Agnieszka Stempniewicz, stomatolog Kraków

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Stomatolog

15 opinii

Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Karta płatnicza, Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowny Pacjencie, zdrowy uśmiech to cel, do którego wspólnie dążymy. Rola pacjenta w procesie leczenia jest dla mnie bardzo ważna, zawsze tłumacz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • próchnica
 • ból zęba
 • kamień nazębny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja stomatologiczna


Radzikowskiego 59/U3, Kraków

100 zł

Ziętek Clinic

Pozostałe usługi

Leczenie kanałowe


Radzikowskiego 59/U3, Kraków

od 500 zł

Ziętek Clinic


Leczenie próchnicy


Radzikowskiego 59/U3, Kraków

od 200 zł

Ziętek Clinic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Doktor trafiliśmy z naszym tata i jego bardzo trudnym przypadkiem. Wcześniej byliśmy odsyłani od lekarza do lekarza. Oprocz profesjonalnej opieki otrzymaliśmy wsparcie i pomoc. Pani doktor jest ciepłym pełnym empatii człowiekiem.
Pomogła nam jak nikt inny,jako jedyna z lekarzy których odwiedziliśmy zajęła się człowiekiem po przejściach...
Pani doktor z całego serca dziękujemy!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ekstrakcja ósemek

Pani dr Stempniewicz ma wszystkie cechy idealnego lekarza- jest niezwykle kompetentna, spokojna i empatyczna. Ekstrakcja ósemek nie należy do szczególnie przyjemnych zabiegów jednak dzięki podejściu Pani Doktor pacjent może się czuć naprawdę zadbany i dobrze poinformowany. Pani Doktor udziela szczegółowych informacji zarówno przed zabiegiem jak i w jego trakcie a także udziela wielu wskazówek ja postępować po wykonanym zabiegu. Pomimo tego, że jeden z moich zabiegów był dość skomplikowany i bardzo długo trwał, Pani Doktor na każdym etapie tłumaczyła co się będzie działo i dlaczego będzie coś robić. Trafiłam do Pani Doktor zupełnie przypadkowo a teraz nie wyobrażam sobie iść do żadnego innego stomatologa :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ziętek Clinic konsultacja stomatologiczna

Jest to pierwszy lekarz który dokładnie mi pokazał jak używać nici dentystycznych, okazało się, że całe życie robiłam to złe ?!
Pani doktor jest bardzo dokładna, mialam wykonany przegląd, zdjęcie RTG, otrzymałam plan leczenia z wytłumaczeniem co się dzieje i dlaczego, dostałam wskazówki co zmienić i na co zwrócić uwagę aby wyeliminować moje dolegliwości. Wypełnienie w zębie jest bardzo ładne -zero różnicy pomiędzy zdrowymi zębami.
Bardzo polecam doktor Agnieszkę jest przemiła i widać ze jej wiedza jest ogromna :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie kanałowe

Do gabinetu Pani Agnieszki trafiłem po poważnych problemach z zębem które objawiały się ogromną opuchlizną i bólem. Ząb został szybko i bezboleśnie wyleczony, a problemy ustąpiły już po pierwszej wizycie. Po tej interwencyjnej wizycie został stworzony plan leczenia pozostałych zębów, którego przestrzegaliśmy, a ja wiedziałem czego się spodziewać. Od tego czasu udało się wyleczyć parę następnych zębów, gdzie zakres leczenia wahał się od leczenie próchnicy do kanałowego wraz z obudową zęba. Każda wizyta przebiegała bardzo dobrze, a po leczeniu ból ustępował natychmiastowo. Leczenie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze, co biorąc pod uwagę moją wrodzoną niechęć do stomatologów jest nie lada osiągnięciem! Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę każdemu kto szuka stomatologa.

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Panie Macieju, bardzo dziękuję za obszerną opinię, a przede wszystkim jest mi niezmiernie miło, że jest pełna pozytywów! Równie ważne jest dla mnie wyleczenie problemu stomatologicznego, jak i zaszczepienie motywacji w realizowaniu potrzeb leczniczych. Sama dawno temu przerażliwie bałam się dentysty i w relacji z Pacjentem robię wszystko, aby wizyta przebiegła możliwie komfortowo i kolejne wizyty nie były stresujące. Dziękuje raz jeszcze - taka opinia utwierdza mnie w przekonaniu o znaczeniu mojego zaangażowania i motywuje do dalszej pracy. Życzę dużo zdrowia! Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Stempniewicz.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia leczenie próchnicy

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, dokładna i miła, jest niezwykle spokojna i delikatna. Tłumaczy co zamierza zrobić, , sama wykonała zdjęcie rentgenowskie i usuwanie kamienia. Udzieliła mi porad co do higieny jamy ustnej . Bardzo polecam i pozdrawiam Panią Doktor

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Pani Magdaleno, bardzo dziękuję za tyle pozytywnych słów - opinia Pacjentów jest dla mnie najważniejszym źródłem satysfakcji zawodowej . Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

Doktor Agnieszka Stempniewicz jast absolutnie fantastyczną lekarką. Pełne opanowanie, spokój, profesjonalizm i zaangażowanie to tylko niektóre zalety, które mógłbym wymienić. Miałem wykonywane kompleksowe leczenie zębów i jestem zachwycony efektem pracy pani doktor. Szczerze polecam!

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Panie Piotrze, bardzo dziękuje za opinię - jest mi bardzo miło czytać tak pozytywne słowa! Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Stempniewicz.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

Do Pani doktor trafiłam przez przypadek, potrzebowałam pilnej konsultacji. Teraz już wiem, że nie było to jednorazowe spotkanie. Po długim okresie unikania stomatologów, trafiłam na Panią doktor, która fachowo i kompleksowo zajęła się moimi zębami - wykonała zdjęcia, zrobiła pod mikroskopem dokładny przegląd każdego zęba i na moją prośbę stworzyła plan leczenia uwzględniający koszt każdej wizyty. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor dokładnie wyjaśniła istotę moich problemów z zębami, przeprowadziła edukację na temat higieny jamy ustnej. Jeszcze nigdy nie byłam na tak szczegółowej wizycie u stomatologa :) Polecam!

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Pani Paulino, bardzo dziękuję za opinię i to tak szczegółową - dzięki temu wiem, że wszystko co robię i mówię podczas wizyty ma sens, a moje 100% zaangażowanie dostrzegane. Cieszę się bardzo, że nie dołączyłam do grona stomatologów, których lepiej unikać i mam nadzieję, że przekonałam Panią już na stałe, że wizyty w gabinecie mogą przebiegać w miłej atmosferze :) Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Stempniewicz.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia badania profilaktyczne

Super profesjonalnie. Pani Doktor bardzo miła, zainteresowana pacjentem.
Gabinety czyste i nowoczesne. Serdecznie pozdrawiam☺

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Pani Ewelino, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinie :) Proszę nie tracić zapału i odwagi! Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Stempniewicz


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor pomimo swojego młodego wieku jest kompetentnym i profesjonalnym specjalistą. Byłam zachwycona wizytą pod kątem tego jak dokładnie i szczegółowo zajęto się moim problemem. Nigdy żaden dentysta nie przekazał mi tylu ważnych i cennych informacji. Być może ceny usług są porównywalnie droższe do innych gabinetów stomatologicznych, jednak idzie za tym najwyższa jakość świadczonych usług. Bardzo serdecznie polecam!

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Pani Paulino, bardzo dziękuję za opinię! Dzielenie się z Pacjentem wiedzą uważam za bardzo istotne - wierzę, że leczenie i profilaktyka ma największy sens jeżeli rozumiemy po co to wszystko robimy i jaki jest mechanizm. Życzę dużo zdrowia i aby nigdy nie zabrakło nitki do zębów :)


M
Użytkownik zweryfikowany

I highly recommend Doctor Agnieszka Stempniewicz for any dental treatment and needs! She is a remarkable doctor and a very kind person passionate about her work.
During my business trip in Krakow I suffered with a strong tooth pain. Doctor Agnieszka Stempniewicz has been referred to me by a friend of mine. The appointment was scheduled very quickly and at a convenient time despite the very short notice.
I really appreciate Doctor Agnieszka Stempniewicz’s professional and individual attitude towards a patient. She takes time to perform the most thorough examination and explain all the procedures. Moreover, she addressed all my questions and doubts. I particularly like the fact that I received not only the treatment I needed but also the whole set of advices and recommendations concerning the preventive treatment (e.g. on brushing and flossing methods).
I am very happy with the dental work and the way I have been treated. During the whole time I was treated with respect and made to feel very comfortable. The treatment was performed painless. All services were conducted in an excellent manner using modern equipment and the price was very reasonable. I also noticed a very good cooperation with other team members, including a dental assistant. Doctor Agnieszka Stempniewicz speaks perfect English hence there is no problem in efficient communication.
My general impression is that I received a high quality service based on the current scientific knowledge and delivered in very professional way tailored for my needs.
Thank you!

lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Dear Michal, thank you very much for your detailed opinion. I appreciate a lot you pointed out many aspects of your visit. I am very pleased if Patient notices my dedication and engagement during appointment. Kind regards, Agnieszka Stempniewicz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od kilku dni odczuwam silny ból dziąsła nie mam pojęcia czy może to zapalenie okostnej czy coś innego dodatkowo pojawiła się opuchlizna i podczas pukania w policzek odczuwam ból

  Bazując na informacji zawartej w pytaniu nie jestem w stanie postawić diagnozy. Przede wszystkim zalecam jak najszybszą wizytę u lekarza dentysty - należy dokładnie zbadać jamę ustną i wykonać badania radiologiczne, aby znaleźć przyczynę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Gdzie dokładnie zlokalizowany jest ból-czy przy którymś z zębów? Czy występują objawy ogólne tj. podwyższona temperatura? Czy utrudnione jest otwieranie buzi? Czy wykonywane było zdjęcie panoramiczne, jeżeli tak to kiedy?
  Przyczyn takich objawów może być wiele: często dziąsło boli w okolicy wyrzynającego się zęba ( u dorosłych najczęściej ósmego-tzw. zęba mądrości).
  Może też występować kieszonka przy zębie wyrzniętym. Przyczyna może dotyczyć pierwotnie dziąsła lub samego zęba - aby to ustalić konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Agnieszka Stempniewicz

  lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

 • Witam, mam 21 lat i wszystkie zęby, dwa wypełnione a jeden robiony kanałowo. Od dłuższego czasu miałem uczucie, że niektóre moje zęby się chwieją. Jednak nie jakoś dramatycznie, wyczytałem na internecie że to dziąsło może się ruszać i stąd takie uczucie więc to zignorowałem. Miałem od dawna krwawienie z dziąseł, ale w miarę ustało gdy zacząłem używać specjalnej pasty. Ostatnio przyznam, że bagatelizowałem szczotkowanie zębów i dziąsła zaczęły mi bardzo dokuczać, nieprzyjemny "parzący" oddech, po wyszczotkowaniu zębów miałem dużo mocniejsze krwawienie niż kiedyś, mam też uczucie że zęby się nieco wydłużyły i czytałem że to może być objaw paradontozy - cofanie się dziąseł i odsłanianie zęba. Zęby zrobiły się też bardziej wrażliwe niż zwykle. Dodam, że miałem usuwany kamień nazębny około pół roku temu. Od dwóch dni płukam po 3 razy dziennie usta rumiankiem lub solą morską oraz używam listerine po myciu zębów i psikam tymsalem na dziąsłą. Dzisiaj krawienie było dużo słabsze, więc myślę że może się poprawiło? Chciałbym jednak zabrać się za to raz a porządnie i wyleczyć cokolwiek to jest, zapalenie czy paradontoza jednak nie mam zielonego pojęcia gdzie się udać. Czy z takimi objawami powinienem udać się do stomatologa czy też na specjalistyczne leczenie do periodontologa?

  Dzień dobry. Podane przez Pana objawy nie powinny zostać zbagatelizowane i wymagają kompleksowej diagnostyki i leczenia. Proszę umówić się jak najszybciej do specjalisty periodontologa ( W gabinecie 32 Nowa Stomatologia przyjmuje Dr Aneta Furtak). Najlepiej do czasu wizyty odstawić płukanki i inne środki poza: szczoteczką(ale proszę stosować miękką), nitką do zębów i pastą (najlepiej na nadwrażliwość z fluorem) ponieważ mogą one wyciszać stan zapalny jednocześnie utrudniając diagnostykę w gabinecie (najlepiej gdy możemy zobaczyć Pacjenta w stanie niewyciszonym przez płukanki). Zalecam również wizytę u lekarza pierwszego kontaktu celem wykonania kontrolnego badania krwi z rozmazem. Czy poza dolegliwościami ze strony jamy ustnej obecne są też inne objawy? Jakie jest Pana ogólne samopoczucie? Czy choruje Pan na coś, przyjmuje jakieś leki? Oprócz wizyty u periodontologa zachęcam do jednoczesnej wizyty u stomatologa ogólnego celem przeglądu jamy ustnej, aby wykluczyć obecność ubytków próchnicowych. Najlepiej jeżeli będzie się Pan leczył u Periodontologa i Stomatologa Ogólnego w tym samym gabinecie, co ułatwi komunikację pomiędzy lekarzami nt planu leczenia. Jeżeli posiada Pan jakiekolwiek zdjęcia rtg zębów, dobrze jest mieć je ze sobą, Czy miał Pan wykonywane zdjęcie pantomograficzne, jeżeli tak to kiedy? Jeżeli nie, istnieje u Nas możliwość wykonania takich zdjęć. W razie dalszych pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Stempniewicz.

  lek. dent. Agnieszka Stempniewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowny Pacjencie, zdrowy uśmiech to cel, do którego wspólnie dążymy. Rola pacjenta w procesie leczenia jest dla mnie bardzo ważna, zawsze tłumacz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • próchnica
 • ból zęba
 • kamień nazębny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania