lek.

Agnieszka Suszkiewicz

Laryngolog

24 opinie +dodaj

Umów wizytę
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista otolaryngolog. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2008 roku pracuje w Oddziale i Poradni Otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: CM PROMEDUsługa: nagła głuchota

  Wyjątkowa lekarka. Bardzo kompetentna, konkretna, sprawna i skuteczna w działaniu, a przy tym miła i życzliwa. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile go potrzebuje i wszystko dokładnie wyjaśnia. Podejmując szybkie leczenie po przeprowadzeniu szczegółowych badań, uratowała słuch mojej mamie. Pozostając pod wrażeniem jej fachowości, zdecydowanie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo sympatyczna, cierpliwa i wzbudzająca zaufanie pani Doktor. Wszystko dokładnie wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie, nie zostawia z problemem. Mam nadzieję, że przepisana kuracja przyniesie tylko najlepsze efekty.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM PROMEDUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani laryngolog bardzo sympatyczna, miła, odpowiadała wyczerpująco na każde zadane pytanie. Bardzo życzliwa osoba. Jakby każdy lekarz taki był to chciałoby się do nich chodzić ;)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: uszy

  Bardzo kompetentna,szczegółowa i sympatyczna Pani doktor. Jestem zadowolona z wizyty i jakości obsługi. Lekarz godny polecenia!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, jestem bardzo zadowolona z wizyty. W ostatnim czasie odwiedziłam kilku laryngologów i dopiero u dr Suszkiewicz moje ucho zostało prawidłowo zbadane oraz mam jasno określone następne kroki leczenia. Bardzo kompetentny lekarz, słucha pacjenta, poświęca dużo czasu na analizę sytuacji, do tego w bardzo sympatycznej atmosferze, zdecydowanie polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, a dzięki trafnej diagnozie i odpowiednim zaleceniom proces leczenia trwał krótko i bez komplikacji.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM PROMEDUsługa: konsultacje laryngologiczne

  bardzo dokładne badanie,Pani doktor przemiła,poświęca dużo uwagi,nie śpieszy się,dokładnie analizuje,stawia diagnozę i przedstawia dalszy plan lezenie,jestem bardzo zadowolona i juz umowiona na kolejna wizyte,bardzo polecam;)

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

  Pani doktor jest rzeczowa, miła i wzbudza zaufanie. Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Kulturalna, rzeczowa, wzbudzająca zaufanie. Wyjaśniła jak należy dalej postępować, jakie jest wg niej plan działania, jakie są opcje leczenia. Powiedziała co jest zalecane a co niewskazane w moim przypadku (mimo że normalnie tak się leczy problemy z zatokami, ale nie u mnie, nie teraz). Przeprowadziła wywiad, zbadała, rozwiała wątpliwości i wyjaśniła problemy. Polecam jako dobrego specjalistę :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Bardzo dobra , życzliwa , uprzejma , tłumaczy i pokazuje co się dzieje , gdyby zatoki były zajęte . Polecam
  Bardzo serdecznie panią doktor

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista otolaryngolog. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2008 roku pracuje w Oddziale i Poradni Otolaryngologii Szpitala Rydygiera w Krakowie. Uczestniczy w konferencjach i kursach w dziedzinie otolaryngologii.
  Wykonuję pełne badanie laryngologiczne z wykorzystaniem technik endoskopowych oraz operacje m.in. przegrody nosa i małżowin nosowych, operacje migdałka gardłowego i migdałków podniebiennych oraz endoskopowe zabiegi zatok przynosowych.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia