mgr

Agnieszka Soral Lipska

Dietetyk

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Dietetyka, ukończyłam również Studia Podyplomowe na kierunku Psychodietetyka .Stale poszerzam swą wiedzę ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Dietetyka, ukończyłam również Studia Podyplomowe na kierunku Psychodietetyka .Stale poszerzam swą wiedzę uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, webinariach na tematy dotyczące zarówno zdrowego sposobu odżywiania jak i problematyki otyłości, chorób dieto-zależnych jak również osób aktywnych fizycznie .

  Doświadczenie zawodowe oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło mi na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie żywienia dzieci i młodzieży, żywienia kobiet w ciąży i karmiących, dietetycznego i suplementacyjnego wspierania procesu treningowego, żywienia osób aktywnych fizycznie zlecania i interpretowania badań laboratoryjnych.
  Dietetyka jest moją pracą, ale też przede wszystkim pasją. Od kilku lat pomagam swoim Pacjentom nie tylko skutecznie i bezpiecznie schudnąć, ale odżywiać się smacznie i zdrowo przez całe życie, niezależnie od okoliczności.
  Tworzę indywidualne plany żywieniowe dostosowane do potrzeb Pacjenta które uwzględniają zarówno jego preferencje żywieniowe, cele do jakich dąży oraz problemy zdrowotne z którymi się boryka .
  Moim celem jest wskazanie Pacjentowi właściwej drogi żywieniowej dzięki której wypracowane efekty są bezpieczne i trwałe.

Ukończone szkoły

 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia -Dietetyka Kliniczna
 • Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie - Dietetyka
 • SWPS Uniwersytet Humanistyczno Społeczny w Katowicach Psychodietetyka

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet