn już sam chce zapisywać się na kolejne wizyty. Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog kliniczny dziecka posiada uprawnienia pedagogiczne i wykształcenie plastyczne. W terapii zajmuje się zarówno dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Na co dzień pracuje jako psycholog w Poradni Diagnostyczno -Terapeutycznej w Warszawie, prowadząc terapię wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci niepełnosprawnych i upośledzonych w warszawskim Domu Dziecka nr.15 W pracy z dziećmi wykorzystuje rytm i dźwięk a także różnorodne materiały plastyczne dostosowane do potrzeb i umiejętności dziecka (elementy muzyko i arteterapii). Pracuje metodami terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR); jest w trakcie procesu certyfikacji.
  TSR jest metodą pomocy psychologicznej stosowaną skutecznie w problemach z którymi zmagają się zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Wykorzystywać ją można w pracy z konfliktami, kryzysem, trudnościami w relacjach, problemami komunikacyjnymi,trudnościami w podejmowaniu decyzji, stanami depresyjnymi,doświadczaniem samotności i odrzucenia, załamaniem nerwowym, lękami. Polega na poszukiwaniu wraz z klientem optymalnego rozwiązania sytuacji. Realizacja celu wybranego przez klienta z pomocą terapeuty odbywa się poprzez metodę małych zmian, które łatwo jest wprowadzić w życie.
  Terapia metodami TSR koncentruje się na mocnych stronach pacjenta, jego zasobach, potrzebach i dotychczasowych osiągnięciach. Pozwala to osobie poszukującej pomocy przede wszystkim wzmocnić własne poczucie sprawczości oraz odnaleźć z pomocą terapeuty najlepszą strategię radzenia sobie ze zgłaszanym problemem.

Specjalizacje

 • Psychoterapia