dr n. med.

Agnieszka Szafińska-Dolata

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe: Dr n. med. Agnieszka Szafińska-Dolata od 2003r. pracownik Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo kompetentna, życzliwa, serdeczna. Nie bagatelizuje problemu ale też nie straszy. Czuję się bardzo komfortowo pod jej opieką.

 • A

  Polecam Panią Doktor ze 100 % pewnością! Wizyta była rzeczowa, wszystkie badania przeprowadzone rzetelnie! Wyniki otrzymałam po paru dniach, a ich późniejsza konsultacja nie stanowiła żadnego problemu. Wizyta miła zarówno charakter ginekologiczny jak i endokrynologiczny, co stanowi duże ułatwienie i jest niewątpliwą zaletą.

 • A

  Bardzo fajna i pomocna Pani doktor. Przeprowadza dokładny wywiad, przeprowadza oraz wysyła na odpowiednie badania. Mi bardzo pomogła. Serdecznie polecam:)

 • M

  Bardzo kompetenta lekarka. Prowadziła moją ciążę, która nie przebiegała "książkowo" i za każdym razem robiła wszystko aby dobrze się skończyło i tak też się stało:) Polecam.

 • K

  Trafiłam do dr Szafińskiej z polecenia mojej znajomej po tym jak długo i bezskutecznie szukałam pomocy u innych lekarzy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pani dr szybko pozbyłam się poważnego problemu. Dr przeprowadziła i zleciła mi badania, szybko otrzymałam wyniki i dobrała mi celująca terapię. Efekty były szybkie i dla mnie bardzo pozytywnie zaskakujące. Teraz planuję zajść w ciążę i już jestem pod opieką pani dr. Oczywiście bez wahania powierzę dr jej poprowadzenie. Mam do niej absolutne zaufanie. Na każdej wizycie można liczyć na spokojną i rzeczową rozmowę, dr jest bardzo otwarta i miła. Polecam każdej z Was!!

 • A

  Lekarz super !! prowadziła moją ciążę, która do lekkich nie należała. Dzięki niej teraz na świecie jest nasz kochany synuś!
  Pani Doktor pracuje również w klinice na Polnej i w razie potrzeby konsultuje się z Profesorem lub innym lekarzem aby wybrać najlepszą terapię.
  Niestety nadal pokutuje przekonanie, że leki mogą załatwić wszystko niestety czasem trzeba dać coś z siebie.

 • J

  Witam. Muszę się podzielić moim odczuciem co do Pani doktor.Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie potraktował.Mam PCOS i w związku z tym problemy z zajściem w ciążę.Poszłam na badania i kontrolę do Pani doktor i dowiedziałam się że nie warto mnie leczyć(okres mam raz na kilka miesięcy) a tabletek nie warto brać bo nie ma sensu jak to pani doktor powiedziała natomiast mam schudnąć 20kg i jeśli kiedykolwiek uda mi się zajść w ciążę to pani doktor wtedy zaprasza. Dodam jeszcze że zrobiłam badania jakie zleciła Pani doktor za ponad300zł gdzie stwierdziła że myślała że będzie gorzej. Wizyta 100zł i żadnej pomocy rady czy cokolwiek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:
  Dr n. med. Agnieszka Szafińska-Dolata od 2003r. pracownik Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej 33- pracownik Kliniki Perinatologii i Chorób Kobiecych.
  W 2008r. obroniła pracę doktorską: „Zastosowanie diagnostyki fotodynamicznej do wykrywania i precyzyjnej lokalizacji śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy”, za którą otrzymała nagrodę Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2008r. odbyła kilkumiesięczny staż w Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego Christiana-Alberchta w Kilonii (Niemcy). W 2011r. uzyskała tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii. Obecnie, dążąc za ciągłym rozwojem i posiadając chęć poszerzenia swojej wiedzy, jest w trakcie specjalizacji z endokrynologii.

  Zainteresowania i pasje:

  W związku z badaniami związanymi z pracą doktorską i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Pracowni Patofizjologii Szyjki Macicy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu szczególnym zainteresowaniem dr Agnieszki Szafińskiej-Dolaty są patologie szyjki macicy. Zajmuje się diagnostyką cytologiczną, diagnostyką wirusa HPV i diagnostyka kolposkopową. Odbyła liczne kursy kolposkopowe, w tym kursy o randze międzynarodowej.
  Drugą pasją dr Agnieszki Szafińskiej-Dolaty jest endokrynologia ginekologiczna, tj. zaburzenia cyklu miesiączkowego, hirsutyzm, trądzik, insulinooporność, antykoncepcja, niepłodność, hormonalna terapia zastępcza, choroby tarczycy etc. Mając na uwadze swój rozwój zawodowy jest w trakcie specjalizacji z endokrynologii.


  Członkostwo Towarzystwach Naukowych:
  • Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  • Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego
  • Członek Wielkopolskiej Izby Lekarskiej

  Działalność naukowa:
  • Autorka pracy doktorskiej „Zastosowanie diagnostyki fotodynamicznej do wykrywania i precyzyjnej lokalizacji śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy”,
  • Autorka i współautorka licznych publikacji i prac naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii opublikowanych w wiodących czasopismach naukowych.

Specjalizacje

 • Endokrynologia