mgr

Agnieszka Soral Lipska

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Dietetyka, ukończyłam również Studia Podyplomowe na kierunku Psychodietetyka .Stale poszerzam swą wiedzę uczestnicząc… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Dietetyka, ukończyłam również Studia Podyplomowe na kierunku Psychodietetyka .Stale poszerzam swą wiedzę uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, webinariach na tematy dotyczące zarówno zdrowego sposobu odżywiania jak i problematyki otyłości, chorób dieto-zależnych jak również osób aktywnych fizycznie .

  Doświadczenie zawodowe oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło mi na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie żywienia dzieci i młodzieży, żywienia kobiet w ciąży i karmiących, dietetycznego i suplementacyjnego wspierania procesu treningowego, żywienia osób aktywnych fizycznie zlecania i interpretowania badań laboratoryjnych.
  Dietetyka jest moją pracą, ale też przede wszystkim pasją. Od kilku lat pomagam swoim Pacjentom nie tylko skutecznie i bezpiecznie schudnąć, ale odżywiać się smacznie i zdrowo przez całe życie, niezależnie od okoliczności.
  Tworzę indywidualne plany żywieniowe dostosowane do potrzeb Pacjenta które uwzględniają zarówno jego preferencje żywieniowe, cele do jakich dąży oraz problemy zdrowotne z którymi się boryka .
  Moim celem jest wskazanie Pacjentowi właściwej drogi żywieniowej dzięki której wypracowane efekty są bezpieczne i trwałe.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet