Mgr

Agnieszka Soral Lipska

Dietetyk

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Dietetyka, ukończyłam również Studia Podyplomowe na kierunku Psychodietetyka .Stale poszerzam swą wiedzę uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, webinariach na tematy dotyczące zarówno zdrowego sposobu odżywiania jak i problematyki otyłości, chorób dieto-zależnych jak również osób aktywnych fizycznie .

    Doświadczenie zawodowe oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło mi na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie żywienia dzieci i młodzieży, żywienia kobiet w ciąży i karmiących, dietetycznego i suplementacyjnego wspierania procesu treningowego, żywienia osób aktywnych fizycznie zlecania i interpretowania badań laboratoryjnych.
    Dietetyka jest moją pracą, ale też przede wszystkim pasją. Od kilku lat pomagam swoim Pacjentom nie tylko skutecznie i bezpiecznie schudnąć, ale odżywiać się smacznie i zdrowo przez całe życie, niezależnie od okoliczności.
    Tworzę indywidualne plany żywieniowe dostosowane do potrzeb Pacjenta które uwzględniają zarówno jego preferencje żywieniowe, cele do jakich dąży oraz problemy zdrowotne z którymi się boryka .
    Moim celem jest wskazanie Pacjentowi właściwej drogi żywieniowej dzięki której wypracowane efekty są bezpieczne i trwałe.

Usługi

Przychodnia Zdrowia Vita

Sternicza 26A, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Plan żywieniowy - 7 dni 70 zł
Zwykła wizyta

Poradnia Żywieniowa

Przemysłowa 6, 43-225 Wola, śląskie

Plan żywieniowy - 7 dni 70 zł
Analiza składu ciała 20 zł
Zwykła wizyta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polimed

K.K. Wojtyły 28A, 43-354 Czaniec, śląskie

Plan żywieniowy -7 dni 70 zł
Zwykła wizyta

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

mgr Agnieszka Soral Lipska nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię