dr n. med.

Agnieszka Pukajło-Marczyk

verifiedCreated with Sketch.

Nefrolog, Pediatra

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
284 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Po odbyciu stażu podyplomowego w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym związałam się z Kliniką Nefrologii Pediatrycznej Uniwersyteckiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

  Pani doktor uprzejma i miła. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Odpowiedziała na każde pytanie. Dokładnie przebadała dziecko. Polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo dokładnie zbadała dziecko, wizyta była przeprowadzona naprawdę rzetelnie. Do tego atmosfera w gabinecie bardzo miła.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

  Pani dr jest uprzejma, przeprowadziła wyczerpujący wywiad, zapoznała się z wynikami. Ma fajne podejście do dzieci. Udzieliła wyczerpujących informacji. Jasno wskazała zalecenia i opisała dalszy sposób postępowania. Polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam z calego serca. Od razu widac ze lekarz z powołania i kocha to co robi. Na wszystkie pytania pani doktor odpowiada wyczerpująco co bardzo mi sie podoba. Wiem, ze moje dziecko będzie pod fachowa opieka. Pozdrawiamy z kają.

 • J

  Pani doktor przyjmowała nas na Latawcu. Polecam. Miła, rzeczowa, dokładnie przebadała nasze dziecko, odpowiedziała na wszystkie pytania, rozwiała wszelkie wątpliwości.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Po odbyciu stażu podyplomowego w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym związałam się z Kliniką Nefrologii Pediatrycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (od 2006 r.). W 2013 roku uzyskałam tytuł specjalisty pediatrii, a w 2017 specjalisty nefrologii dziecięcej oraz tytuł doktora nauk medycznych w specjalności nefrologia dziecięca.
  Dopełnieniem mojej pracy zawodowej jest praca dydaktyczna i naukowa realizowana w ramach zatrudnienia w Uniwersytecie Medycznym (od 2008 r.). Aktywnie biorę udział w zjazdach naukowych Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej oraz w szkoleniach dedykowanych pediatrom.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Przewlekle Chorych na Nerki Leczonych w Klinice Nefrologii Pediatrycznej we Wrocławiu.
  Istotne jest dla mnie ciągłe zdobywanie doświadczenia w obu uzyskanych specjalizacjach, dlatego też od początku mojej drogi zawodowej pracuję również jako lekarz pediatra (w przeszłości jako lekarz POZ, lekarz pediatra w nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej). Dodatkowe cenne doświadczenia zdobyłam w trakcie pracy w Pogotowiu Ratunkowym. Od 2013 pracuję jako lekarz dyżurny Oddziału Dziecięcego z Pododdziałem Intensywnej Terapii Dziecięcej w Świdnicy.

  Udzielam konsultacji nefrologicznych i pediatrycznych w Centrum Medycznym SKYMED we Wrocławiu oraz w Klinice MK Medic w Świdnicy (możliwa konsultacja w języku angielskim).

  Wychodząc na przeciw potrzebom rodziców i pacjentów zapraszam dodatkowo, wraz z zespołem pediatrów, do Kliniki MK Medic, gdzie w dni wolne i święta udzielamy konsultacji pediatrycznych. Informacji szczegółowych dotyczących Prywatnej Pomocy Pediatrycznej można zasięgnąć pod nr telefonów, które dostępne są na stronie http://www.mkmedic.pl/ oraz na stronie https://www.facebook.com/PediatriaSwidnica/

Specjalizacje

 • Nefrologia dziecięca
 • Pediatria