dr n. med.

Agnieszka Matkowska - Kocjan

Pediatra

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizację z pediatrii ukończyłam w 2012 roku, a obecnie realizuję specjalizację w dziedzinie chorób zakaźnych. Po ukończeniu studiów doktoranckich w Klinice Transplantacji Szpi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizację z pediatrii ukończyłam w 2012 roku, a obecnie realizuję specjalizację w dziedzinie chorób zakaźnych. Po ukończeniu studiów doktoranckich w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, obroniłam pracę doktorską w dziedzinie hematologii dziecięcej. Od 2008 roku pracuję w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (obecnie na stanowisku adiunkta), w której między innymi współprowadzę poradnię konsultacyjną ds. szczepień ochronnych oraz pełnię funkcję adiunkta dydaktycznego do spraw studentów anglojęzycznych. Współpracuję również naukowo i jako tłumacz z czasopismem "Medycyna Praktyczna - Pediatria" i "Medycyna Praktyczna - Szczepienia". Jestem autorką lub współautorką ponad 50 publikacji polsko- i anglojęzycznych.

  Realizuję:
  - konsultacje pediatryczne (choroby wieku dziecięcego, badanie dzieci zdrowych - wizyty patronażowe, bilanse, itd.)
  - konsultacje w dziedzinie chorób zakaźnych dzieci
  - poradnictwo dotyczące szczepień ochronnych (szczepienia niemowląt i dzieci zdrowych, szczepienia pacjentów z chorobami przewlekłymi, z niedoborami odporności, po niepożądanych odczynach poszczepiennych, indywidualne kalendarze szczepień u pacjentów z opóźnieniami w realizacji szczepień itd.).

  WIZYTY DOMOWE
  Okolice, w które dojeżdżam na wizyty domowe:
  Wrocław - Krzyki, Iwiny, Siechnice, Święta Katarzyna, Żerniki Wrocławskie, Biestrzyków, Wysoka, Radomierzyce, Ozorzyce, Sulimów, Radwanice.

  Przy rezerwowaniu wizyty domowej proszę o podanie adresu. Godziny podane w grafiku są orientacyjne - po otrzymaniu informacji o zarezerwowaniu terminu każdorazowo kontaktuję się z pacjentem w celu ustalenia czy i o której godzinie będę w stanie dojechać pod wskazany adres. Jeśli zarezerwowaliście Państwo wizytę domową przez stronę "Znany lekarz" proszę oczekiwać na wiadomość SMS ode mnie.
  Jeśli w grafiku nie ma wolnego terminu lub mieszkają Państwo poza wyżej zdefiniowanym rejonem, proszę o kontakt telefoniczny przed rezerwacją terminu.

  WIZYTY W GABINECIE STACJONYM
  Przyjmuję również w gabinecie w Dolnośląskim Centrum Dziecięcym (ul. Wiśniowa 83D-E):
  środy - g. 13.40-15 (dzieci chore)
  piątki - godz. 8-10.40 (dzieci zdrowe/szczepienia) i godz. 11.20-13 (dzieci chore)
  Rezerwacja wizyty jest możliwa poprzez mój grafik w serwisie "Znany Lekarz" lub bezpośrednio w DCD - tel. dostępny na stronie http://www.dcd.wroclaw.pl/

Specjalizacje

 • Pediatria

Choroby

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania.
  Dziecko zostało bardzo dokładnie zbadane, nie było przy tym żadnych oznak pośpiechu. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i wątpliwości, wskazówki i zalecenia na przyszłość. Dziękujemy i polecamy wszystkim mającym wątpliwości :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Dokładnie zbadała dziecko i nie spieszyła się. Odpowiadała na wszystkie pytania. Duża wiedza, budzi zaufanie. Polecam

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Zawsze dokładnie bada moje dzieci, nigdy bez potrzeby nie przepisuje antybiotykow. Jeszcze nigdy nie zawiodlam sie na doktor Agnieszce.

 • bardzo dobry

  Lekarz zwrocil uwage na 2 rzeczy o ktorych lekarz rodzinny nie pamietal-to duzy plus. Dokladniejsze badanie niz u lekarza pierwszego kontaktu-kolejny plus. Czy diagnoza trafna na 100% bede mogl powiedziec zrobimy badania-wiec za wczesnie na tà ocenę.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor zajmuje się dwójką moich dzieci od lat. Za każdym razem mogę być pewny, że zostanę dokładnie wysłuchany, a moje dziecko skrupulatnie przebadane. Dzieci uwielbiają panią Agnieszkę. Jeśli jest jakaś wątpliwość, Pani Doktor zleca dodatkowe badania, z drugiej zaś strony - co bardzo sobie cenię - nie przepisuje antybiotyku na każdy objaw. Czuję się bardzo bezpiecznie, kiedy w czasie choroby dzieci są pod jej opieką. Z całego serca polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Posiada dużą wiedzę i potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.

 • bardzo dobry

  Bardzo rzetelna i oddana malym pacjentom Pani doktor. Doceniam bardzo, odpowiada na telefony, dzieki czemu oszczedza zaniepokojonym rodzicom wiele stresu. Dmucha na zimne, co w przypadku dzieci jest jak najbardziej uzasadnione. Goraco polecam.

 • bardzo dobry

  Fantastyczna, oddana całym sercem małemu pacjentowi. Odesłała mnie z chorym dzieckiem 6mcy do szpitala i jak byliśmy w drodze zadzwoniła upewnić się, że na pewno go przyjmą. A jakbym miała problem, to mam do niej zadzwonić, bo w innym szpitalu były miejsca. Brakuje taki lekarzy .Fantastyczna, rzeczowa.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecamy z żoną panią doktor. Po pierwszej dawce leków przepisanych przez Panią doktor kaszel od razu ustępuje. Gorąco polecam. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Agnieszka Matkowska - Kocjan ( 11 sierpnia 2015)

  Bardzo się cieszę, że jest poprawa. Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Polecam każdemu !!! Pani doktor na wizycie domowej przeprowadziła wywiad, zbadała córkę i postawiła diagnozę. Bardzo profesjonalne podejście, przy okazji zauważyła inne rzeczy u córki na które warto zwrócić uwagę. Polecam bo warto. Magda.M