Umów wizytę 2 533 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z dermatologii i wenerologii oraz stopień doktora nauk medycznych zdobyłam po ukończeniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: konsultacja dermatologiczna dorośli

  Córka zgłosiła się z problemem skóry głowy. Pani doktor profesjonalnie wszystko wyjaśniła i uspokoiła. Czekamy na efekty terapii i dziękujemy za pomoc :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: konsultacja dermatologiczna dorośli

  Pani Doktor jest miła, swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem. Nie bagatelizuje żadnych objawów i odpowiada rzeczowo na zadawane pytania. Serdecznie polecam.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: stany zapalne skóry

  Pierwsze wrażenie - przemiła Pani Doktor. Pomyślałam, że zanim napiszę komentarz poczekam aż będą skutki leczenia (jeśli będą). Przyszłam z 5-miesięcznym niemowlakiem z łojotokowym zapaleniem (jak stwierdziła poptzedni Doktor), mieliśmy pogorszenie stanu skóry w trakcie leczenia (Cytelium sprayem) dlatego chciałam szybko znaleźć specjalisty. Pani Doktor stwierdziła, że to jest bardziej wyprysk niemowlęcy (który raczej sam mija), może nawet nie łojotokowe zapalenie, zleciła Locoid Crelo na zmiany zapalne i Fucidin na rozdrapane sączące się miejsce (dotąd używaliśmy gencjanę i tylko pobrudniliśmy ubranka...). Nie wierzyłam, ale już po pierwszym dniu leczenia skóra tak się polepszyla - stany zapalne zaczęły zanikać a sączące się miejsce wyschło! Mam tylko jedną obawę odnośnie zaleconego balsamu, ponieważ jest on z kortykosteroidami, słyszałam różne opinie odnośnie stosowania takich leków niemowlakom. Ale chyba lekarz lepiej na tym się zna. No i po co męczyć dziecko przez kilka miesięcy nieskutecznymi lekami jeśli można w kilka dni zwalczyć problem. Spodziewam się że skutek będzie długotrwały :)
  Polecam Pani Doktor.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: biopsja skóry

  Bardzo profesjonalna i rzeczowa Pani Doktor. Nastawiona na pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad i szczegółowo wszystko omawia. Na pewno do Niej wrócę.

  Agnieszka Pszonak2018-04-27

  Dziękuję i pozdrawiam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Pani Agnieszka to bardzo mądra,miła i wesoła pani dermatolog.
  Szybko umie rozpoznać obiawy choroby i ją zdiagnozować.
  Kiedy weszłam do gabinetu byłam bardzo wesoła :].
  Pacjentka Kalinka lat 9

  Agnieszka Pszonak2018-04-27

  Dziękuję:-) Miło mi było poznać tak uroczá i wesołá pacjentkę:-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: znamiona na ciele dziecka

  Wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze. Mimo, ze spoznilismy sie Pani Doktor nas przyjela. Pani Doktor dokladnie obejrzala wszystkie znamiona mojej corki (3 lata), polecila stosowanie wlasciwego kremu. I ewentualna kontrola. Uspokila moje obawy i wyjasnila w czym rzecz. Polecam.

  Agnieszka Pszonak2018-04-25

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na regularne badanie znamion:-)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą ze swietnym podejściem do dzieci.Mój syn był zachwycony, cierpliwie odpowiadala na każde pytanie

  Agnieszka Pszonak2018-04-19

  Dziękuję:-) Pozdrawiam bardzo dzielnego i grzecznego pacjenta oraz rodziców:-)

 • M

  Byłam u Pani Doktor z 10-miesięcznym dzieckiem z niepokojącymi zmianami na skórze. Pani obejrzała zmiany i przeprowadziła wywiad. Była bardzo rzeczowa oraz konkretna. Otrzymałam dużo cennych informacji oraz zalecenia jak dbać o skórę dziecka. Przy tym Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i miła. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

  Agnieszka Pszonak2018-04-14

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: Konsultacja dermatologiczna dzieci

  Pani dr przeprowadziła bardzo dokładny wywiad na temat poprzedniego leczenia. Jest bardzo miłą, ciepłą osobą, z odpowiednim podejściem do małych dzieci. Maści które zostały nam przepisane dały efekt. Jestem ogromnie zadowolona z tej wizyty :-) Niebawem wybieramy się na następną :) Polecam!!

  Agnieszka Pszonak2018-04-14

  Cieszę się, że jest już lepiej! Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w razie potrzeby:-)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest bardzo sympatyczna i merytorycznie podeszła do mojego problemu, otrzymałam cenne rady. Na pewno jeszcze wrócę do pani dr Agnieszki Pszoniak.

  Agnieszka Pszonak2018-04-14

  Bardzo dziękuję i zapraszam jeśli będzie potrzeba:-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z dermatologii i wenerologii oraz stopień doktora nauk medycznych zdobyłam po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego i studiów doktoranckich w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Podczas pracy w szpitalu brałam czynny udział w pracach naukowych Kliniki Dermatologicznej, jestem autorem i współautorem publikacji w czasopismach specjalistycznych. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultuję zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przeprowadzam dermoskopową ocenę znamion oraz wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kriochirurgii i elektrokoagulacji. Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnoszę aktywnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Warszawki Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • The role of IL-33 and IL-13 in atopic dermatitis, International Review of Allergology & Clinical Immunology, 2011.
 • Th17 cells and Th17- cytokines in the pathogenesis of inflammatory diseases, International Review of Allergology & Clinical Immunology, 2011
 • Pimekrolimus w świetle badań eksperymentalnych, Alergoprofil, 2012
 • Skuteczne leczenie metotreksatem pemfigoidu pęcherzowego współistniejącego z łuszczycą zwyczajną– opis przypadku, Lekarz Wojskowy, 2013
 • Skuteczność terapii fotodynamicznej w leczeniu brodawek zwykłych rąk u pacjentki poddanej przewlekłej immunosupresji- opis przypadku, Lekarz Wojskowy, 2013
 • Diagnostyka różnicowa atopowego zapalenia skóry. Atopowe zapalenie skóry/wyprysk (cz.I), Alergologia współczesna, 2013
 • Rola interleukiny-31 w patomechanizmie świądu, Alergologia współczesna, 2014
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Lake Forest Hospital, Illinois, USA
 • Highland Park Hospital, Illinois, USA

Certyfikaty