lek.

Agnieszka Wawszczak

Pediatra

7 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 838 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, specjalistą w dziedzinie pediatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Szkolenie specjalizacyjne… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, specjalistą w dziedzinie pediatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Wołominie oraz w wielu warszawskich klinikach dziecięcych.
  Od lat pracuję z Małymi Pacjentami w podstawowej opiece zdrowotnej.


  Jestem pediatrą - nie tylko lekarzem chorób dzieci. Pediatra to przede wszystkim specjalista dbający o ich zdrowie i dobre samopoczucie :) , monitorujący przebieg rozwoju ,wychwytujący nieprawidłowości, dający wskazówki jak wspierać rozwój dziecka.

  Aktualnie pracuję w przychodni Mak Med w Wołominie , Kardio-Med w Markach
  oraz w prywatnym Gabinecie Pediatrycznym w Radzyminie

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Mak-Med

  Pani Doktor jest cudowna, po prostu wspaniała. Nigdy wcześniej nie poNaliśmy takiego lekarza, prawdziwe powołanie. Zawsze wita uśmiechem, wszystko dokładnie tłumaczy, rozwiewa wątpliwości rodziców. Ma super podejście do małych pacjentów. Córka lubi wizyty u Pani Doktor, chętnie daje się badać. To zasługa właśnie Pani Doktor, ponieważ kiedyś bała się, płakała, nie można było jej osłuchać. Pani Doktor swoim ciepłym głosem i uśmiechem przekonała ją do wizyt u lekarza. Wspaniały lekarz i Człowiek polecamy

  lek. Agnieszka Wawszczak2018-02-19

  Dziękuję Państwu. Przede wszystkim za zaufanie, które motywuje do pracy, do nauki, do rozwoju zawodowego. Jak tu się nie uśmiechać , nie da się :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest niesamowicie ciepłą i przyjazną osobą, którą lubią dzieci. Zawsze przeprowadza dokładny wywiad, wysłuchuje wszystkich wątpliwości i niepokojów. Przeprowadza szczegółowe badanie. Umie uspokoić wszystkie obawy rodzica.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka WawszczakUsługa: Konsultacje pediatryczne ( dzieci chore)

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, najlepszym na jakiego trafiliśmy ze swoją córką do tej pory. Ma świetne podejście do dzieci,jest przemiła a przy tym bardzo profesjonalna,dokładna i wszystko szczegółowo tłumaczy. Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka Wawszczak

  Najlepszy pediatra na świecie :) !!! Dokładnie i szczegółowo bada pacjentów z wielkim pietyzmem i uwaga. Nie daje od razu antybiotyku tylko rozważa indywidualnie sposób leczenia.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Najlepszy pediatra na jakiego trafiliśmy do tej pory. Super podejście do dzieci (nawet tych bardziej wymagających), wyrozumiałość dla spanikowanego rodzica. Pani Doktor słucha, wszystko tłumaczy, szuka przyczyn, rozwiązań. Zawsze jest uśmiechnięta! Polecamy baaaardzo!

 • R
  Lokalizacja: Mak MedUsługa: przeziębienie i chore płuca

  Pani Doktor jest Wspaniała przez duże"W". Za każdym razem wizyta przebiega na dokładnym wytłumaczeniu co i jak. Dziecko przeszczęśliwe jak widzi panią. Badanie szczegółowe. Idziemy z chorym gardłem to p.doktor zbada uszy nos osłucha i nie trzeba prosić jak innych.... Profesjonalna w każdym calu.

 • A
  Lokalizacja: Kardio- Med

  Z całego serca polecam Panią Doktor. Pani Doktor wyróżnia się świetnym podejściem do swoich pacjentów i ich rodziców, wszystko spokojnie tłumaczy przy czym rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nasza córcia jest zawsze dokładnie badana przez doktor Agnieszkę, podczas wizyty doktor poświęca nam tyle czasu ile tylko potrzebujemy. Wizyty odbywają się w przesympatycznej atmosferze i zawsze wychodzimy spokojni i zadowoleni. Panią doktor szanuję przede wszystkim za poświęcenie wobec swoich pacjentów oraz ogromną pomoc, którą nam niesie. Lekarz godny polecenia. Pozdrawiam A.L