Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym "Inflancka" w Warszawie. Specjalizuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Pani Doktor trafiłam poszukując lekarza prowadzącego ciąże. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami na portalu ZnanyLekarz – było warto. Już podczas pierwszej wizyty u Pani Doktor czułam, że jestem w najlepszych rękach. Kolejne wizyty tylko utwierdzały mnie w tym przekonaniu. Każda wizyta przebiega w bardzo profesjonalnej, miłej i pozbawionej stresu atmosferze. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, skrupulatna, a poziom empatii po prostu niesamowity. Wizyty u Pani doktor dają mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju - dla kobiety w pierwszej ciąży na wagę złota. Szczerze polecam Panią Doktor – Jest to najlepszy specjalista u jakiego byłam. Kolejną ciążę powierzę tylko Pani Agnieszce.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta, ale już wiem, że będzie to mój lekarz prowadzący podczas aktualnej ciąży. Cieszę sie, że trafiłam do Pani doktor właśnie. Wizyta na wysokim merytorycznym i empatycznym poziomie. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani doktor miła i profesjonalna...odpowiada na wszystkie pytania i udziela bardzo dobrych porad.Bardzo polecam

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Agnieszka od początku prowadziła moją pierwszą ciążę którą osobiście zakończyła robiąc cesarskie cięcie. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Pani Agnieszka jest świetnym lekarzem, a przy tym każda wizyta przebiega w miłej bezstresowej atmosferze, jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Pani doktor zawsze udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, podczas badań jest bardzo delikatna i dokładna. Podczas wizyt miałam poczucie że ma dla mnie czas, a kiedy sytuacja tego wymagała mogłam liczyć na kontakt telefoniczny i dodatkowe wizyty przez co czułam się zaopiekowania i spokojna co dla kobiety w ciąży a później świeżo upieczonej mamy jest niezwykle istotne. Jest w 100% lekarzem z powołania i kocha to co robi.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo miła i kompetentna osoba. Co do samego lekarza nie mam żadnych zastrzeżeń - ale jeśli chodzi o cenę 20 minutowej wizyty z usg to osobiście uważam, ze 280 złotych to zbyt wygórowana cena.

 • U
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Panią doktor. Jako jedyna ze wszystkich poprzednich ginekologów u których byłam zdiagnozowała u mnie zespół policystycznych jajników. Spokojnie przeprowadziła badania, wytłumaczyła przebieg leczenia. Szczerze polecam ! :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowna, przemiła, kompetentna Pani Doktor. Trafiłam do Niej przypadkiem ale nieprzypadkowo, z pewnością zostaję Jej pacjentką na stałe

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor przesympatyczna, nie czułam skrępowania, była delikatna. Co dla mnie ważne zwracała się do mnie zdrobniale, a ja to bardzo cenię.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG

  Wizyta przebiegła w milej i bezstresowej atmosferze. Pani Doktor dokładnie odpowiadała na wszystkie pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym "Inflancka" w Warszawie.
  Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, badaniach prenatalnych oraz schorzeniach ginekologicznych narządu rodnego. Zajmuje się leczeniem pacjentek z zespołami hiperandrogenizacji i wiążącymi się z nimi zaburzeniami miesiączkowania.
  Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i piękna kobiety. Poza ginekologią interesuje się również medycyną estetyczną.

  Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Fundacji Medycyny Płodowej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia