lek.

Agnieszka Matysiak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej, Radiolog

51 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym "Inflancka" w Warszawie. Specjalizuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Doktor to wspaniały lekarz, cudowna osoba i przede wszystkim doskonały specjalista. Profesjonalizm da się wyczuć już przy pierwszym kontakcie. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, służy radą i pomocą. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, bez pośpiechu i presji czasu, sama przyjemność :-). Pani Doktor prowadziła moją ciążę, która od początku przebiegała z problemami i tylko dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz czujności Pani Doktor na świat przyszła nasza córeczka. Ponadto, co dawało dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, Pani Doktor służy pomocą i radą o każdej porze dnia i nocy. Serdecznie polecam! Oby jak najwięcej takich lekarzy.

 • D
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: Prowadzenie ciąży

  Pani Doktor to wyjątkowy lekarz. Zapewnia najwyższej jakości opiekę, jest absolutnym profesjonalistą i dba o dobro dziecka i mamy na każdym etapie ciąży, jasno tłumaczy i zbiera dokładny wywiad, buduje ciepłą i partnerską relacje. Z całego serca mogę polecić Panią Doktor i każdemu życzę tak bezpiecznie poprowadzonej ciąży.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje ginekologiczne z badaniem USG

  Dr Harabin jest niezwykle profesjonalna, a przy tym miła i ciepła. Rozmawia z pacjentem szczerze i wprost oraz ma duże doświadczenie, które bardzo czuć. Polecam bardzo!!

 • M
  Lokalizacja: Premium Medical

  Z całego serca polecam Dr Matysiak.
  Przede wszystkim jest rzeczowa i profesjonalna w każdym calu. Dodatkowo ma ogromną wiedzę i bardzo duże doświadczenie. Jest ciepłą i przemiłą osobą .
  Doktor prowadziła moje dwie ciąże, pomimo lekkich komplikacji pod jej opieką czułam się spokojna. Miałam wszystko rzeczowo wytłumaczone. Badania były przeprowadzane bardzo szczegółowo, wszystko omawiane dokładnie i językiem zrozumiałym dla osoby niezwiązanej z medycyną. Czułam się bardzo bezpiecznie i nie zamieniłabym Doktor Agnieszki na żadnego innego lekarza. Imponująca jest jej ogromna wiedza, a przy tym brak wyniosłości. To bardzo życzliwa i ciepła osoba, która zawsze znajdzie dobre słowo. Jest to lekarz z powołania, jakich mało w dzisiejszym świecie. Widać że medycyna jest jej pasją i pewnie stąd jej wielkie zaangażowanie i przejęcie każdą pacjentką.
  Szczerze polecam jeśli ktoś chce się czuć bezpiecznie w ciąży, przed i po ciąży również. Oby więcej takich lekarzy.

 • E
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: prowadzenie ciąży

  Do pani doktor trafiłam w 2012 roku, wtedy prowadziła moją pierwszą ciążę. I to było najlepsze co spotkało mnie i mojego syna. Muszę z czystym sumieniem powiedzieć, iż trudno znaleźć tak profesjonalnego i wspaniałego lekarza. Pani doktor oprócz tego, że jest przemiłą i serdeczną osobą, posiada przede wszystkim ogromną wiedzę oraz ma świetne podejście do pacjenta. W gabinecie nie czuć atmosfery napięcia, jest delikatna, fachowa, konkretna. Wizytę można przyrównać do wyjścia na kawę. Kiedy w tym roku zaszłam w drugą ciąże, nawet nie myślałam o tym, że ktoś inny mógłby ją poprowadzić. Jej pozytywne nastawienie, pomoc w każdej chwili, dokładne badania i po prostu zwykła ludzka życzliwość sprawiają, że kobieta w ciąży pod jej opieką czuje się bardzo bezpiecznie. Moja druga ciąża mimo pewnych trudności i dzięki ogromnemu wsparciu pani doktor zakończyła się szczęśliwie. Z całego serca mogę polecić panią doktor Harabin - Matysiak wszystkim kobietom!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Wspaniały lekarz!!! Trafiłam do dr Matysiak w trakcie bardzo trudnej ciąży, po dużym zaniedbaniu ze strony poprzedniej lekarki. Dr Matysiak bardzo pomogła mi i mojemu synkowi, za co będę jej wdzięczna do końca życia!!! Jest rzeczowa i profesjonalna. Zdecydowanie polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: SAN-CREDO-MEDUsługa: podejrzenie ciąży martwej

  Zgłosiliśmy się z żoną do Pani doktor na badanie USG, we wczesnej ciąży. Byliśmy wcześniej u kilku lekarzy, którzy stwierdzili, że ciąża rozwija się nieprawidłowo i prawdopodobnie jest obumarła. Od jednego Lekarza dostaliśmy nawet skierowanie, na zabieg usunięcia ciąży. Panią Doktor poleciła nam koleżanka, która prowadziła u niej ciążę. Postanowiliśmy jeszcze skonsultować nasz przypadek, z Panią Doktor Matysiak. Na szczęście Pani Doktor zauważyła to, czego nie zauważyli inni lekarze, czyli bijące serduszko i to nie jedno. Dziś jesteśmy w 5 miesiącu ciąży i spodziewamy się chłopca i dziewczynki. Bardzo dziękujemy za uratowanie naszych dzieci, będziemy wdzięczni do końca życia !!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG ginekologiczne

  Do Pani doktor trafiłam zupełnie przypadkiem- przy okazji anemii zlecono mi usg ginekologiczne. To własnie pani doktor poradziła żebym udała się do hematologa zamiast robić milion badań i szukać dziury w całym. Zaraz potem zapisałam się na wizytę do pani doktor jako że planowaliśmy z mężem w niedługim czasie starać się o dziecko. Pani doktor zleciła wszystkie badania, porozmawiałyśmy tak "po ludzku" bez nadęcia itp, odpowiedziała na wszystkie pytania. 2 miesiące później byłam w ciąży- prowadzonej oczywiście przez panią doktor. Zlecała wszelkie niezbędne badania, czułam się naprawdę zaopiekowania. Ciąża była zdrowa, ale nie obyło się bez niespodzianek typu ech serca płodu, które myślę że większość lekarzy nie zleciłaby. Na badaniach wszystko omawiała, w czasie USG cierpliwie wyjaśniała co gdzie jest, przez co nie mogłam się doczekać kolejnych badań :) Potem był poród. Udało się tak, że pani doktor akurat miała dyżur w szpitalu- poród zaczęłam siłami natury, jednak finalnie skończył się cesarskim cięciem. Dzięki szybkiej decyzji pani doktor, nie męczyłam się wiele godzin na porodówce żeby i tak skończyć na stole- czego boi się większość dziewczyn. Dziś mam zdrową córeczkę i stale jestem pod opieką pani Agnieszki, która dba żebym miała zrobioną na przykład cytologię czy inne niezbędne badania. Naprawdę polecam, Ula

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG doppler

  Bardzo dobry specjalista, a przy okazji przemiła osoba... bardzo cierpliwa, w przypadku osób takich jak ja, gdzie zadawane jest mnóstwo pytań :)
  Każde z badań usg (a było ich więcej niż standardowo, ze względu na konflikt) przeprowadzone i omówione bardzo szczegółowo, w miłej atmosferze. Żadne z zadanych przez mnie pytań nie pozostało bez odpowiedzi, co sprawiło, że pomimo problemów czułam, że dziecko jest bezpieczne. Serdecznie polecam... lekarz z ogromną wiedzą na temat tego co robi :)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz mylnie wyliczyła tydzień ciąży. Nie rozpoznała hipotrofii u dziecka. Mylnie zdiagnozowała brak nadciśnienia u matki. Ciąża uratowana tylko dzięki interwencji państwowego szpitala. Zdecydowanie nie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym "Inflancka" w Warszawie.
  Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, badaniach prenatalnych oraz schorzeniach ginekologicznych narządu rodnego. Zajmuje się leczeniem pacjentek z zespołami hiperandrogenizacji i wiążącymi się z nimi zaburzeniami miesiączkowania.
  Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i piękna kobiety. Poza ginekologią interesuje się również medycyną estetyczną.

  Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Fundacji Medycyny Płodowej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl