lek.

Agnieszka Wawszczak

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

31 opinii +dodaj

W dniach od 6 do 16.07 gabinet będzie nieczynny. Urlop Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, specjalistą w dziedzinie pediatrii, członkiem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka WawszczakUsługa: konsultacje pediatryczne ( dzieci chore)

  Gdyby tylko było można oceniłabym wizyte u Pani Doktor na 6. Nigdy nie spotkałam lekarza, który by tak dokładnie badał swojego pacjenta. Nie dość, że ma fenomenalne podejscie do dzieci to jest przemiła, ciepła i bardzo dokładna. Widać, że zalezy jej na pacjencie. Bardzo polecam Panią Doktor!

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Nie ma słów,które mogą opisać profesjonalizm i fantastyczne podejście do dzieci.Moje dwie małe córki Natalia i Wiktoria uwielbiają Panią doktor.Cudowny i dobry człowiek.Dziękuję za Pani zaangażowanie.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka WawszczakUsługa: konsultacje pediatryczne ( dzieci chore)

  Super podejście do dzieci. Pani doktor nie przepisuje z marszu antybiotyku co zwykle mnie spotykalo, tylko szuka najlepszego rozwiązania przy danej chorobie. Pozytywne wrażenie Pani doktor zrobiła

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka WawszczakUsługa: konsultacje pediatryczne ( dzieci chore)

  Pani doktor to bardzo ciepła i miła osoba, zrobiła z nami dokładny wywiad, zbadała córeczkę i postawiła diagnozę. W naszej „karierze” lekarskiej nie spotkałyśmy do tej pory lekarza któremu byśmy zaufały na 100% aż do dzisiaj.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka WawszczakUsługa: choroba dziecka

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor. Jest niesamowicie ciepłą osobą, z cudownym podejściem do dziecka. Dziecko zostało szczegółowo przebadane, Pani Doktor sama zleciła dodatkowe badania, gdzie w innym przypadku musiałam sama proponować wykonanie badań. Pani Doktor nawet po wizycie interesuje się swoim pacjentem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo empatyczną osobą, slucha co sie do niej mówi i odpowiada na kazde pytanie, świetnie zajęła się naszym synkiem, ani razu nie zapłakał. Został przebadany kompleksowo. Mamy nadzieję, że przepisane leki poradzą sobie z chorobą. Polecam Panią doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka WawszczakUsługa: infekcja

  Super jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy do Pani Doktor. Pierwsze dziecko, pierwsza wizyta kontrolna z noworodkiem i obawy na jakiego lekarza trafimy.A tu pozytywne zaskoczenie od pierwszej chwili nie wiedziałam, że tacy lekarze istnieja. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta, ma super podejscie do dzieci nawet takich maluszków jak nasz synek 3 miesieczny, odpowiada na wszystkie pytania zwiazane z dzieckiem i stara sie jak najlepiej pomóc, doradzić,dostosować leki tak jak teraz w przypadku przeziebienia. Zawsze dokladnie bada maluszka. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor nie zamieniłabym na nikogo innego.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka WawszczakUsługa: konsultacje pediatryczne ( dzieci chore)

  Polecam gorąco. Do tej pory synek wychodził od lekarza że łzami a dzisiaj z uśmiechem pomachał pani doktor. Bardzo dokładnie zbadany a mama rzetelnie poinformowana o stanie dziecka i o sposobie leczenia. Na pewno będziemy korzystać z wizyt u pani doktor.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: infekcja górnych dróg oddechowych

  Pani Dr jest lekarzem z powołania. Mam trójkę dzieci i to pierwszy lekarz który ma tak dobre podejście do dzieci. Bardzo dokładna, nie śpieszy się, jest miłą i ciepłą osobą z natury, co jest bardzo ważne w podejściu do dzieci.
  Doktor z klasą.
  Dodam, że moja opinia dotyczy wizyt w przychodni na NFZ, co tylko dodaje plusów Pani Dr. Nigdy nie byliśmy prywatnie.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny Agnieszka Wawszczak

  Jestem pod wrażeniem Pani Doktor, moje córeczki też, wspaniałe podejście do dzieci. Dzięki Pani Doktor obyło się antybiotyku,na miejscu wykonano wymaz z nosa i test crp. Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W dniach od 6 do 16.07 gabinet będzie nieczynny. Urlop
  Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, specjalistą w dziedzinie pediatrii, członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Wołominie oraz w wielu warszawskich klinikach dziecięcych.
  Od lat pracuję z Małymi Pacjentami w podstawowej opiece zdrowotnej.


  Jestem pediatrą - nie tylko lekarzem chorób dzieci. Pediatra to przede wszystkim specjalista dbający o ich zdrowie i dobre samopoczucie :) , monitorujący przebieg rozwoju ,wychwytujący nieprawidłowości, dający wskazówki jak wspierać rozwój dziecka.

  Aktualnie pracuję w przychodni Mak Med w Wołominie , Kardio-Med w Markach
  oraz w prywatnym Gabinecie Pediatrycznym w Radzyminie

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny