dr n. med.

Agnieszka Matkowska - Kocjan

Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizację z pediatrii ukończyłam w 2012 roku, a obecnie realizuję specjalizację w dziedzinie chorób zakaźnych. Po ukończeniu studiów doktoranckich w Klinice Transplantacji Szpi... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizację z pediatrii ukończyłam w 2012 roku, a obecnie realizuję specjalizację w dziedzinie chorób zakaźnych. Po ukończeniu studiów doktoranckich w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, obroniłam pracę doktorską w dziedzinie hematologii dziecięcej. Od 2008 roku pracuję w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (obecnie na stanowisku adiunkta), w której między innymi współprowadzę poradnię konsultacyjną ds. szczepień ochronnych oraz pełnię funkcję adiunkta dydaktycznego do spraw studentów anglojęzycznych. Współpracuję również naukowo i jako tłumacz z czasopismem "Medycyna Praktyczna - Pediatria" i "Medycyna Praktyczna - Szczepienia". Jestem autorką lub współautorką ponad 50 publikacji polsko- i anglojęzycznych.

  Realizuję:
  - konsultacje pediatryczne (choroby wieku dziecięcego, badanie dzieci zdrowych - wizyty patronażowe, bilanse, itd.)
  - konsultacje w dziedzinie chorób zakaźnych dzieci
  - poradnictwo dotyczące szczepień ochronnych (szczepienia niemowląt i dzieci zdrowych, szczepienia pacjentów z chorobami przewlekłymi, z niedoborami odporności, po niepożądanych odczynach poszczepiennych, indywidualne kalendarze szczepień u pacjentów z opóźnieniami w realizacji szczepień itd.).

  WIZYTY DOMOWE
  Okolice, w które dojeżdżam na wizyty domowe:
  Wrocław - Krzyki, Iwiny, Siechnice, Święta Katarzyna, Żerniki Wrocławskie, Biestrzyków, Wysoka, Radomierzyce, Ozorzyce, Sulimów, Radwanice.

  Przy rezerwowaniu wizyty domowej proszę o podanie adresu. Godziny podane w grafiku są orientacyjne - po otrzymaniu informacji o zarezerwowaniu terminu każdorazowo kontaktuję się z pacjentem w celu ustalenia czy i o której godzinie będę w stanie dojechać pod wskazany adres. Jeśli zarezerwowaliście Państwo wizytę domową przez stronę "Znany lekarz" proszę oczekiwać na wiadomość SMS ode mnie.
  Jeśli w grafiku nie ma wolnego terminu lub mieszkają Państwo poza wyżej zdefiniowanym rejonem, proszę o kontakt telefoniczny przed rezerwacją terminu.

  WIZYTY W GABINECIE STACJONYM
  Przyjmuję również w gabinecie w Dolnośląskim Centrum Dziecięcym (ul. Wiśniowa 83D-E):
  środy - g. 13.40-15 (dzieci chore)
  piątki - godz. 8-10.40 (dzieci zdrowe/szczepienia) i godz. 11.20-13 (dzieci chore)
  Rezerwacja wizyty jest możliwa poprzez mój grafik w serwisie "Znany Lekarz" lub bezpośrednio w DCD - tel. dostępny na stronie http://www.dcd.wroclaw.pl/

Specjalizacje

 • Pediatria

Choroby

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa i dokładna Pani doktor. Zauważyła u naszego synka coś czego nie zauważyli lekarze że szpitala w którym po porodzie leżał ponad tydzień. Dodatkowym atutem Pani doktor jest umiejętność wytłumaczenia wszystkiego ludzkim i przystępnym językiem. Polecam wszystkim.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja córka l.2,5 bardzo się bała wszystkich lekarzy. Nie ukrywam, że miałam ogromy stres przed wizytą, bo zawsze kończyły się one ogromną histerią.Za to na Panią Agnieszkę zareagowała cudownie. Pierwszy lekarz na którego widok nie wybuchneła płaczem;) Dała równie szybko przekonać się do badania. I była bardzo zadowolona:)Pani doktor spokojnie mówiła i była dla nas wszystkich życzliwa i uprzejma, dzieki czemu córka (oraz my) czuła się bezpiecznie i jej zaufała.Pani doktor również pomogła nam szybciej dostać się do lekarza specjalisty.Bardzo nam to pomogło, dzięki wcześniejszej diagnozie córka dostała odpowiednie lekarstwa i poradziliśmy sobie z problemem.
  Dziękujemy:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania.
  Dziecko zostało bardzo dokładnie zbadane, nie było przy tym żadnych oznak pośpiechu. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i wątpliwości, wskazówki i zalecenia na przyszłość. Dziękujemy i polecamy wszystkim mającym wątpliwości :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Dokładnie zbadała dziecko i nie spieszyła się. Odpowiadała na wszystkie pytania. Duża wiedza, budzi zaufanie. Polecam

 • U

  Najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Zawsze dokładnie bada moje dzieci, nigdy bez potrzeby nie przepisuje antybiotykow. Jeszcze nigdy nie zawiodlam sie na doktor Agnieszce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz zwrocil uwage na 2 rzeczy o ktorych lekarz rodzinny nie pamietal-to duzy plus. Dokladniejsze badanie niz u lekarza pierwszego kontaktu-kolejny plus. Czy diagnoza trafna na 100% bede mogl powiedziec zrobimy badania-wiec za wczesnie na tà ocenę.

 • Pani Doktor zajmuje się dwójką moich dzieci od lat. Za każdym razem mogę być pewny, że zostanę dokładnie wysłuchany, a moje dziecko skrupulatnie przebadane. Dzieci uwielbiają panią Agnieszkę. Jeśli jest jakaś wątpliwość, Pani Doktor zleca dodatkowe badania, z drugiej zaś strony - co bardzo sobie cenię - nie przepisuje antybiotyku na każdy objaw. Czuję się bardzo bezpiecznie, kiedy w czasie choroby dzieci są pod jej opieką. Z całego serca polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Posiada dużą wiedzę i potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelna i oddana malym pacjentom Pani doktor. Doceniam bardzo, odpowiada na telefony, dzieki czemu oszczedza zaniepokojonym rodzicom wiele stresu. Dmucha na zimne, co w przypadku dzieci jest jak najbardziej uzasadnione. Goraco polecam.

 • T

  Fantastyczna, oddana całym sercem małemu pacjentowi. Odesłała mnie z chorym dzieckiem 6mcy do szpitala i jak byliśmy w drodze zadzwoniła upewnić się, że na pewno go przyjmą. A jakbym miała problem, to mam do niej zadzwonić, bo w innym szpitalu były miejsca. Brakuje taki lekarzy .Fantastyczna, rzeczowa.