Mgr

Agnieszka Pierwoła verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Gorąco polecam wizytę u Pani Agnieszki. Bardzo miła i ciepła osoba. Zawsze służy pomocą telefonicznie czy e-mailowo. Dzięki niej nauczyłam się zdrowych nawyków, poprawiłam swoje samopoczucie i udało mi się zrzucić kilkanaście kilogramów. Nigdy nie czułam się tak dobrze.

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Klementyna Gryboś
  Klementyna Gryboś
  Dietetyk
  Księdza Stojałowskiego 55, Bielsko-Biała
  Bardzo dobry dietetyk. Potrafi dostosować się do próśb pacjenta. Miła, uśmiechnięta, kompetentna kobieta. Polecam… więcej

  Urszula Paszek
  Urszula Paszek
  Dietetyk
  ul.Bielska 157, Bielsko-Biała
  Najbardziej kompetetny dietetyk jakiego znam, doskonałe podejście do pacjenta. Pani Urszula omawia wszystko po… więcej

  Manuela Drozd-Sypień
  Manuela Drozd-Sypień
  Diabetolog, Internista, Dietetyk
  Żywiecka 71, Bielsko-Biała
  Bardzo dobry lekarz, podchodzący z szacunkiem i wyrozumiałościa do Pacjenta. Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystko… więcej

  Patrycja Majdak
  Patrycja Majdak
  Dietetyk
  Ikara 6, Bielsko-Biała
  Bardzo mi pomogła rozmowa i wskazówki dotyczące odżywiania, dzięki Pani Patrycji zrozumiałam jak i ile jeść i pić,… więcej

  Bożena Czabaj Brauntsch
  Bożena Czabaj Brauntsch
  Dietetyk
  Katowicka 55, Pszczyna
  Poszedłem do Pani Bożeny głównie to po by poukładała mi wszystko w głowie. I się nie zawiodłem. Zaczęła od nastawienia… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dietetyk Kliniczny oraz specjalista w zastosowaniu ziół w profilaktyce i terapii.Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym wydział Farmacji w Poznaniu.Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach kierunek Dietetyka. Ukończyłam również Zdrowie Publiczne o dwóch specjalnościach Żywienie Człowieka i Dietetyka. Absolwentka Wydziału Dietetyki Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie.
   Dietetykiem jestem od 30 lat, a wieloletnie doświadczenie zdobyłam, jako praktykantka w szpitalach w Krakowie, a także pracując jako dietetyk w sanatorium dziecięcym oraz w poradni cukrzycowej. W poradni zajmuję się leczeniem osób z nadwagą i otyłością, chorobami dietozależnymi, nietolerancjami pokarmowymi oraz innymi schorzeniami wymagającymi odpowiednich i specjalistycznych diet.
   Jestem propagatorka nutrigenetyki nauki dzięki, której można dostosować dietę do indywidualnych predyspozycji genetycznych. Nauka ta pomaga bowiem lepiej zrozumieć wpływ jedzenia na nasze zdrowie, zoptymalizować jadłospis i w ten sposób jak najlepiej przysłużyć się swojemu zdrowiu. Moja praca to moja pasja, dlatego każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Rozumiem trud zmiany stylu życia, dlatego stale staram się motywować swoich pacjentów i uświadamiać im, że dieta to nie tylko odchudzanie, ale tak naprawdę zmiana nawyków żywieniowych i nowy sposób na życie.

   Prowadzę bloga https://do100wzdrowiu.wordpress.com/ o tym jak dożyć 100, dzięki uwzględnieniu naszych predyspozycji genetycznych, dzięki dietcie oraz dobrym suplementom roślinnym i ziołowym.

  Specjalizacje

  • Zdrowie Publiczne

  Usługi

  Poradnia Dietetyczna Dietuss

  Legionów 50, Bielsko-Biała, śląskie


  Poradnia Dietetyczna Dietuss

  Sądowa 5, 44-240 Żory, śląskie


  Poradnia Dietetyczna Dietuss

  Bielska 37, 43-400

  Konsultacje dietetyczne 100 zł
  Analiza składu ciała 20 zł
  Wizyta kontrolna 50 zł
  Dietoterapia 300 zł
  Konsultacje z zakresu medycyny naturalnej 100 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Agnieszka Pierwoła
  Agnieszka Pierwoła
  Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej
  Cieszyn
  Dzień dobry,
  aby podjąć jakiekolwiek działania najpierw trzeba dokładnie się zdiagnozować. "Dzisiejsza" dieta, stres i inne czynniki środowiskowe są bardzo mocnym czynnikiem zapalnym chorób… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   Gorąco polecam wizytę u Pani Agnieszki. Bardzo miła i ciepła osoba. Zawsze służy pomocą telefonicznie czy e-mailowo. Dzięki niej nauczyłam się zdrowych nawyków, poprawiłam swoje samopoczucie i udało mi się zrzucić kilkanaście kilogramów. Nigdy nie czułam się tak dobrze.

  • J
   Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna DietussUsługa: nietolerancja pokarmowa

   Pani Agnieszka jest wyjątkowo uprzejmą, serdeczną i ciepłą osobą.
   Jest doskonałym specjalistą w zakresie dietetyki i ziołolecznictwa.
   Polecam wizyty u niej w gabinecie, ponieważ warto dbać o swoje zdrowie. Oprócz tego zawsze można skonsultować się telefonicznie lub mailowo. Zawsze odpowie na wszystkie zapytania i ma zawsze czas dla pacjenta.

   Agnieszka Pierwoła2018-03-07

   Bardzo dziękuję !

  • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dietuss

   Polecam spotkania z Panią Agnieszką.Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta.Ogromna wiedza zarówno z zakresu dietetyki jak i ziołolecznictwa.Pomogła mi bardzo w unormowaniu układu hormonalnego przy policystycznych jajnikach.Ciepła i serdeczna oraz zaangażowana. Bardzo dziękuję .

   Agnieszka Pierwoła2017-10-12

   Pani Agnieszko, w osiągnięciu sukcesu połączyła nas cierpliwość i upartość. Tak trzymać ! Bardzo dziękuję.

  • T
   Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dietuss

   Dzięki zaleceniom od p. Agnieszki zmieniłem swoje nawyki i osiągnąłem swój cel. Jest przemiłą osobą ze świetnym podejściem do pacjenta, którego otacza troską i pełnym zainteresowaniem. Doskonale zna się na tym, co robi. Była mocno zaangażowana w pracę ze mną i bardzo mi pomogła. Szczerze polecam!

   Agnieszka Pierwoła2017-08-22

   Bardzo dziękuję, miło słyszeć taką opinię.
   pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów.

  • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna DietussUsługa: refluks żołądkowo-przełykowy, anemia, zespół jelita drażliwego

   Pani Agnieszka odmieniła moje życie :) Dzięki mądremu leczeniu i odpowiednio dobranej diecie odstawiłam leki, które rujnowały mi przewód pokarmowy i wróciłam do normalności. Przy okazji zrzuciłam parę kilo. Polecam gorąco. Moje życie zyskało nowy, zdrowy wymiar.

   Agnieszka Pierwoła2017-08-22

   Praca ze zdyscyplinowanym pacjentem, sama przyjemność !
   pozdrawiam

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zmiana stylu życia

   Spotkania z Panią Agnieszką to gwarancja profesjonalizmu. Wszystko jest zorganizowane na czas, zindywidualizowane. Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę nie tylko z zakresu dietetyki. Do klienta podchodzi indywidualnie. Udziela trafnych rad. W jej gabinecie nie czuję się jak ktoś gorszy bo wszystko przebiega w miłej atmosferze. Dziękuję Pani za pomoc w zmianie swojego stylu życia. Teraz mogę w końcu o siebie dbać bo dzięki Pani wiem jak.

   Agnieszka Pierwoła2017-06-15

   Życzę powodzenia i sukcesów, a dla mnie to tylko motywacja by pracować jeszcze lepiej :) !

  • D
   Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dietuss

   Bardzo dziękuję Pani Agnieszko za indywidualne podejście, profesjonalizm, empatię. Wskazówki dot. żywienia są bardzo trafne i przynoszą widoczne efekty. Czuję się świetnie. Wprowadziłam wiele zmian w mojej diecie, które mi jak najbardziej służą. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani magister!

   Agnieszka Pierwoła2017-03-20

   Bardzo dziękuję i cieszę się, ze mogłam pomóc.

  • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna DietussUsługa: konsultacje dietetyczne

   Miałam przyjemność kilka razy korzystać z porad pani mgr.
   w kwestiach żywienia. Jestem bardzo zadowolona. Konsultacje były zawsze rzetelne,szeroko pojęte zagadnienia dobrze jak dla mnie i zwięźle przedstawione Zawsze wątpliwości w jasny sposób rozwiane Duży margines w pewnych kwestiach.
   Nie szablonowo,bardzo jasne i przyjazne podejście do pacjenta.
   Ogromna wiedzą .

   Agnieszka Pierwoła2017-03-07

   Bardzo dziękuję za słowa uznania !

  • K

   Pani Agnieszka to BARDZO DOBRY dietetyk, bardzo mi pomogła w sprawie moich kamyków w obu nerkach. W tej chwili jestem na diecie, do której dostosowała do mnie oraz picie ziół. Jestem jej bardzo z całego serca wdzięczna, gdyby nie ona, bym wiecznie rodziła te nieszczęsne kamyki a mam 17 lat....K.J

   Agnieszka Pierwoła2017-03-07

   Dziękuję !

  • M

   Miałam kilka problemów zdrowonych z którymi nie mogłam się uporać i jak każda kobieta chciałam schudnąć. Dzięki Pani dietetyk zrobiłam sobie pełne badania genetyczne oraz testy na nietolerancje, mam dopasowaną dietę- różnorodną i prostą. Dostałam masę wskazówek oraz poradę zielarską. W tym momencie moge podsumować, że dawno nie czułam się tak dobrze, moje problemy się skończyły, a ja dzięki zastosowaniu wskazówek zaczęłam dobrze funkcjować i już nie mam problemów z pęcherzem i stanów depresyjnych, czuję się wreszcie pełna energii. Skutek uboczny ? Schudłam.

   Agnieszka Pierwoła2017-03-07

   Dziękuję!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG