dr n. med.

Agnieszka Strózik-Kręcichwost

verifiedCreated with Sketch.

Diabetolog, Internista

3 opinie +dodaj

W 2004 roku ukończyłam Śląską Akademie Medyczną na Wydziale Lekarskim, jednak swoją pracę zawodową rozpoczęłam już podczas studiów pracując, początkowo jako wolontariusz, następnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo cierpliwie i skutecznie wytłumaczyła Mamie wszystkie aspekty nabytej cukrzycy i sposób jej leczenia. Szczerze polecam

  Agnieszka Strózik-Kręcichwost2018-07-03

  Dziękuje serdecznie za miłe słowa. Pozdrawiam

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ArtesMedUsługa: konsultacje diabetologiczne

  Pani dr Agnieszka Strózik-Kręcichwost przyjęła mnie , jakbym była VIP-em, profesjonalnie, wszystko mi wytłumaczyła o cukrzycy, dieta, leki , odchudzanie, jestem bardzo zadowolona, dla mnie tylko ta pani doktor:)

 • J
  Lokalizacja: ArtesMed

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor, która jest osobą niezwykle kompetentną, wszystko szczegółowo tłumaczy w sposób przystępny i zrozumiały dla pacjenta. Lekarka bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, zleca potrzebne badania. Do tej pory, a leczyłam się już u wielu lekarzy różnych specjalności - nie spotkałam takiego wspaniałego podejścia ze strony lekarza do mnie. Jednym słowem gorąco polecam Panią doktor.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2004 roku ukończyłam Śląską Akademie Medyczną na Wydziale Lekarskim, jednak swoją pracę zawodową rozpoczęłam już podczas studiów pracując, początkowo jako wolontariusz, następnie jako sanitariusz a ostatecznie już jako lekarz w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach. Od 2005 roku miałam przyjemność pracować zarówno w tzw. lecznictwie szpitalnym (Siemianowice Śląskie, Zabrze) jak i w szeregu poradni o profilu ogólnointernistycznym i diabetologicznym. Przez kilka lat byłam również adiunktem w Katedrze Farmakologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Moim obecnym miejscem pracy jest Oddział Diabetologiczny Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej.
  Praca w tych wielu różnych miejscach nauczyła mnie opanowania, odpowiedzialności za podejmowane decyzje a także pełnej samodzielności zawodowej oraz właściwego rozpoznawania różnych potrzeb pacjentów.
  Od początku swojej pracy zawodowej poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje czego potwierdzeniem jest uzyskany w 2011 roku tytuł naukowy doktora nauk medycznych, ukończona również w 2011 roku specjalizacja z dziedziny Choroby Wewnętrzne, ukończona w 2013 roku specjalizacja z dziedziny Diabetologia oraz ukończone w 2010 roku studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierunku Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia. Nieprzerwanie uczestniczę także w różnego rodzaju kursach, sympozjach i konferencjach zawodowych zarówno na szczeblu krajowym jak i zagranicznym.
  W wykonywanej przeze mnie pracy lekarza Diabetologa szczególne zainteresowanie poświęcam zaburzeniom gospodarki węglowodanowej (w tym cukrzycy) u kobiet planujących oraz będących w ciąży ale również zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem każdego typu cukrzycy oraz jej powikłań w oparciu o aktualne standardy Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Diabetologia