lek.

Agnieszka Noworolska

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Lekarz sportowy, Lekarz rodzinny

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
226 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, -akredytacja II st. indywidualna w zakresie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Do Pani Doktor trafiłam w drugiej ciąży z wysokim tętnem, pomimo, że te same objawy występowały u mnie przed i w poprzedniej ciąży, to żaden wcześniejszy specjalista, również w szpitalu nie rozpoznał u mnie częstoskurczu, który zauważyła Pani dr Noworolska (również kilkakrotne wizyty w szpitalach niewiele wnosiły). Pani Dr pomogła mi przetrwać ciąże dzięki dobrze dobranym lekom a także skierowała na dalsze leczenie w poradni elektrokardiologicznej, jestem niezmiernie wdzięczna za opiekę z tak wysokim profesjonalizmem i trafną diagnozę! Polecam w 100% Panią Doktor i serdecznie pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lecze się u Pani doktor od 3 lat,w tym czasie moje samopoczucie i stan zdrowia bardzo się poprawił.Doskonale dobrane leki i szybki efekt ich działania.Serdecznie polecam Panią doktor Noworolska .

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: problemy z sercem

  Napiszę prawdę.... Podczas dwóch pierwszych wizyt miałem bardzo mieszane uczucia do postawy pani doktor co zmieniło się diametralnie na plus. Bardzo sympatyczna, bardzo cierpliwa, szukająca złotego środka na moje dolegliwości. Nie tylko jako doktora ale i jako człowieka oceniam bardzo wysoko i polecam.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani Doktor Agnieszka Noworolska to wspaniały i profesjonalny kardiolog. Na wizytę przyszłam z powodu duszności, kołatania serca, itd. Badanie echokardiograficzne serca przeprowadzone było niezwykle szczegółowo, a po badaniu P. Doktor wyjaśniła wszystko bardzo spokojnie w najmniejszych detalach. Konieczna była dalsza diagnostyka w szpitalu, podczas której Pani Doktor Noworolska pozostawała i ze mną i ze szpitalem, w ciągłym kontakcie. Pierwszy raz spotykam tak profesjonalnego, tak zaangażowanego i niezwykle sympatycznego lekarza :-) Dziękuję! :-)

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: ECHO serca

  Do pani doktor trafiłam w zeszłym roku na kontrolne echo serca, powodem były nasilające się duszności. Po wstępnym wywiadzie, pani doktor przeprowadziła badanie, dodam, że jedno z najdokładniejszych jakie kiedykolwiek miałam. Okazało się, że mam zmianę w prawej komorze serca. Pani doktor widząc realne zagrożenie życia natychmiast wezwała karetkę i trafiłam do szpitala. Operację usunięcia guza miałam przeprowadzoną w ciągu tygodnia. Podczas hospitalizacji i później pani doktor monitorowała mój stan zdrowia. Profesjonalne i serdeczne podejście do pacjenta oraz trafna diagnoza sprawiły, że z całego serca mogę polecić wizyty u doktor Naworolskiej.

 • G

  W. Włodarczyk
  Od 2 lat leczę się u pani doktor i jest to pierwszy lekarz kardiolog, który potrafił mi pomóc.Poprzedni kardiolodzy dokładali mi tylko leków, a żadnej poprawy nie było. Na nadciśnienie zażywałam 5 różnych lekarstwa.Teraz mam tylko półtorej tabletki.Czuję się bardzo dobrze i wiem, że lekarza już nie zmienię. Poza tym pani doktor to bardzo miła,życzliwa i uśmiechnięta osoba.

 • Pomimo poniższych komentarzy, w sumie z braku innej możliwości, wybrałam się ostatnio do tej lekarki i mam zupełnie inne wrażenia. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i jak mogę mu przeciwdziałać. Uważam, że Pani Doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie. Wizyta co prawda nie trwała za długo, ale i tak było ok. Dostałam zalecenia i skierowania na dalsze badania. Nie mam zastrzeżeń i pewnie po badaniach pójdę do niej jeszcze raz.

 • M

  Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia. Kompetentna, dokładna, a przede wszystkim skuteczna. Od razu przepisała mi odpowiednie leki i wyjaśniła jak się leczyć. Bardzo mi pomogła. Czuję się zdecydowanie lepiej i bardzo się cieszę, że w końcu do niej trafiłam. Poprzedni lekarze nie umieli mi pomóc. Jest przy tym bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Dziękuję Pani Doktor.

 • K

  Wizyta u pani doktor była najgorszą w moim życiu. Nie spotkałam się jeszcze z lekarzem o tak małej empatii. Pani doktor była wielce zdziwiona że nie wiem "tego czy tamtego" a właśnie po to do niej przyszłam aby odpowiedziała na moje pytania. Była bardzo prześmiewcza, miała minę jak by ktoś za karę jej kazał być lekarzem. 3 dni wcześniej byłam na SOR i jasno stwierdzili co mi jest. Badania krwi również. Jednak pani doktor nie dowierzała mojej chorobie, wręcz jasno powiedziała że, "ona tutaj nic nie widzi". NIE POLECAM !

 • S

  Poszedłem na wizytę do Pani doktor gdyż moja żona zaraziła się grypą żołądkową, Jesteśmy młodzi i nie bardzo wiem jak zajmować się osobą z biegunką, wymiotującą co 20 minut. Pani doktor stwierdziła, że jeżeli żona nie jest w stanie sama przyjść na wizytę to żebyśmy wezwali sobie karetkę.
  Po wielu próbach uzyskania informacji jak zajmować się żoną najsensowniejsze co usłyszałem to żeby piła dużo wody.
  Na bardzo konkretne pytania typu ile czasu żona będzie zarażać innych Pani doktor SY-LA-BI-ZO-WA-ŁA mi jak idiocie żeby żona piła wodę.
  Na szczęście pomoc uzyskałem w aptece gdzie Panie były miłe i pomocne.
  Postawą Pani "doktor" jestem załamany.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych,
  -akredytacja II st. indywidualna w zakresie echokardiografii (2011)
  -certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (2016)
  Posiada wieloletnie doswiadczenie kliniczne zdobyte podczas pracy w oddzialach szpitalnych, czlonek towarzystw naukowych.

Specjalizacje

 • Kardiologia dziecięca
 • Medycyna sportowa

Edukacja

 • Collegium Medicum UJ