mgr

Agnieszka Okularczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

" W każdym człowieku znajduje sie potencjał, który wystarczy wydobyć..." Pragniesz wewnętrznej zmiany ? potrzebujesz wsparcia w trudnym momencie życia? a może odczuwasz przeciążenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i WizerunkuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Polecam panią Agnieszkę, pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz miła atmosfera na spotkaniach. Sama terapia również skuteczna i efekty są widoczne. Jeszcze raz polecam i daję 5 gwiazdek :)

  Agnieszka Okularczyk2018-08-16

  Dziękuję za opinię Panie Piotrze. Cieszę się ze skuteczności naszych spotkań i pozytywnych efektów. Pozdrawiam serdecznie

 • S
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i WizerunkuUsługa: poradnictwo psychologiczne

  2 wizyty u Pani Agnieszki zdecydowanie polepszyły jakoś mojego życia. Wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze, można zasięgnąć porady z każdej dziedziny życia. Dzięki Pani Agnieszce moja samoocena zdecydowanie się polepszyła, mam większą odwage, oraz czuje się ważną osobą. Z niecierpliwością czekam na kolejne wizyty i z czystego serca mogę polecić :)

  Agnieszka Okularczyk2018-08-16

  Bardzo miło mi słyszeć Pani Sandro, że efekty pojawiają się tak szybko. Dziękuję bardzo za opinię i zapraszam do kolejnych spotkań jeśli odczuje Pani taką potrzebę. Pozdrawiam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i WizerunkuUsługa: interwencja kryzysowa

  Profesjonalne podejście, miła i swobodna postawa. Przyjemna atmosfera, która pozwala się odprężyć i przepracować problematyczne dla pacjenta kwestie. Zdecydowanie polecam i z pewnością wybiorę się na kolejną wizytę.

  Agnieszka Okularczyk2018-06-12

  Bardzo dziękuję Pani Katarzyno za opinię i zapraszam na kolejne spotkania. Pozdrawiam serdecznie

 • M
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i WizerunkuUsługa: interwencja kryzysowa

  Praca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność. To bardzo miła i mądra osoba. Zna świetne techniki i pomogła mi w trudniejszej sytuacji. Z gabinetu wyszłam z lepszym samopoczuciem i siłą do działania. Bardzo polecam!!!

  Agnieszka Okularczyk2018-03-16

  Dziękuję serdecznie za opinię i bardzo się cieszę, że spotkania przyniosły oczekiwane rezultaty. Życzę wiele sukcesów. Pozdrawiam serdecznie

 • W
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i WizerunkuUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Miałem szereg problemów związanych z pracą. Nie potrafiłem się odnaleźć się w grupie, brakowało mi pewności siebie, przekonania i motywacji. Została mi polecona Pani Agnieszka i po kilku terapiach udało się wykryć i zniwelować przyczyny moich problemów. Nawet nie sądziłem, że mój styl ubierania może wpłynąć na pewność siebie. Gorąco polecam :)

  Agnieszka Okularczyk2018-02-13

  Dziękuję Panie Wojtku. Bardzo się cieszę, że zdecydował się Pan nie tylko na spotkania psychologiczne, ale również porady wizerunkowe. Życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam serdecznie

 • J
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i WizerunkuUsługa: praca terapeutyczna

  Polecam. Szczególnie w kwestii rozwoju osobistego. Przychodzę ilekroć znajdę temat, który warto przepracować. Efekty pracy widać bardzo szybko, praktycznie po każdej terapii. Agnieszka jest bardzo otwarta i można z nią rozmawiać naprawdę na wiele tematów. Prócz tematów psychologicznych doradzała mi również w kwestii stylizacji i wyglądu. Dojazd jest jednak za pierwszym razem trochę skomplikowany.

  Agnieszka Okularczyk2018-03-16

  Panie Jakubie, bardzo dziękuję za miłe słowa i szczerą opinię. Cieszę sie, że efekty zauważalne są tak szybko. Mam nadzieję, że dodatkowe porady stylizacyjne były równie przydatne jak spotkania. Pozdrawiam ciepło

 • J
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i WizerunkuUsługa: konsultacja psychologiczna

  Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia koleżanki. Chociaż początkowo byłam pełna obaw, Pani Agnieszka stworzyła taką atmosferę, że poczułam się bezpiecznie i z chęcią opowiadałam o swoich problemach. Obecnie jestem po kilku spotkaniach, a już widzę wiele pozytywnych zmian. Polecam!

  Agnieszka Okularczyk2018-02-08

  Dziękuję Pani Joanno za tak miłe słowa. Bardzo się cieszę, że spotkania przynoszą pozytywne efekty. Pozdrawiam

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • " W każdym człowieku znajduje sie potencjał, który wystarczy wydobyć..."

  Pragniesz wewnętrznej zmiany ? potrzebujesz wsparcia w trudnym momencie życia? a może odczuwasz przeciążenie stresem i emocjami ? Jesli TAK - Zapraszam Cie do mojego gabinetu na indywidualne spotkanie podczas, którego wspólnie odnajdziemy przyczynę problemu i przepracujemy ją, abyś odczuwał/a pełną satysfakcję z siebie i życia.

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Jestem mgr Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzę zdobyłam podczas 5-letnich studiów magisterskich oraz licznych kurów m.in. z zakresu Kinezjologii Edukacyjnej P. E. Dennisona, metody One Brain, Arteterapii, metody Warnkego.
  Obecnie współpracuję z Centrum Promocji Zdrowia Novimed

  Podczas spotkań wykorzystuję wiedzę z zakresu psychologii oraz łączę ją z technikami pracy z zakresu psychosomatyki oraz indywidualnie dobranymi do klienta.

  Doświadczyłam niejednokrotnie jak bardzo stres i emocje wpływają na nasze życie, dlatego wiodącą techniką mojej pracy jest metoda One Brain do której mam pełne zaufanie, ponieważ korzystam z niej od 12 lat.
  Dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć z zakresu neurobiologii oraz holistycznego podejścia do ciała, umysłu i emocji, przynosi ona szybkie i trwałe rezultaty w łagodny i bezpieczny sposób.
  W krótkim czasie osiąga się oczekiwane efekty pracując nad poczuciem własnej wartości, akceptacji i pewności siebie.
  Metoda ta skupia się na przyczynach, a nie na objawach danego zachowania lub problemu.
  Pomaga pozbyć się źródła stresu. Mogą nim być wydarzenia zarówno teraźniejsze jaki i przeszłe. Dzięki temu rezultaty są trwałe, a zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i umysłowym można odczuć już po pierwszym spotkaniu.

  Metoda One Brain wykazuje wysoką skuteczność w pokonywaniu trudności życia codziennego, z którymi sami nie jesteśmy w stanie sobie poradzić np. trema, problemy ze skupieniem, problemy w relacjach interpersonalnych, związkach partnerskich i wiele innych.
  Można nią pracować z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

  Jeśli chcesz osiągnąć oczekiwane rezultaty w sposób szybki i trwały, zapraszam na spotkanie.

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Dla kogo?

  Terapia One Brain ma zastosowanie w usuwaniu przyczyn stresu, trudności i zaburzeń o podłożu emocjonalnym. Sprawdza się w tematyce rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich, związkach partnerskich i pracy zawodowej. Skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i nastolatków i dzieci.
  Przynosi wspaniałe rezultaty w pracy z poniższymi obszarami:

  - trudności emocjonalne: brak pewności siebie, równowagi wewnętrznej, niskie poczucie własnej wartości, akceptacji siebie, brak poczucia bezpieczeństwa, bezradności, siły i energii do działania,

  - trudności w relacjach interpersonalnych takich jak trudności w nawiązywaniu kontaktów, lęk przed bliskością, agresja słowna, fizyczna, zazdrość, kontrolowanie partnera, nadmierne poświęcanie się, problemy w komunikacji,

  - stany po bardzo silnych przeżyciach : wypadek, ciężka choroba, strata, adopcja, rozwód, zdrada, mobbing,

  - stany chorobowe na tle emocjonalnym takie jak bezsenność, nerwica, depresja, lęki, omdlenia, bóle głowy, kręgosłupa, problemy trawienne, alergie, otyłość

  - trudności w nauce : problemy z uczeniem się, koncentracją, czytaniem, pisaniem, dysgrafia, dyskalkulią i inne

  - stres teraźniejszy

  - uzależnienia

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Jak wygląda sesja?

  Sesje One Brain zazwyczaj trwają około 1-1,5h.
  W przypadku pierwszego spotkania czas ten może się nieco wydłużyć z uwagi na przeprowadzany przeze mnie wywiad psychologiczny.
  Podczas rozmowy wspólnie ustalamy tematy do pracy, czyli obszary wsparcia lub rozwoju nad którymi będziemy pracować.
  Już na pierwszym spotkaniu przeprowadzam odblokowanie, co oznacza, że pracujemy nad jednym z ustalonych tematów przy pomocy odpowiednich technik metody One Brain.

  Jak wyglądają przykładowe tematy nad którymi pracowałam?
  • Jestem pewna siebie i zdecydowana
  • Akceptuję siebie
  • Mam chęć do działania i realizowania wyznaczonych celów
  • Z radością nawiązuję nowe relacje i otwieram się na ludzi
  • Ze spokojem zdaję wszystkie egzaminy
  • Z łatwością uczę się i zapamiętuję

  W razie jakichkolwiek pytań prosze o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Krakowski Ośrodek Rehabilitacji Wieku Rozwojowego
 • Centrum Promocji Zdrowia Novimed w Sosnowcu