Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 110 zł

Konsultacja psychologiczna (opis) • 110 zł

Konsultacja psychologiczna rodzice • 110 zł +3 więcej

Pomoc psychologiczna online • 110 zł

Poradnictwo psychologiczne • 110 zł

Psychoterapia dzieci • 110 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
71 738..... Pokaż numer

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Gabinet psychologiczny Agnieszka Oleksa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
71 738..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna (opis) • 130 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję Ci indywidualne wsparcie i pomoc psychologiczną, jeśli znajdujesz się w trudnej dla siebie sytuacji życiowej. Jeśli masz obniżony nastrój, str...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychologia kobiet
 • Psychologia kryzysu
Zobacz więcej

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


110 zł

Konsultacja online

Konsultacja trwa 50minut110 zł

Konsultacja online

konsultacja trwa 50 minutplac Kościuszki 10/4,

130 zł

Gabinet psychologiczny Agnieszka Oleksa

konsultacja trwa 50 minut
Płatność gotówką w gabinecie lub przelewem bezpośrednio przed wizytą.
Proszę dokonać płatności na konto Pomoc psychologiczna Agnieszka Oleksa
nr rachunku: 61 1160 2202 0000 0004 9246 5214

Pozostałe usługi


110 zł

Konsultacja online110 zł

Konsultacja online

Konsultacja trwa 50minut110 zł

Konsultacja online

Konsultacja trwa 50minut110 zł

Konsultacja online

Konsultacja trwa 50minut

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Agnieszka Oleksa konsultacja psychologiczna

Bardzo dziękuję za dzisiejszą pierwszą wizytę: przebiegła w spokojnej, pełnej empatii atmosferze, co sprzyjało szczerej rozmowie na trudne tematy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Sympatyczna osoba, miła i spokojna atmosfera. Bardzo dobrze się czułam podczas konsultacji, odpowiednie podejście pozwoliło się uzewnętrznić.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online pomoc psychologiczna online

Bardzo polecam, już po pierwszej wizycie poczułem się lepiej. Przede wszystkim sposób tłumaczenia emocji oceniam mocno na plus.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Przez długi czas bylam bardzo sceptycznie nastawiona do terapii, aż w końcu znalazlam się w takiej sytuacji życiowej, że wiedziałam, że muszę jednak spróbować. Pani Agnieszka nie tylko pomogła mi poradzić sobie z trudną sytuację związana z rozwodem i nowa partnerką mojego byłego męża, ale również z wieloma innymi aspektami z którymi przez długi czas się zmagałam. Choć wyszłam już z kryzysu to dalej regularnie spotykam się z panią Agnieszką, bo widzę jak wiele może mi to dać w innych aspektach mojego życia- budowaniu przyszłego związku, opieki nad dziećmi, sytuacjami w pracy, itd.
Najbardziej w metodzie pani Agnieszki podoba mi się to, że jest struktura pracy, regularne zadania domowe, pomoc w zrozumieniu szablonów postępowania. Dzięki temu można obiektywnie określić cele terapii i ocenić progres.
Polecam panią Agnieszkę każdemu kto jest gotowy zacząć pracę nad lepszym zrozumieniem siebie.

mgr Agnieszka Oleksa

Bardzo dziękuję Pani Justyno za opinię.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny Agnieszka Oleksa konsultacja psychologiczna

Pani Oleksa jest podczas wizyty skupiona i zaangażowana. Powoduje to, że współpraca bardzo dobrze się układa i rozmowa jest przyjemna i szczera. Wprowadza także przyjemną i ciepłą atmosferę, pomimo poruszania trudnych tematów i ciężkich emocji.
Bardzo polecam wizyty u Pani Oleksy :)

mgr Agnieszka Oleksa

Bardzo dziękuję.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani doktor uważnie słucha, jest pełna sympatii trafnie ocenia sytuację. Na pewno będę kontynuować spotkania.

mgr Agnieszka Oleksa

Bardzo dziękuję Pani Natalio.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Do Pani Agnieszki trafiłem przez przypadek. Szczerze powiedziawszy nie liczyłem na zbyt dużo. Nie spodziewalem sie, że rozmowa z psychologiem tak bardzo może wpłynąć na moje życie i decyzje podejmowane przeze mnie . Pani Agnieszka jest osobą, która potrafi słuchać, dzięki wnikliwym pytaniom, czasem trudnym znajduje sedno problemu. Wiem, że obecnie jestem na początku zmiany swojej osoby jednak dzięki spotkaniom wierzę, że będzie dobrze. Pomocne jest też to, że po każdym spotkaniu Pani Agnieszka zadaje zadania, które stanowią bazę na kolejne spotkanie. Na początku kolejnego spotkania je omawiamy, dzięki temu czuję, że Pani Agnieszce zależy na tym, aby u mnie było coraz lepiej. Z całego serca mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Szczerze ją polecam. Dziękuję. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. Serdecznie pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online pomoc psychologiczna online

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę. Pomogła mi w bardzo ciężkim okresie życiowym. Depresja to ciężka choroba z którą dzięki Pani pomocy zacząłem sobie radzić. Szczerze polecam!

mgr Agnieszka Oleksa

Dziękuję bardzo za opinię Panie Krzysztofie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Agnieszka jest wspaniałą osobą, pełną empatii i wyjątkowo zaangażowaną w swoją pracę. Przez cały czas trwania terapii czułam, że jest zainteresowana moim przypadkiem, słucha i chce pomóc, każda sesja przynosiła kolejne efekty. Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną pomoc i z całego serca polecam współpracę z Panią Agnieszka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę. Życzliwa, zaangażowana a przede wszystkim bardzo pomocna osoba. Zna się na rzeczy! Na pewno będę kontynuować nasze wizyty.

mgr Agnieszka Oleksa

Pani Aleksandro, dziękuję za opinię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam,
Od kiedy pamiętam, przez większość swojego życia mam delikatny żółtawy odcień skóry oraz również przez większość dni żółtawe białka oczu - w mniejszym lub większym stopniu. Moje wyniki są w porządku poza bilirubiną, czasami zdarzają się delikatnie podwyższone Trójglicerydy. Mój lekarz od lat twierdzi, że jest to zespół Gilberta - koniec tematu. Nie odczuwam raczej żadnych poważniejszych konsekwencji tej choroby - łatwiejsze męczenie się, czasami trudności z koncentracją itp. Najtrudniej jest mi sobie poradzić psychologicznie z tym, że ludzie nie patrzą na mnie jak na normalnego człowieka, lecz jak na jakiegoś odmieńca. Wstydzę się nowo poznanych ludzi, raczej unikam w ogóle kontaktów poza pracą. Obecnie jestem po pierwszym roku studiów inżynierskich, które z racji Covid-u odbywają się online. Niestety, mimo dobrych wyników obawiam się, że nie psychika nie pozwoli mi kontynuować nauki, gdy już wrócimy na nauki w trybie normalnym. Boję się, że z powodu Zespołu Gilberta, który widoczny jest w moim wyglądzie zewnętrznym, nie będę miał odwagi iść, niejednokrotnie prowadzić prezentacji przed tak szerokim audytorium nowo poznawanych ludzi. Nawet w życiu codziennym, gdy epizody żółtaczki trochę się nasilają, to wstydzę się iść do pracy, towarzyszą temu duże huśtawki nastrojów. Dodam, że mam 29 lat.
Pozdrawiam

Proponuję konsultacje psychologiczne, które być może pomogą Ci w zaakceptowaniu swojej przypadłości i zwiększeniu poczucia pewności siebie. Unikanie i rezygnowanie ze swoich planów z powodu strachu, wstydu może doprowadzić Cię do odczuwania ciągłego obniżonego nastroju, depresji lub długotrwałego doświadczania stresu. Dla walki o siebie i satysfakcjonującego życia wraz z akceptacją choroby, spróbuj rozważyć pracę terapeutyczną z Psychologiem. Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje online Agnieszka Oleksa

mgr Agnieszka Oleksa

Mam 21 lat i nadal studiuje, ale odkąd dorosłam, stałam się trochę bardziej samodzielna i żyję własnym życiem, coraz bardziej kłócę się z rodzicami. Mam chłopaka u którego często nocuję, co jest wielkim problemem dla moich rodziców, którzy za każdym razem mi to wypominają gdy przyjeżdżam do domu. Moja mama cały czas uważa, że nie wystarczająco czasu spędzam z rodziną, cały czas nic nie robię, pomimo tego, że jeśli mnie o coś poproszą to zawsze im służą pomocą, chyba, że wtedy naprawdę nie mogę. Mam pracę, studia i nie nadążam czasami by zrobić wszystko o co oni proszą (np koszenie trawy u jednej babci, u drugiej babci, zawożenie babci do lekarza, albo zawożenie gdzieś mojej młodszej siostry, pielenie kwiatów, owoców, robienie weków, soków itd. itd.). Ostatnio jednak moja mama wpycha mnie non stop w poczucie winy, które zauważyłam, że zaczyna się przemieniać w bardzo duży stres z mojej strony. Nie mogę spać, a ostatnio zaczęłam mieć ataki paniki i problemy z oddychaniem (co wydaję mi się, że jest spowodowane stresem). Mama cały czas mi powtarza, że nie powinnam spędzać tyle czasu z chłopakiem i przyjaciółmi bo jedyne co mi zostanie to rodzina jeśli będę mieć problem, a przyjaciele są nic nie warci bo mnie zostawią. Jest jeszcze kwestia religii, która jest tematem tabu w mojej rodzinie w tej chwili, ze względu na to, że odkąd poszłam do liceum nie chcę chodzić do kościoła co bardzo nie podoba się moim rodzicom i uważają, że jest to zły wpływ mojego chłopaka. Jest to nieprawda ponieważ, mój chłopak w żaden sposób na mnie nie wpłynął jeśli chodzi o tą kwestię, po prostu zdałam sobie sprawę, że instytucja kościoła nie jest potrzebna mi w życiu. Wracając do tematu pretensji o wszystko, to ostatnio jest coraz gorzej, ponieważ codziennie się z nimi kłócę i dostaję następnej porcji poczucia winy. Bardzo nie chcę przebywać w domu i nie sprawia mi to żadnej przyjemności i zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak i czy może faktycznie jestem tak złą córką, za jaką uważają mnie moi rodzice. Wiem, że trudno to będzie wywnioskować z takiej krótkiej wypowiedzi, ale chciałabym poznać pogląd kogoś innego niż moich przyjaciół.

Szanowna Pani,
z racji tego, że jest Pani pełnoletnia ma Pani prawo do życia własnym życiem wg własnych reguł, które jak Pani opisała nie podobają się Pani rodzicom. Z uwagi jednak na to, że mieszka Pani nadal z rodzicami i jest Pani od nich zależna i rodzice mogą chcieć nadużywać swojej "władzy" nad Panią, wywierając presję na Pani chcąc sobie Panią podporządkować i w pełni decydować o Pani życiu, zapominając o tym, że jest Pani dorosłą osobą. Musi Pani pamiętać, że dopóki Pani mieszka z rodzicami, jest od nich zależna, jest także Pani narażona na nieodpowiednie, negatywne zachowania Pani mamy, o których Pani pisała. Nieszanowanie Pani granic, próby wywierania wpływu na Pani zachowanie, presja oraz szantaże emocjonalne, które stosuje Pani mama to przemoc psychiczna.
Pani całkowita niezależność od rodziców, wyprowadzka z domu i usamodzielnienie się byłoby dla Pani najlepszym rozwiązaniem. Jeśli jest to niemożliwe, proszę pamiętać o stawianiu granic i dbaniu o własne zdrowie psychiczne. Uległość i całkowite podporządkowanie, którego wymagają od Pani rodzice, nie jest oznaką miłości rodzinnej i wyznacznikiem dobrej lub złej córki, a bycie asertywnym, stawianie granic i dbanie o siebie NIE OZNACZA, że nie kocha Pani swojej rodziny.
Proszę zadbać o siebie.

mgr Agnieszka Oleksa

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję Ci indywidualne wsparcie i pomoc psychologiczną, jeśli znajdujesz się w trudnej dla siebie sytuacji życiowej. Jeśli masz obniżony nastrój, str...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychologia kobiet
 • Psychologia kryzysu
Zobacz więcej

Staże

 • Pracownia Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego Uniwersytet Wrocławski
 • Stowarzyszenie Ocalić Szansę - SOS
 • Fundacja programów społecznych - Aria
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Profile społecznościowe